Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım...2 yıllık evliyim ve çocuk sahibi olmayı istiyorum...Allah ben ve benim gibi çocuk sahibi olmak isteyen herkese o mutluluğu versin inşallah...

bu ay çizgiyi tek gördüm ama inşallah ağustos bana çift çizgiyi gösterecek.bu arada ben yaklaşık 6 aydır uğraşıyorum benimle aynı durumda olanlar varsa lütfen bilgi ve yorumlarınızı benimle paylaşın:))

bu ay çizgiyi tek gördüm ama inşallah ağustos bana çift çizgiyi gösterecek.bu arada ben yaklaşık 6 aydır uğraşıyorum benimle aynı durumda olanlar varsa lütfen bilgi ve yorumlarınızı benimle paylaşın:))

hosgeldın canım.benım bu ay 5. denemem olcak.benımde 4 ay olmadı.ben hemen tetkıklere basladım.hormon testlerı rahım fılmı yumurta takıbı hersey normal cıktı.esımde urologa gıttı varıkosel cıktı.ozel hastanede esımın degerlerı sınırın ustunde cıktı.sonra tumlabda yaptrdıgımız ıkı testtede morfolojı cok dusuk % 1 ve % 2 cıktı.sayı sınıra yakın cıktı.hareket ıyıydı.varıkosel amelıyatı oldu 3 hafta once.oyuzden temmuzda deneme yapamadık ınsallah allahın ıznıyle bu ay yıne baslıycaz yanı agustosun 1 ınden ıtıbaren baslıycaz calısmalara.rabbım ınsallah hepımızın yuzunu en kısa zamanda guldurur

ramiznur evet karıştırmışım. İ i anlamışın. Ben daha regl olmadımm. Sorun deil aslında beklerim 3gün sonra olsam da olur. Eşimin sperm test olcak ya 1 gün 1 gün diorum. Yumurtlama kaçmaması içinnn..

yasecim senin günün geçti cnm test yaptın mı?hiç böle gecikmeler olurmuydu?

auysu ben de çok merak ediorum senin ve denizin durumunu . Biz de arkanızdan gelicez siz bizi tecrübelendirceksiniz. doktor görüşmelşeri sonuçlar vs. anlatın sormasak bile anlatın burda merak ederim ben . Bize de nasip eder Rabbim inşallah..

cnm ben henüz doktora gidemedim.daha çok küçük olduğu için gözükmezmiş.31 temmuzda gidicem inşallah.ama benim miide olaylarım kötü.tatlıyı çok seven ben hiç tatlı yiyemiyorum midem bulanıyo süt içemiyorum bu çok kötü günde en az 2 bardak içmem gerek bazen zorluyorum kendimi ama bakalım nasıl olcak.

selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım...2 yıllık evliyim ve çocuk sahibi olmayı istiyorum...Allah ben ve benim gibi çocuk sahibi olmak isteyen herkese o mutluluğu versin inşallah...

hoşgeldin aramıza cnm inşallah tez vakitte gelir bebişin

auysu ben de çok merak ediorum senin ve denizin durumunu . Biz de arkanızdan gelicez siz bizi tecrübelendirceksiniz. doktor görüşmelşeri sonuçlar vs. anlatın sormasak bile anlatın burda merak ederim ben . Bize de nasip eder Rabbim inşallah..
canım cok saol.inş önümüzdeki ay hamişlerinden olacaksın hepiniz için dualar ediyorum.şim kan verdim geldim inş degerim ikiye katlanır cok korkuyorum.hayırlısı ile bebişimi görseydim içim rahatlayacaktı.

