Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

kız yase hamılesın ınsallah hadı bakalım ama nıye kan testıne gıtmıyorsun.bence sen adete yakın o akıntıyı gordugun gun hamıle kaldın ondan tek cızgı cıkıyormus demekkı.yanı gec dollenme olmus.canım senıde azad ettık azalıyruz bayagı.ama ben hamıle olmayan daımı uye olucam heralde .

kızlar bende vertıgo vardı 2 yıl once.ıc kulaktakı krıstaller yerınden oynamıstı ve basım donuyordu.ılac kullanmıstım gecmıstı.2 yıldır olmuyordu.gecen kandılde 100 rekatlık hayır namazı vardı.onu kıldım.sureklı egılıp kalktıgımdanmı ne dunden berı kafamı one ve arkaya egerken basım donuyor.fff cok kotu bısı yaaa.ılac kullanmak ıstemıyorum.tam yumurtlama zamanım.off bu gıdısle ben hıc hamıle kalamıycam galıba.ılla bısı cıkıyor.ya ben nıye hamıle kalamıyrum.dıger adetıme kadar ılac kullanmıycam.gecmezse adet donemımde kullanırım napım.ama boylede cok kotu .yuzerken falan basım dönuyor.yuzemıycem heralde.kumsalda sırt ustu uzanıp kafamı kuma koydugum zamanda dönüyor basım.cok kotu bıs yaa ınsallah gecer.oynadı benım krıstaller yıne.senağlama

Son düzenleme:
bal çörek otu tarçın karışımı yumurtaların daha sağlılklı ve olgun olmasına yardımcı oluomuş. adeti başlangıcında ilk 12 gün yenmesi tavsiye edilio sabah akşam. bol bol inci ye. kuru yaş hangisi varsa. bi de arı sütü bal polen karışımı ye sabah akşam aç karnına.bi de adaçayı ii diolar ama çok içme sabah akşam küçük bardak adetin 12. gününe kadar içeb,lirsin.

kızlar bu arada ben de az da olsa adaçayıiçmiştim ve gg den doğuganlık atrırıcı çay fertiliti tea die bi çay almıştım arada ondan içtim ama çokdüzenli içmedim onlardan...

cvp verdiğin için teşekkür ederim bugün adetimin 3. günü ama yinede başlayacağım ayrıca folik asitte kullanmaya başladım.
sen nezaman test yapacaksın sonucu merak ediyorum

kız yase hamılesın ınsallah hadı bakalım ama nıye kan testıne gıtmıyorsun.bence sen adete yakın o akıntıyı gordugun gun hamıle kaldın ondan tek cızgı cıkıyormus demekkı.yanı gec dollenme olmus.canım senıde azad ettık azalıyruz bayagı.ama ben hamıle olmayan daımı uye olucam heralde .

kızlar bende vertıgo vardı 2 yıl once.ıc kulaktakı krıstaller yerınden oynamıstı ve basım donuyordu.ılac kullanmıstım gecmıstı.2 yıldır olmuyordu.gecen kandılde 100 rekatlık hayır namazı vardı.onu kıldım.sureklı egılıp kalktıgımdanmı ne dunden berı kafamı one ve arkaya egerken basım donuyor.fff cok kotu bısı yaaa.ılac kullanmak ıstemıyorum.tam yumurtlama zamanım.off bu gıdısle ben hıc hamıle kalamıycam galıba.ılla bısı cıkıyor.ya ben nıye hamıle kalamıyrum.dıger adetıme kadar ılac kullanmıycam.gecmezse adet donemımde kullanırım napım.ama boylede cok kotu .yuzerken falan basım dönuyor.yuzemıycem heralde.kumsalda sırt ustu uzanıp kafamı kuma koydugum zamanda dönüyor basım.cok kotu bıs yaa ınsallah gecer.oynadı benım krıstaller yıne.senağlama

cnm çok geçmiş olsun ya çok üzüldüm inanki.kullancağın ilacın gebelikteki kategorisi ne acaba?bende şuan ilaç kullanıyorum rahatsızlığım var.ve hergün içmek zorundayım.ama doktorum gebeliktede kullanabilirsin dedi bana

bu arada bal tarçın çörekotunu ve adaçayını adetin 2. günü başlayıp 12. güününü de yapıp baırakmak ii denio. her adet döngünde takrar yapabilirsin tabii.

