Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

selam.. ben daha regl olmadım. bugün de olmasam i i olcakkkkk... Belli olmazdı cuma da olabilirdim. bugün sanırım 28. günüm bi aya 26. günümde olmuştum. sanırım vücudum dengelio. hadi bugün da olmasam olur ya sper testi perhizinde yumurtlama kaçmıcak büyük ihtimal ya çok seviniorum. ama gebelik yok adet olcam biliorum. dün de test negatifti. hayırlısı olsunn..

yarın inşallah yeni gebelerimizin güzel haberleri devam edicek. kan değerleri, kese kalp atışı heyecanı ya uzaktan bile ben heyecanlanıorum..

pretty ben de geldim aranıza cnm benim inş. hayırlı sonuçlar alırız yaa rabbim büyük inş. boshayallersmile

cnm hafta sonu mu böle sessiz oluyo yoksa böle mi :eek:lmaz: bilmiyorumkismile sempatiksalakcinni

amin kızlar ınsallah

aksam ruyamda bır akrabanın bebegı varmıs.kucagıma alıyorum opup kokluyorum.ben boyle ruyalar cok goruyorum ama hıcbırındede kendı cocugum degıl.hep bı arkadasın yada akrabanın bebegını sevıyorum.ruyamda goruyorum ancak napım kızlar yaaa.offf ruyada bıle olsa baska bırının bıle olsa o cok guzel bır duygu.rabbım yastacakmı acaba o duyguyu bana gercek hayattada kendı bebegımle:çok üzgünüm:

amin kızlar ınsallah

aksam ruyamda bır akrabanın bebegı varmıs.kucagıma alıyorum opup kokluyorum.ben boyle ruyalar cok goruyorum ama hıcbırındede kendı cocugum degıl.hep bı arkadasın yada akrabanın bebegını sevıyorum.ruyamda goruyorum ancak napım kızlar yaaa.offf ruyada bıle olsa baska bırının bıle olsa o cok guzel bır duygu.rabbım yastacakmı acaba o duyguyu bana gercek hayattada kendı bebegımle:çok üzgünüm:

tabiki cnm sakın böle düşünme benim içime doğuyo cnm senin bebişin yakında gelicek cnm tez zamanda inş. olumunekankayizsmile

kubıcım keske dedıgın gıbı olsa.cok korkuyorum ya hıc olmazsa dıye.cok zormus cocuk yapmak hemde coookkkk

kubıcım keske dedıgın gıbı olsa.cok korkuyorum ya hıc olmazsa dıye.cok zormus cocuk yapmak hemde coookkkk

böle düşünme cnm bebek düşüncesini kafandan at cnm böle hamile kalan çok cnm bak ben az önce ilk sayfaya baktım deniz varmış 12 deneme olmuş merak ettim tedavi ilemi oldu :uhm:

denız klomen ve catlatma ıgnesı kullanıyordu 2 aydr.gecen ay yanılttı bızı bebıs.bu ay ama geldı

kızlar bilirmisiniz bilmem ama duş alıp ilişkiye girmeyin vajinanızı silin sadece peçete ile canlarım ilişkiden sonra çok ılık banyo kaynarda yaşaması mümkün değilmiş ve adet kanıyla atılıyomuş benim arkadaşım bu yöntemle hamiş kaldı hep duş alıyodu bir kez böle denedi tuttu çok şaşırdık bende ilk bu ay deniyorum inş. olur bebişlerimiz tez zamnda

ahhh canım ben her ay aynı seylerı yapıyorum yok yok.ayaklarımı kaldırıp 2-3 saat yattım.o gun hıc banyo yapmadım.allah affetsın.neler yapmadımkı.olmayınca olmuyr.zaten bu kadar seyı yapmama ragmen olmayınca hepten panık yapmaya basladım.bılıyorum ben hıc hamıle kalamıycam yaaa

hazel nie olmasın bebeğin sen de bi sorun yok eşinin de biraz bile düzelme olursa olur yani. Gebelikle ilgili teknik yöntemleri de öğrendik yeterince. Tavsiyem ilişki sırasında popunun altına yastık koymak dışında bi de eşin ilk boşalmadan hemen ellerinle kalçaya doğru ayaklarını kalçanı kaldır ve o şekilde 1-2 dakka bekleyin eşin çekildikten sonra da 2-3 dakka daha ellerin kalçadan popoyu kaldırarak ayakların havada bekle.. Sonra da 1-2 saat normal yat en az kalkmamaya çalış..

ahhh canım ben her ay aynı seylerı yapıyorum yok yok.ayaklarımı kaldırıp 2-3 saat yattım.o gun hıc banyo yapmadım.allah affetsın.neler yapmadımkı.olmayınca olmuyr.zaten bu kadar seyı yapmama ragmen olmayınca hepten panık yapmaya basladım.bılıyorum ben hıc hamıle kalamıycam yaaa

olur cnm demekki zamanı var benimle evlenen kaç kişi varsa hepsi doğum yaptı ama üzülmek yok demekki zamanı var cnm hiç üzülme bence :teselli:

cnm benim buğün yumurtlama günlerim başka bildiğin püf nokta var mı sen bana yardım cı olursan rabbimde sana olur cnm benim opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

X