arkadaslar merhaba , uzun zamandır takip ediyorum okuyorum sitede yazılanları , gercekten guzel bir site . bende bir kac bişey paylasmak istiyorum , yardımcı olursanız sevinirim .
su ana kadar bebek dusunmuyorduk , bu ayda hiç bir korunma yapmadık ve yumurtlama donemlerinde ikişer gun arayla ilişkiye girdik . adet olmam gereken tarih 29.temmuz, su an cok erken biliyorum , ancak belki aranızda benim gibi olan vardır , bel ağrım var , goguslerim her ay şişip agrımaz , bu ay cok guzeller :jeyyar: arada bir basımda sanki elektirik kesintisi gibi bişeyler oluyor , bundan 1 hafta önce baslayan bir kasık agrım var , cok değil bu agrı , ilk basladıgında iki gun devam etti , biraz agrıdı , ama bu gunlderde ara ara agrım oluyor ki benim adet donemimde agrım olmaz .Sırtımda bazen agrım oluyor . bilmiyorum kafam cok karısık , hemen sonucu ogrenmek istiyorum ...test yaptım negatif cıktı kendimi dinliyorum acaba piskolojikmi diye ama basımın agrısı , belimin agrısı var .. bilmiyorum , sizinle paylasmak istedim ...
canım merakını anlıyorum hepimiz öyleyiz.belirtilerin gebelik belirtisi gibi ama bu adet belirtiside olabilir.çünkü ikisini belirtileri aynı.ben cok oldum senin gibi hatta migdemin bulandıgını bilirim ama hiç pozitif sonuç alamadım.bu ay kendimi hiç dinlemedim cok aşırı kasık agrılarım ve gögüslerimdeki sızlamadan başka birşey yoktu.en belirin olan içimde hislerdi.inş bebişin seninledir.

h.g canım bende senin gibi 2yıllık evliydim ama rabbim tam iki yılın sononda bebişime kavuşturdu beni.darısıda sana olur inş

kızlar sonucumu aldım daha bebegim 20 günlük falanmış kan degirimde perşembe günü 191.15 cıkmıştı bu gün ise 352.5 cıktı bana biraz az gibi geldi dr sordum daha cok küçük böyle olması normal degerimnormalmiş yani.biliyosunuz daha benim reglme ya 1 kac gün var yada 1 kac gün gecti en son 26 haziranda olmuştum.yaaa sizcede normalmi aysun senin degerin ilk ne kadar cıkmıştı

12 de canım birazdan cıkacan almaya sen ne durumdasın

denizcim sabırsızlıkla seni bekliyorum cnm
bende iyiyim uykusuzluğum çok geceleri uyku uyuyamıyorum malesef.bide yemek konusunda pek ii değilim yiyemiyorum pek ani acıkmalarım oluyo ama 2 krakerle geçiyo.bide süt içmem gerek ama içemiyorum oysaki çok severdi.ama şimdi midemi kaldırıyo

kızlar sonucumu aldım daha bebegim 20 günlük falanmış kan degirimde perşembe günü 191.15 cıkmıştı bu gün ise 352.5 cıktı bana biraz az gibi geldi dr sordum daha cok küçük böyle olması normal degerimnormalmiş yani.biliyosunuz daha benim reglme ya 1 kac gün var yada 1 kac gün gecti en son 26 haziranda olmuştum.yaaa sizcede normalmi aysun senin degerin ilk ne kadar cıkmıştı

cnm çok sevindim bencede değerin normal
benim ilk değerim 152.9 çıkmıştı ikinci kezde 536 çıkmıştı cnm ama benim adetim 25 hazirandı bu ayda 23 temmuzda olucaktım.benim şaşmaz pek.
rabbim izin verirse aynı günlerde doğum yapıcaz.

cnm çok sevindim bencede değerin normal
benim ilk değerim 152.9 çıkmıştı ikinci kezde 536 çıkmıştı cnm ama benim adetim 25 hazirandı bu ayda 23 temmuzda olucaktım.benim şaşmaz pek.
rabbim izin verirse aynı günlerde doğum yapıcaz.

ayyy heycanladım valla bebişlerimiz allah nasip ederse aynı zamanda gelecek sanırım birimizinki kız digerimizkide erkek olursa artık beşik kertmesi yaparız onlrıkaydirigubbakcemile3 canım seninde yani 2 3 haftalıkken sonucun azmı cıkmıştı

ayyy heycanladım valla bebişlerimiz allah nasip ederse aynı zamanda gelecek sanırım birimizinki kız digerimizkide erkek olursa artık beşik kertmesi yaparız onlrıkaydirigubbakcemile3 canım seninde yani 2 3 haftalıkken sonucun azmı cıkmıştı

cnm benim ilk test yaptırdığımda 3 haftalıktı ve 152.9 çıkmıştı.
ikinci yaptırdığımda 3 haftalıktı 536 çıkmıştı.
ben en son 25 haziranda adet oldum cnm ve 6 temmuzda doktora gittiğimde yumurtam yoktu sanırım 4 yada 5 inde çatlamıştı.kasık ağrımdan öle tahmin ediyorum.yani benim hesaplarıma göre 20 günlük felan ama son adet tarihimden hesaplarsam 1 aylık.

