Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

evet cnm süt çok önemliymiş kalsiyum açısından.ben bi yerde okumuştum hamile bir bayanın günde 1 lt süt içmesi gerekmiş.

benım ıkı arkadasım kapı komsularıydı bırbırlerıne. hamıle kalmıslardı.bol sut ıcıyrlardı.kolıyle alıyrlarmıs.eşlerı ınek alıcaz bahceye baglıycaz ancak yeter dıyıp guluyorlardı .kaydirigubbakcemile3

ama cok faydalı ıcmek bencede bol bol ıcın .ben ck severım ama hamıle kalırsam yıne aynı ıstekle ıcermıyım bılmıyorum.ama ne olursa olsun ıcerım

nedemek canım inş bebişin senledir rabbin seni bu ay sevindirir seni

Amin , hepimizle birlikte insallah , seninde kucagına versin , hiç anlamadan bir bakmıssın bebegin olmus insallah , guzel bir hamilelikle birlikte hayırlı bir evladın olur insallah , herkesin tabi ..

aysu deniz bize rehber olcaksınız di mi eski gebeler yeni gebeler dertleşiriz inş. yakındaaa...

inş canımmmmmm sen bi hamiş ol seni ben dogurturacam.eşim demiştiki sen hamile kalamazsan hamile olmak isteyen herkezi hamile bıraktırırsın demişti.artık 2 senedir araştıra araştıra sayfaları ezberledim:KK1:

benım ıkı arkadasım kapı komsularıydı bırbırlerıne. hamıle kalmıslardı.bol sut ıcıyrlardı.kolıyle alıyrlarmıs.eşlerı ınek alıcaz bahceye baglıycaz ancak yeter dıyıp guluyorlardı .kaydirigubbakcemile3

ama cok faydalı ıcmek bencede bol bol ıcın .ben ck severım ama hamıle kalırsam yıne aynı ıstekle ıcermıyım bılmıyorum.ama ne olursa olsun ıcerım

ayyy valla ne güzel fikir bizde alsak balkona baglarız:KK1: ben pekmezde katıp içiyorum cok iyi geliyormuş arkadaşıma dr önermiş

aysu deniz bize rehber olcaksınız di mi eski gebeler yeni gebeler dertleşiriz inş. yakındaaa...

inşallah cnm sizde bu ay hamiş kalırsınızda hep birlikte yaşarız herşeyi.dieğr hamişlerimiz pek gelmiyolar ama topiğimize.unutmayın kızlar bizi.

valla cnm bizede lazım bi inek :)

denizxx canım ya bişy sorcam.benim de rahim ağzında küçük bir yaram varmış.gebeliğe engel değil yani öyle mi?

denizxx canım ya bişy sorcam.benim de rahim ağzında küçük bir yaram varmış.gebeliğe engel değil yani öyle mi?

canım benim öyleydi dr bana bir tane fitil verdi onu kullandım bir dahada kontrole gitmedim şu anda e durumda bilmiyorum ama cok şükür rabbim istedikten sonra hiç birşey en gel deyil bence.sen içini ferah tut birde dr gözük istersen.

ınsallah mıdyecım rabbım senınde yuzunu guldursun ve ısteyen herkesın gobeklerını doldursun.saglıklı ve hayırlı bebekler versın

canım benim öyleydi dr bana bir tane fitil verdi onu kullandım bir dahada kontrole gitmedim şu anda e durumda bilmiyorum ama cok şükür rabbim istedikten sonra hiç birşey en gel deyil bence.sen içini ferah tut birde dr gözük istersen.

peki canım bu fitili ne zaman kullandın?bu arada ilişki falan yasak oluyo mu? bebiş olabilir mi yani?

aysucugum biraz baktım catlaklar için badem yagı,gül yagı,kakou yagı,hakiki zaytin yagı ve vazelin cok iyi geliyormuş

aysucugum biraz baktım catlaklar için badem yagı,gül yagı,kakou yagı,hakiki zaytin yagı ve vazelin cok iyi geliyormuş

çok saol cnm ben bakamıyorum şuanda hazırlanmaya çalışıyorum tekirdağa gidicez anneannemlerin yanına.herkes orda olucak annemler teyzemler dayımlar ve anneannmler.hepsi biraradayken vercez haberi suratlarını çok merak ediyorum ve çatlıcam artık.

midye ilk tüp bebek denemen mi. Sorun neydi camım? Teşhis falan? İkiz tekiz nasıl oldu? Bi de maliyetini yazarsan sevinirim canım. İnşallah bebeğin tutunur annesine. Her şe i i gider..

X