ah hazelcim ya dertlerin biri bitio bi başlıo sende de. Gebe kalmıcam die düşünme. Neden kalmayasın. Sen bari benim gibi olma!!! Bi toiğe bi tane yeter. Ama artık ii m. Hayırlısı nese oolsun. Canım haftaya gidicez doktora bi doktor varmış ondan randevu alıcaz inş. hep ona gidicez. Aklıma da dedim yumurtladım da ovu. testi pozitifti sabah ondan mı dedim. gebelik ondan mı gölge gibi çıktı acaba dedim ama olmaz di mi? Genelde ovulasyon zamanı gebelik testi yapan var mıdır. keşke önceden yumutrlaama zamanı ovu. testinde çift çizgi gördümde gebelik tessti de yapsadım. Hani gebelik onu algılar mı die.. Şimdi akşamda ovu. testi yapıcam. yarın diğer günlerde 2-3 gün yapıcam çift çizginin devam etmesi lazım. yoksa şüphelendiğim gibi bişi çıkabilir. tabii bunu ben kurdum kafamdan belki gebelik testleri yumurtalam zamanlarındaki ovu. testindeki, çift çizgiden etkilenmiodur. hiç öle yazan ya da okudum bişi yoktu. sadece gebelik de ovu. testi pozitiif olabilio die biliorum..

kızlar aradım ama hala çıkmamış sonucum beni arayacaklar. zaman da geçmez artık.

hazel geçmiş olsun tatlım. Varsa bi problem git doktora ilaç verse de kullan. eşinin sperm değerleri normal olana kadar sen de eşin de başka problemler varsa halledin. eşin de kan değerlerine falan baktırsın.. gebe kalma ihtimaline karşı ilaçlar vardır muhakkah. beklemeyin.. ilerde gebe kaldında her yönden sğlıklı olman en iyisi deil mi..

MİRAYCIM hayırlı haberlerini alırız inşaallah.
HAZELCİM geçmiş olsun.Pes etme canım,denemeye devam.

Bu arada hazel üzülerek söylüyorum ki regl oldum.yeni tarihim 25 ağustos.en azından reglim düzene girmiş.iki aydır 28.günde oluyorum.buda iyi bir gelişme.Ramazan filan demicem her gece inşaallah.koydum kafayakaydirigubbakcemile3

MİRAYCIM hayırlı haberlerini alırız inşaallah.
HAZELCİM geçmiş olsun.Pes etme canım,denemeye devam.

Bu arada hazel üzülerek söylüyorum ki regl oldum.yeni tarihim 25 ağustos.en azından reglim düzene girmiş.iki aydır 28.günde oluyorum.buda iyi bir gelişme.Ramazan filan demicem her gece inşaallah.koydum kafayakaydirigubbakcemile3

ne güzel adetin düzenlendiyse yumurtlamalarda düzelmiştir cnm.inşallah bu ay gelir bebeğin

aysu galiba ben bir erken bir geç yumurtluyodum.demekki iki aydır 14.günde yumurtlamışımdır di mi? çok komik bir soru oldu..neyse sen anladın:)

aysu galiba ben bir erken bir geç yumurtluyodum.demekki iki aydır 14.günde yumurtlamışımdır di mi? çok komik bir soru oldu..neyse sen anladın:)

cnm benimde adetlerim 28 günde oluyo ama ben bu ay 12. gün doktora gittiğimde yumurtam yoktu çatlamıştı.bence her ay değişiyo.bende heray 14. günü hesaplayıp çalışmalara başlıyoduk ama hata yapmışız.regli bitiminden itibaren biz hergün çalıştık.doktora 12.gün gittiğimde yumurtan yok dedi ama genede çalıştık 3-4 gün daha sonrada 2 günde bir çalışmaya devam ettik.ben inanmıyorum herkesin 14. günde yumurtladığına değişebiliyo yani cnm.

murebdu inşallah bu regl döngün de kavuşursun bebeğine tatlım.. eşin de sen de bi sorn yok dimi canım. doktora gittiniz mi hiç?

X