cnm benim ilk test yaptırdığımda 3 haftalıktı ve 152.9 çıkmıştı.
ikinci yaptırdığımda 3 haftalıktı 536 çıkmıştı.
ben en son 25 haziranda adet oldum cnm ve 6 temmuzda doktora gittiğimde yumurtam yoktu sanırım 4 yada 5 inde çatlamıştı.kasık ağrımdan öle tahmin ediyorum.yani benim hesaplarıma göre 20 günlük felan ama son adet tarihimden hesaplarsam 1 aylık.

yaa aysucugum ama benimki sana göre biraz az gibi geldi bende 26 haziranda regl oldum dr temmuzun 11 falan döllenme olmmuş dedi sanki az geldi bana aynıyız ama benim degerim düşük dr ilk hetapda telaşlanmış ama bana belli etmemiş sonra son regl tarihimi sordu bende söyledim aaa ozaman degerin cok normal sana caktırmadan biraz korkmuştum dedi ama sonregl tarihine göre cok normal korkacak bişi yok dedi.ama ben yinde işte telaşlandım

yaa aysucugum ama benimki sana göre biraz az gibi geldi bende 26 haziranda regl oldum dr temmuzun 11 falan döllenme olmmuş dedi sanki az geldi bana aynıyız ama benim degerim düşük dr ilk hetapda telaşlanmış ama bana belli etmemiş sonra son regl tarihimi sordu bende söyledim aaa ozaman degerin cok normal sana caktırmadan biraz korkmuştum dedi ama sonregl tarihine göre cok normal korkacak bişi yok dedi.ama ben yinde işte telaşlandım

cnm bence telaşlanma çünkü ben erken yumurtladım cnm seninki 11 temmuzmuş benimki 3-4 temmuz felan.ondan öledir bence cnm.ne zaman çağırdı doktorun görmek için?

cnm bence telaşlanma çünkü ben erken yumurtladım cnm seninki 11 temmuzmuş benimki 3-4 temmuz felan.ondan öledir bence cnm.ne zaman çağırdı doktorun görmek için?

perşembe günü çagırdı ondan sonra 1 kac günlügüne izine cıkacakmış o yüzden perşembe gel yine kan testi yapalım birde ulturasonla bakalım dedi.ozaman haklısın beim gec döllenmede olmuş olabilir zaten catlatma ignesini 8 temmuzda olmuştum ertesi gün yada onsana sonraki günlerde olmuştur büyük ihtimal döllenme.sen nezaman gideceksin

perşembe günü çagırdı ondan sonra 1 kac günlügüne izine cıkacakmış o yüzden perşembe gel yine kan testi yapalım birde ulturasonla bakalım dedi.ozaman haklısın beim gec döllenmede olmuş olabilir zaten catlatma ignesini 8 temmuzda olmuştum ertesi gün yada onsana sonraki günlerde olmuştur büyük ihtimal döllenme.sen nezaman gideceksin

cnm beni 31 temmuz cumartesi çağırdı kan değerime göre baktı ancak o zaman görebilriz dedi.meraktan çatlıcam ama hala inanamıyorum görene kadarda inanamıcam galiba.

cnm beni 31 temmuz cumartesi çağırdı kan değerime göre baktı ancak o zaman görebilriz dedi.meraktan çatlıcam ama hala inanamıyorum görene kadarda inanamıcam galiba.

aynen canım Allahın izni ile bir görseydik daha cok mutlu olacaktım.insan ister istemez korkuyor.benimki daha gözükmez bence bu hafta deyilde önümüzdeki hafta gözükür gibi geliyor bana.sanırım aramızda sadece 1 hafta var hayırlı olsun inş bebişlerimizi görürüz

bu arada aysucugum beslenmene falan dikkat ediyormusun ne biliyim ayrıca bebiş için yedigin birşeler varmı.

X