Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

cnm senin belirtilerin benimkilerle aynı.
inşallah seninledir bebeğin.bekle cumaya kadar inşallah sana doğum günü süprizi olur.
dualarım hep sizlerle.

sağol canım inşallah dediğin gibi olur.bugünler çok zor geçiyo ya.aslında bu ay hiç stres yapmamıştım şu birkaç güne kadar ama adet yaklaşınca işte öyle olmuyor yine başlıyo stres.bu belirtiler başlayana dek gayet rahattım.ama belirtileri ilk defa yaşayınca insan ister istemez umutlanıyo.

slm kızlar dün ilk aşılamam oldu.Kandil gününe denk geldiği için daha bi mutlu oldum.umarım tutar yoksa büyük bir hayal kırıklığı olur benim için.çok dua ettim isteyen herkese, şimdi beklemedeyim adetime 20 gün var daha daha önce beli olmuyormu acaba? gerçi doktorum 4 gün sonra gel ilaç yazacam dedi neden yazacak anlamadım bakacaz işte......

14 gün içinde belli olur canım.hatta 12.gün öğrenende var ama sen garanti olsun 14.günü bi test yaparsın.çocuğun rahat tutunabilmesi için progestan falan verecektir folik asit aspirin falan olabilir.

denizde yok ortalarda gözükmüyo hiç.ne yaptı acaba?
burdayım canımm annemlere gidiyorum sürekli misafirleri varda.sen nasılsın canım bebişin nasıl iyidir inş

aynen öle canımmm allah razı olsun ilgin ve alakandan dolayı.inş bir gün bizde senin bebişn için burda bekleyecez

saol canımmm rabbim en kısa zmanda sizlerede nasip eder.belkide bebişin senledir.inşşşşşşş

denizz hoşgeldin
nasılsın
h.b canım kusura bakma görmedim acil cıkmam gerekti o yüzden cıktım göremedim sen nasılsın

haklısın cnm günler yaklaştıkca stres artıyo heyecan basıyo hayırlısı inşallah.

hayırlısı olsun cnm inşallah tutar aşılaman.

bende iiyim edacım.hamilelik güzel gidiyo daha pek bişi anlamadım bi doktora gitseydim görseydim keseyi rahatlıcam inşallah.

ne demek cnm önemli değil.
denizcim bende iiyim.bebeğimde ii sanırım sadece çok kasık ağrım oluyo şiddetle vuruyo arada ağrı.senin nasıl hamilelik?

selam kızlar ben çok streslidim. gün geçti hala adet olmadım. 30 gün doldu ve artık beklerdiğim adet tarihinden 5. günüme girdm.. pazartesiden beri tuvalete gitmekten helak oldum. adet oldusam hemen görmek için gecikti ya ondan işte.

vajinamda ıslaklık hissediorum. regl miş gibi bişi gelio gidiorum gidiorum yok bişi. bi stres sıkıntı anlatamam. kendimi çok halsiz hissttim bugün. yattım uyudum gündüz gündüz. pek öle uykum yoktur. 2-3 gündür ara ara uyku bastırıo. bir de ne oldu bilio musunuz biraz önce tamam gene dedim geldi. 100. geldi regl zannedişim ama afedersiniz peçeteye kan mı geldi bakım dedim. yumurtlama zamın olan akıntıya benzeyen bi akıntı vardı beyazdı. bi kaç gün önce de banyoda görmüştüm. o aralar adet olmayınca ilişki olmuştu. yani iki gördüm bu akıntıda sperm deil. ilişkiye gireli 2-3 gün oldu belki bu akıntı görmeden önce. daha önce olmuodu. oluo da ben mi farketmiodum bilemiorum ama karmakarışık duygular hissediorum. şimdi de bugün içinde adet olcam mı bakalım diorum napim? Vajinamda da ıslaklk var kayganlık adete yakın böle mi olurdu ki. şaştım ya sanki deniz midi hatırlamıorum. gebe kalmadan önce böle akıntıdan bahsettmişti. ama ben adet belirtileri hissediorum. aynı diolar ya . göğüs uçlarım şişti ve acıo çok. geciktinden mi yoksa gebelik mi var ççzemiorum. bi de göğüs uçları koyulaşır diolar gebelik varsa acı dışında koyulaşma pütürleşme var mı göğüs uçlarında anlamadım. Hayırlısı. Ama stres oldum çok..

dedim eşime begec ya da sabah ilişki olsun. adet olmassam. yumrtluomuyum ne anlamadı m. dedim. ilişkiyi bırakmıştı k regl olma zamınm gelmeden ama olmayına akıntıları da görünce yaptık. bAKALIM bugün de olsun artık. eğer gebesem bu gidişle gebeliğimin yaklaşık 2 ayı oldunda öğrenicem heral. 31. gün bugün . en son 5-6 ay önce 30. günde olmuştum. gün gün hesap ediorum artık. yarın da olmasam bardağı taşıran son gün olıcak gibi. kızken bi kere geciktini hatırlıorum 35 günü geçmiş öle regl olmuştum. ama 1 kereden biş olmaz denio ya öncesi ve sonrası gene normal zamanlarda oluodu. sabırsızlanıorum çok napim elimde deil . belkim bugün ya da yarın olurum ama stres oluo. sakinlemeye çalışıorum. olmasssam cuma belki kan testi yaptırım ama o zaman da negatif olursa belki gebelik varsa bile geç döllenme oldusa kanda da çıkmaz die korkuorum. beklicem ama adet olmasam heyecen heyecan çünkü beklemedim bi ay sayılır belirtilerden ötürü. Allahtan ümit kesilmez...

Herkeze günaydın............
Süper bir gün olması dileğiyle opuyorumnanaktan

Regl öncesi ve sonrası hormonal değişime bağlı olarak vagina ve rahim ağzında fizyolojik salgılanmalar olur bu normaldir. Herhangi bir patolojiyi işaret etmez.

yasekase canım benim de bugün beyaz akıntım var.yukarıdaki bir doktorun bir hastaya regl öncesi akıntıyla ilgili sorusuna verdiği cevap.galiba bana gelyorum diyor.

günün geçtiği için gebe olma ihtimalin var ama akıntı hormonal değişiklikten diyor canım.ovulasyondan değildir büyük ihtimalle.gebelik olsa da ilk ay regl berlirtileri görülürmüş.bugün de olmazsan bir kan testi yap istersen.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…