Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

ramıznur eger ıcıne sınmedyse baska dr. a gıt bugun.haftanın son gunu canım gıt bır gorun.o da sorun yok derse ıcın rahat eder.ben olsam hemen gıderdım baska dr.a pıpırıklıyımdr zaten

biozard se n ne durumdadın?

valla bende beklemedeyim işte kaldı 6 günüm.ne gibi belirtiler var dersen pek bişey yok aslında.sadece ilk defa göğüslerimin ucu çok acıyo dokunamıyorum.bide o kahverengi yeri şişti baya niyeyse pompayla şişirmişler gibi duruyo.iki kasığımın arasında bi sızı var.kasıklarıma ara ara batmalar oluyo.bide dün sabah durup dururken kustum.midemde bulanmıyodu nasıl oldu anlamadım durduk yerde öğürtü geldi ve baya kustum.midem yanıyo biraz ama sıcakta ağır yemekten oluyo olabilir.bide normalde bir hafta kala adet ağrılarım başlardı ama henüz yok bişey.

yase test yapmadınmı nedenkı hamıle olmayasın kız neden yemek yıyemıyorsun CADIARZU

hazel ya keşke gebe olsam ama hiiiçç sanmıorum. adet belirtileri var diodum a
ya. bugün biraz daha bastırdılar karın ağrısı halsizlik mide bulantısı yaptı ya az az yiyorum şimdi canlanmaya başladım. olur bazen böle bi ara unuturum geçer çok uzatmaz.

aklıma bişi takıldı gene ben adet olcamı bazı aylar özellikle son 3 aydır rahat bi 10 gün öncesinden anlıorum. ve çççoooookkkk siiniiiir oluorum kendime ya! acaba kist olduğu için mi ben hissdeiorum vücudum reaksiyon verio.

kızlar siz adet olcanızı geneelde adet tarihinden kaç gün önce hisssediosunuz. yoksam hissetmio musunuz?

ramiznur. gebelikle ilgili bilgiler de okuorum ama hepsi çorba oluo. önce kese sonra babek kanaldan oraya gircek sanırım . kalp atışı vs.. olcak sonra . tahliiller tetler falan. e bekleyin az acele edioruz galiba gebe kalıoz gene acele edioz gibi gelioz. içini feah tut.

hazel haklısın ya aysu da gebe kalmak istiodu ya olmama ihtimalini düşünüp biilinaltına atmıştır belki. rüyalarda patlek verioo. sonuçta gebe kaldı. ne güzel ya..

kızlarr bende korunmadığımız ilk ayda adet oluodum..
hamileyimm sanmıştım ama değilmişimm..
ama adet oldugunu görüpte hamile oldugunu öğrenen görmüştüm başka topiklerde..

biozard se n ne durumdadın?

valla bende beklemedeyim işte kaldı 6 günüm.ne gibi belirtiler var dersen pek bişey yok aslında.sadece ilk defa göğüslerimin ucu çok acıyo dokunamıyorum.bide o kahverengi yeri şişti baya niyeyse pompayla şişirmişler gibi duruyo.iki kasığımın arasında bi sızı var.kasıklarıma ara ara batmalar oluyo.bide dün sabah durup dururken kustum.midemde bulanmıyodu nasıl oldu anlamadım durduk yerde öğürtü geldi ve baya kustum.midem yanıyo biraz ama sıcakta ağır yemekten oluyo olabilir.bide normalde bir hafta kala adet ağrılarım başlardı ama henüz yok bişey.

biozard gebesin bence.. hayırlı olsunnnnnnnnn...

yasecım ben bazen 1 hafta once bazende bıkac gun oncesınden hıssedıyrum adet belırtılerını.bı hafta oncesınden kasıklarıma agrı gırer ınce ınce arada ordan anlarım ama en cok adet gunumden oncekı gunlerde cok sınırlı olurum ve cıldım bozulur.ya sıvılce cıkar bıkac tane yada kurur boyle pütür pütür olur ordan anlarım adet olacagımı.goguslerım belırtı vermez hıc ne sıser ne buyur

ya evet bıozard bayagı belırtın var ozellıkle gogus uclarının buyumesı onemlı belırtı ve kasık batması

bozard adet tarihin ve kaçıncı denemen yazmıoo listede. söler misin?

hazel benim de karnım şişer biraz bacaklar kalça su yoplamış gibi olur. göğüsler şişer adete yakın. bi de sivilceler belli eder. son 3 adettir sivilce de çok çıkıo. kışın çıkmazdı ama. karnımdaki kıpırtılardan hissederim hiç bişi olmasa da adet olcamı..

