Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

ay cnm inşalah gebesindir..belirtilerinde çok uyuyorr hadi inşş. yaaaa...[/QUOTE]

ramiznur gebesi ya işte nie öle dedin.. Rabbim bebeğini yollamış sana raht ol. dedim acaba ramiz gebe deil midi ya listeye baktım vala korktum. her şein hayırlısı olsun canım. Rabbim bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

kızlar dedim gelio regl. giitim gelmemiş. aslında sevindim de ya neden mi? Eşim 5 ağustosta sperm testi olcak. o yüzden diorum bugün deilde pazar günü falan olsam regl daha ii olucak . yumurtlama zamanıına denk gelmesi daha zor o zaman.. Kısmet. bu ayda i i çalıştık ama sonuç çıkmıcak.

hazel eşin denize gigebilio mu* Doktora danıştınız mı? Tuzlu su pişirir daha i i olur belki..

cnm çok sevindim rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasib etsin.

çok teşekkür ederim hazelcim darısı senin başına cnm dualarım seninle.

kızlar bu ay rüyasında adet olduğunu gören biri vardı kimdi o?

evet ben bi rüya gördüm ama adet olmamışsım olucaksın gebelik yok demişti doktor.

cnm bencede gebe olabilirsin bugün değilmiydi senin günün?

cnm bu belirtiler gebelik belirtileri inşallah bebişin seninledir.

yasecim bende gebeliğimi öğrenmeden önce benide sivilceler basmıştı göğüs aralarımda bile vardı yeni yeni geçiyolar cnm.

canım kese günde ortalama 1 mm büyümesi gerekirmiş benimki geçen bir haftaya kadar düzgündü ama sonra takip ettik 3 günde 0,04 büyümüş yani çok düşük ben 6+2 de 16 mmdi.düşük yapmadan başka bir ultrasyoncu baktı o 7+3 dedi drun normal dediyse şüphelenme.ben6+2 de kalp atışını duydum .banada kaından baktı genelde.ultrasyona girdikten sonra eline resim veriyorlar bir kağıtta alta +D yazıyor yanıda değer var. ordan karşılaştır kese büyüklüğünü.kaç kere girdin bilmiyorum ama 2 kere girdiysen kendinde bilebilirsin bu yöntemle.fazla canını sıkma eğer bir anarmallik olsaydı doktorun sana bildirirdi.bu arada benim doktorum kalp atışını duymadan kaç haftalık olduğunu söylemedi.kalp atışını duydu bebeğin ölçülerine göre kaç haftalık olduğunu söyledi. son adet gördüğüm dönemi önemsemedi sormadı bile.son adetime göre 8, 9 haftalıktım.o yüzzden kafan karışmasın.moralinide bozma.hayırlı neyse o olsun de .allah en iyisini bilir.

ay cnm inşalah gebesindir..belirtilerinde çok uyuyorr hadi inşş. yaaaa...

ramiznur gebesi ya işte nie öle dedin.. Rabbim bebeğini yollamış sana raht ol. dedim acaba ramiz gebe deil midi ya listeye baktım vala korktum. her şein hayırlısı olsun canım. Rabbim bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

kızlar dedim gelio regl. giitim gelmemiş. aslında sevindim de ya neden mi? Eşim 5 ağustosta sperm testi olcak. o yüzden diorum bugün deilde pazar günü falan olsam regl daha ii olucak . yumurtlama zamanıına denk gelmesi daha zor o zaman.. Kısmet. bu ayda i i çalıştık ama sonuç çıkmıcak.[/QUOTE]

cnm ou ben deil bizoard yazmışş karışmışş birazz

cnm bilmiyorum kafam karıştı ama neyse pzt tekraar gidecezz bakalım hakkımızda hayırlısı olur inşş benim kafma takılan geçen hafta ile kese büyüklüğünün aynı olması yoksa haftama göre büyüklüü normal gibi
acaba diorum geçen haftada yanlışlıkmı oldu ünkü adetim daha 3 gün geçmişti ve hcg 130 du gçen hafta keseyi gördümm dediğinde...

şimdi kağıtlarıma baktım 30 hzrn bhcg 242 miş .bundan 7 gün sonra kesem 10 mm imiş normal yani canını sıkma çabucak büyür kesen inşallah kafana bu kadar takıyorsan başka bir dra görün kafanda soru kalmasın

anladım cnm saol benim adet gecikmesinden 10 gün sonra kese 6mm olmuş oluo normal gibi sankii
neyse pzt görcez bakalım nolcak
endişemi doktorada söyledim ama için rahat olsun bi problem yokk dedii...hayırlısı..
sanada bunları hatırlattım üzmedim inş seni saol yardımların içinn...

ramiznur evet karıştırmışım. İ i anlamışın. Ben daha regl olmadımm. Sorun deil aslında beklerim 3gün sonra olsam da olur. Eşimin sperm test olcak ya 1 gün 1 gün diorum. Yumurtlama kaçmaması içinnn..

auysu ben de çok merak ediorum senin ve denizin durumunu . Biz de arkanızdan gelicez siz bizi tecrübelendirceksiniz. doktor görüşmelşeri sonuçlar vs. anlatın sormasak bile anlatın burda merak ederim ben . Bize de nasip eder Rabbim inşallah..

arkadaslar merhaba , uzun zamandır takip ediyorum okuyorum sitede yazılanları , gercekten guzel bir site . bende bir kac bişey paylasmak istiyorum , yardımcı olursanız sevinirim .
su ana kadar bebek dusunmuyorduk , bu ayda hiç bir korunma yapmadık ve yumurtlama donemlerinde ikişer gun arayla ilişkiye girdik . adet olmam gereken tarih 29.temmuz, su an cok erken biliyorum , ancak belki aranızda benim gibi olan vardır , bel ağrım var , goguslerim her ay şişip agrımaz , bu ay cok guzeller :jeyyar: arada bir basımda sanki elektirik kesintisi gibi bişeyler oluyor , bundan 1 hafta önce baslayan bir kasık agrım var , cok değil bu agrı , ilk basladıgında iki gun devam etti , biraz agrıdı , ama bu gunlderde ara ara agrım oluyor ki benim adet donemimde agrım olmaz .Sırtımda bazen agrım oluyor . bilmiyorum kafam cok karısık , hemen sonucu ogrenmek istiyorum ...test yaptım negatif cıktı kendimi dinliyorum acaba piskolojikmi diye ama basımın agrısı , belimin agrısı var .. bilmiyorum , sizinle paylasmak istedim ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…