Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

bende tutmam belki haklısın rabbim zaten bizlere bu şansı tanımış.ayyy ben böle cıta gibi birşeyim birazcık kilo almak istiyordum inş gebelikten sonra bi 5 kilo falan kalır bana.inş sende kilo almazsın aysu birde bişi daha soracam kusura bakma şimdi Allah nasip ederde göbüşlerimiz büyümeye başlarsa catlaklar yırtılmalar olacak ya onun için bir formül biliyormusun:KK1:

denizcim benim görümcem bebak acı badem sütü diye bi krem kullandı migroslarda satılıyo.iki çeşidi var onun görümcemin kullandığı el kremi gibi tüpte.başaşağı duranı.diğeri değil.bunun yanıda badem yağı bebe yağı kullandı.ama ihmal etmeden günde 2-3-4 kere sürüyomuş.bacaklarına kalçalarına karnına.onun acayüp bi karnı var çok büyük inanılmaz hiç çatlağı olmadı.bende bebak almıştım onu kullanmaya başlıcam.geç kalmamak gerek cnm ilk aylardan itibaren kullanmak gerek.

hazelcim belki 1 aya kalmaz biz de gebelik heyecanı yaşarız burda belli mi olur. Eşinin sperm değerleri düşük olup da gebe kalanlar da çok. Kisti olup gebe kalanlar da öle. Sadece gebe kalma şansı daha düşük oluo belki ama belli olmaz ki ya biz bu kadar gönülden isterken sürprizle gelceklerdir belki birden bebeklerimiz..

hazelcigim bencede inanıyorumki ikinizinde Hamileligi cok yakın gibi geliyor.karamsar olmayın olmasaydı benim olmazdı.bende hem pko vardı küçük bir miyomum vardı artı rahim agzı yara başlangıcı vardı bunlar yetmiyomuş gibi eşiminde sperm sorunu vardı ve bunları ögreneli daha 2 3ay olmuştur.bence korkmayın rabbime teslim olun gerisine karışmayın.ben bu ay cok inandım cok istedim rabbimde kırmada razı oldu binlerce kez şükürler olsun.sizinde en kısa zamanda olacak ümidinizi kaybetmeyin

denizcim benim görümcem bebak acı badem sütü diye bi krem kullandı migroslarda satılıyo.iki çeşidi var onun görümcemin kullandığı el kremi gibi tüpte.başaşağı duranı.diğeri değil.bunun yanıda badem yağı bebe yağı kullandı.ama ihmal etmeden günde 2-3-4 kere sürüyomuş.bacaklarına kalçalarına karnına.onun acayüp bi karnı var çok büyük inanılmaz hiç çatlağı olmadı.bende bebak almıştım onu kullanmaya başlıcam.geç kalmamak gerek cnm ilk aylardan itibaren kullanmak gerek.

banada bir arkadakım kakou yagı önermişti hamile oldugunu anladıgın günden kullanmaya başla demişti cok iyi geliyormuş yinede bi araştırıtım netten olmazsa dediginden bende alırım

yase sana öle bir dua edecegimki ikiz deyil inşşşşşşşşşşşş üçüzlerin olur delikafadulden

deniz doğru diosun vala güldürdün beni.. Hayırlı sağlıklı olsun en başta tabii. Üçüz de baya bi zor olur! bAKALIM bi kalim da gebe nasıl olursa olur artık. Ya neden dilime dolandı doktor en son adetimin 5. günü 3 yumurtan va 2 si ii demişti. ondan öle bi aklıma gelio da! Ama sanırım yumurtlar ço k oldundan gelişemediler yteterince.. hER AY FARKLI olur yumurtalar.. eşimin sperm durumunu da bilmioz gerçi. i i çıksa bari ya.. O zaman da yazarım eşlerinizin sonuçları varsa karşılaştırıız. i i olur ya..

allah razı olsun kızlar ınsallah yaaa ama bazen cok umutsuzluga kapılıyorum.cocuk yapmak ne kadar zormus yaa gozle gorulen bısı degılkı.sen elınden gelenı yapıyorsun ama olursa oluyor olmazsa olmuyor.ve bunu 2 hafta bılmıyorsun ne kotu yaaa.yazlıktayız komsuların torunları var.sevıyorum sen de yap dıyorlar.yarama tuz basıyorlarsenağlama

elımde degıl ıste olmuyor dıyemıyorum.daha dusunmuypruz dıyorum.bılmıyorum rabbım nasıp etcekmı banada

cnm çok zor biliyorum bende senin gibiydi etrafımdaki bütün arkadaşlarımın bebekleri var 4 tane görümcem var hepsinin ben evlendikten sonra bebekleri oldu kafayı yicektim.dayım evlendi onunda bebişi oldu.banada hadi artık 3.5 sene oldu yeter diyolar biz düşünmüyoruz diyoduk.ama rabbim 8 ayın sonunda gönderdi bebeğimi inşallah seni o kadar bekletmez cnm.bende inanıyorumki en kısa zamanda sende kavuşucaksın bebeğine.hergün dua ediyorum inan.

