Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

yasecım valla mum durusu bıle yaptım her ılsıkıde .dusun yanı kalca kaldırmak ne demek amuda kalktım nerdeyse yok yok olmuyor napım.

kubıcım bıldıgım sey bunlardı yaptım bende olmadı.olanda oluyor tabı.ınsallah sen guzel haber verırsın bu ay bıze.

yasecım valla mum durusu bıle yaptım her ılsıkıde .dusun yanı kalca kaldırmak ne demek amuda kalktım nerdeyse yok yok olmuyor napım.

kubıcım bıldıgım sey bunlardı yaptım bende olmadı.olanda oluyor tabı.ınsallah sen guzel haber verırsın bu ay bıze.

inş. cnm inş. hepimiz güzell haberler veririz bu mutlu topiciğe olumunekankayizsmile

kızlar bu arada denız esıne kuru sıyah cekırdeklı uzum yedrmıs bol bol.belkı ıse yarar.bende kuru degılde normal sıyah cekırdeklı uzum yedırmye calısıyorum aklıma geldıkce.ıncır yedırıyorum.gercı 3 aydr bı faydasını gormedık ama yapıyoruz ıste.havuc yedırıyorum.domateste ıyıymıs erkeklere.bızde yıne ıse yaramadı ama sız yedırın.

bu arada bızım ıcınde ıncır cıktı artık bol bol ıncır yiyın.yaş ıncır ama yumurta kalıtesını arttırıyormus.onu bulamayınca mecbur kuru ıncır yıyoruzda sımdı yaş varken kuruya gerek yok

bu arada bızım ıcınde ıncır cıktı artık bol bol ıncır yiyın.yaş ıncır ama yumurta kalıtesını arttırıyormus.onu bulamayınca mecbur kuru ıncır yıyoruzda sımdı yaş varken kuruya gerek yok

cnm benim yarın berat kandili hepimize ismiyle dua edelim cnm benim ismim kübra cnm inş. ben size edicem cnm allaha emanet olun ben çıkıyorum abdest alıp dua etmek istiyorm birazda kuran okucam :teytey:

canım ameliyattan sonra değerleri yükseldi ama çocuk olması için doktor gözetiminde olmamız gerekiyordu.yani aşılama öncesi gibi benim yumurta büyümesi için ve çatlatıcı iğne vurulacaktım günlükte kontrol gerekiyordu.ondanda olumlu sonuç almakmız kolay değilmiş. artık aynı işllemlerle aşılama yaptırmak daha mantıklı olur inş.

ve bu arada doktor sperm sayısını yüksetmesi için eşime sürekli keçiboynuzu pekmesini tüketmesini söyledi.bende suyunu kaynatıp içiliyor dedim doktor aynı şey old. söyledi.yarın aşılama yapacaz bakalım.hepiniz sağolun canım umarım hepimiz biran önce annelik duygusunu tadarız.

slm kızlar bende 1 senedir uğraşanlardandım amudada kalktım klomenle çatlatma iğneside kullandım tam rahim filmine gelmişti sıra 3 ay ara vermiştim doktor kontrolüne tabi bu arada keçiboynuzu kaynatıp içirdim eşime ayrıca geçen ay kaplıcaya gitmiştim sanırım onlarında faydası oldu 4 haftalık hamileyim rabbim isteyen herkese versin inşallahh...

aysima rabbım saglıkla kucagına almayı nasıp etsın canım.sorunsuz bır hamılelık gecırmen dılegıyle

canım ameliyattan sonra değerleri yükseldi ama çocuk olması için doktor gözetiminde olmamız gerekiyordu.yani aşılama öncesi gibi benim yumurta büyümesi için ve çatlatıcı iğne vurulacaktım günlükte kontrol gerekiyordu.ondanda olumlu sonuç almakmız kolay değilmiş. artık aynı işllemlerle aşılama yaptırmak daha mantıklı olur inş.

canım anlamadım neyden olumlu sonuc almak kolay degılmıs

deniz hanım , aysu hn , ben arastırma yapmıstım uzun zaman ve yeni bizim gelinimizinde bebegi oldu , o dönemde bebek dogum uzmanı Chinagir bey var duymussunuzdur , anne karnında bebek dogum uzmanı , ve işinde cok iyi , bir ara ona gitmişlerdi , adam Cevizi cok önermiş , balık yiyemiyorsan ceviz ye omega 3 içeriyor , bebegin beynine sinir sistemine cok iyiymiş . sizde bol bol yiyin , ayrıca sut peynir , ama pastörize kullanın , haftada bir kez mutlaka kırmızı ve beyaz et tuketin , ayrıca mercimek de cok faydalıymıs , yemegini yemeseniz bile corbasını için ... ben size daha cok yazarım bu konularda gelinimiz sayesinde biraz tecrube edindim ..Allahım bebeginizle saglıkla gunler versin ..
cok saol canım bilgiler için.
böle düşünme cnm bebek düşüncesini kafandan at cnm böle hamile kalan çok cnm bak ben az önce ilk sayfaya baktım deniz varmış 12 deneme olmuş merak ettim tedavi ilemi oldu :uhm:
evet canım benim tedavi ile oldu tedavinin 2.denemesinde cok şükürler tuttu rabbim en kısa zamanda inş hepinize nasip eder.

deniz nasılsın canım??

canım kusura bakma gec gördüm iyiyim tatlım sen nasılsın nasıl gidiyor

bilmiomki denizcim nasılım
galiba bi bunalım içindeyim ve yeni girdim:KK43:(
daha önce hiç böyle olmamıştım hayatım boyunca
herşey saçma gelmeye başladı
geçen hafta tatilden gelince herşey yolundaydı
ama bu 2gün çok kötüyüm eşimi bile görmek istemiyorum
şimdi çarşıya gitti niye beni bıraktı diyede deli oluyom evde
hasta olmadım ya onun stresi olabilir bi olsamda rahatlasaydım

Bende 3 aydır denemelerdeyim..Geçen sene büyük çaplı bir miyon ameliyatı geeçirdim..Geçen gün kanallarda mı sorun var diye doktora gittim..Ben kanallarda sorun olduğunu düşünmüyorum dedi...Testler de normal,yumurtalarda da gelişim güzel dedi..3 ay daha bekleyelim dedi..Bakalım...Bebek isteyen herkezin hakkında hayırlısı olsun...

canım çünkü değerler oması gerekenden daha az tutuma ihtimali düşük boşa zaman harcamak istemedik.zaten altı yıldır bekliyoruz.umarım böylesi daha hayırlı olacak.

hılalcım nasıl olayım.bendede dunden berı bunalımlar var.hıc hamıle kalamıycakmısım gıbı gelıyor.kafayı yıyorum.baskalarının bebeklerı ruyalarıma gırıyor.opuyor kokluyorum.ne guzel bır duygudur rabbım bızede nasıp et ne olur

X