aysuuu kakou yagı cok faydalıymış ama şimdi bir yerde okudum 3 aydan sonra kullanmak gerekiyormuş

banada bir arkadakım kakou yagı önermişti hamile oldugunu anladıgın günden kullanmaya başla demişti cok iyi geliyormuş yinede bi araştırıtım netten olmazsa dediginden bende alırım

denizcim kakao yağını hiç duymamıştım araştırırsan banada bilgi verirmisin cnm.yada başka bişi bulursan.

aysuuu kakou yagı cok faydalıymış ama şimdi bir yerde okudum 3 aydan sonra kullanmak gerekiyormuş

doktorada sormak gerek.gerçi onlar hep pahalı kremler öneriyolar bi işede yaramıyolarmış bi kaç arkadaşım kullanmıştı ama genede sormak lazım

denizxx kullanıcısından alıntı : canım merakını anlıyorum hepimiz öyleyiz.belirtilerin gebelik belirtisi gibi ama bu adet belirtiside olabilir.çünkü ikisini belirtileri aynı.ben cok oldum senin gibi hatta migdemin bulandıgını bilirim ama hiç pozitif sonuç alamadım.bu ay kendimi hiç dinlemedim cok aşırı kasık agrılarım ve gögüslerimdeki sızlamadan başka birşey yoktu.en belirin olan içimde hislerdi.inş bebişin seninledir
denizxx cok teşekkür ederim cvbın için , bekleyip gorecegiz bakalım Rabbim isteyen herkese er gec nasip etsin insallah , kimseleri aratmasın ...

Son düzenleme:
canlarım benım yaaa rabbım sızınde herseyı gonlunuze gore versın insallah..aysucum 8. ayımda gelse onada razıyım zaten bu ay 5. deneme olcak.ama ya hıc olmazsa korkuları basıyor bazen

kızlar pzt kandılmıs.reglım pzt ye kadar bıtıcek yıne dua edıcem sızlerede edıcem tabı.ınsallah kabul olur dualarımız

doktorada sormak gerek.gerçi onlar hep pahalı kremler öneriyolar bi işede yaramıyolarmış bi kaç arkadaşım kullanmıştı ama genede sormak lazım

aynen canım en azından bunlar ucuz hemde dogal bence kremlerden daha iyi nette bi araştır bak cok şey yazan var şimdi ona bakıyorum birşeyler bulursam sana da haber veririm

canlarım benım yaaa rabbım sızınde herseyı gonlunuze gore versın insallah..aysucum 8. ayımda gelse onada razıyım zaten bu ay 5. deneme olcak.ama ya hıc olmazsa korkuları basıyor bazen

kızlar pzt kandılmıs.reglım pzt ye kadar bıtıcek yıne dua edıcem sızlerede edıcem tabı.ınsallah kabul olur dualarımız

neden olmasın hazelcim rabbim ol dediği anda olucak.sakın umutsuzluğa kapılma cnm.bi sorun yokken neden olmasın rabbim sanda nasib edicem eminim.

pazartesi bende dua edicem kızlar sizin için hemde bebişlerimiz için sağlıcakla gelsinler inşallah.

kızlarr badem cevız fındık cok yararlıymıs gunde 3 er tane en az yıyın.sut mutlaka ıcın.burnunuzu tıkyıp ıcın olmazsa.cunku dısler hamılelıkte zarar goruyormus.kalsıyum gereklı yani.dr. sıze soyler zaten belkı lıste verır ne yemenız gerekır dıye

Konuyu Toplam 8 Kullanıcı okuyor. (7 Kayıtlı kullanıcı ve 1 Misafir)
aysu87, yasekase, denizxx, haticeuyan, hazel82, Kaja, pretty9217

ohh ohh topiğin maşallahı var

neden olmasın hazelcim rabbim ol dediği anda olucak.sakın umutsuzluğa kapılma cnm.bi sorun yokken neden olmasın rabbim sanda nasib edicem eminim.

pazartesi bende dua edicem kızlar sizin için hemde bebişlerimiz için sağlıcakla gelsinler inşallah.

amin inşallah canım en onemlısı de saglıklı bır sekılde gelmelerı.

kızlarr badem cevız fındık cok yararlıymıs gunde 3 er tane en az yıyın.sut mutlaka ıcın.burnunuzu tıkyıp ıcın olmazsa.cunku dısler hamılelıkte zarar goruyormus.kalsıyum gereklı yani.dr. sıze soyler zaten belkı lıste verır ne yemenız gerekır dıye

evet cnm süt çok önemliymiş kalsiyum açısından.ben bi yerde okumuştum hamile bir bayanın günde 1 lt süt içmesi gerekmiş.

X