biozard gebesin bence.. hayırlı olsunnnnnnnnn...

keşke canım ama sanmıyorum.her ay farklı belirtiler yaşıyorum ama sonu hüsran oluyo.gerçi bu ay ilk defa yaşadığım şeyler var göğüslerimin ucunun acıması,kusma gibi.he bide unuttum sabahları kalktığımda felaket belim ağrıyo.bu saatlerde geçiyo.senin günün ne zamandı?

hazel ya keşke gebe olsam ama hiiiçç sanmıorum. adet belirtileri var diodum a
ya. bugün biraz daha bastırdılar karın ağrısı halsizlik mide bulantısı yaptı ya az az yiyorum şimdi canlanmaya başladım. olur bazen böle bi ara unuturum geçer çok uzatmaz.

aklıma bişi takıldı gene ben adet olcamı bazı aylar özellikle son 3 aydır rahat bi 10 gün öncesinden anlıorum. ve çççoooookkkk siiniiiir oluorum kendime ya! acaba kist olduğu için mi ben hissdeiorum vücudum reaksiyon verio.

kızlar siz adet olcanızı geneelde adet tarihinden kaç gün önce hisssediosunuz. yoksam hissetmio musunuz?

ramiznur. gebelikle ilgili bilgiler de okuorum ama hepsi çorba oluo. önce kese sonra babek kanaldan oraya gircek sanırım . kalp atışı vs.. olcak sonra . tahliiller tetler falan. e bekleyin az acele edioruz galiba gebe kalıoz gene acele edioz gibi gelioz. içini feah tut.

hazel haklısın ya aysu da gebe kalmak istiodu ya olmama ihtimalini düşünüp biilinaltına atmıştır belki. rüyalarda patlek verioo. sonuçta gebe kaldı. ne güzel ya..

cnm ben adet lacagmda hiç belirtim olmazdı gebeliktede adet gününe kadar hiç belirtim olmadı sadece adt günümde hafif sancım olmuştu..
evet cnm acele ettiğimi bende biliorum ama insan sabırsız oluo bu dönemlerde nedense
önce gebelik varmıı diee kafama takardım simdide bebek nie görünmedi die üzülüorum
ne zaman kafam rahatlayacak..
kendime sinir oldum
bide işten rapor aldım 3 gün kasık agrım var die
almaz olaydım evde kafayı yicemm..

canım ben 7 senelik evliyim..5.5-6 senedir korunmuyoruz.endometriozisten açık ameliyat oldum 2 sene önce.sonra pko çıktı.4 ay öncede laparoskopi oldum.hormonlarım bozuktu.doktor ilk defa laparoskopiden sonra normal yolla hamile kalabilirsin dedi.ondan önce hep tüp bebek öneriyolardı.çikolata kisti yapışıklık yaptığı için tüpler falan kötü durumdaydı ama yinede açıktı.sadece sanırım yumurtayı yakalayamıyordu bide yumurtam hiç kendiliğinden çatlamıyordu.laparoskopiden sonra bişeyim kalmadı.doktor herşeyimi düzelttiğini söyledi özellikle tüpleri yumurtalığa yaklaştırmış yumurtayı yakalasın diye.artık yumurtam kendiliğinden çatlıyo.28 günde falan adet oluyorum hormonlarımda düzelmiş.yani herşey normale girdikten sonraki 4.ayım.ama daha öncede korunmuyordum ama arada doğum kontrol hapları falan kullandım ameliyattan sonra.yani kaçıncı denemem bilmiyorum ama çok oldu.

cnm ben adet lacagmda hiç belirtim olmazdı gebeliktede adet gününe kadar hiç belirtim olmadı sadece adt günümde hafif sancım olmuştu..
evet cnm acele ettiğimi bende biliorum ama insan sabırsız oluo bu dönemlerde nedense
önce gebelik varmıı diee kafama takardım simdide bebek nie görünmedi die üzülüorum
ne zaman kafam rahatlayacak..
kendime sinir oldum
bide işten rapor aldım 3 gün kasık agrım var die
almaz olaydım evde kafayı yicemm..

ramizcim gelişmelerden haberdar et bizi. rapor aldın ii olmuş ya.boş ver. bebeğin durumunu öğrenince işinde daha rahat edrsin..

biozard adet günüm bugün canım. belirtilerim çok . bugün oolma sam da olurum yarın öbür gün. gebelik testi de yapmıcam ya ölesine de olsa inat ettim.biozardcım bu arada ben göğüs uçlarındaki deişiklerden şüphelendim. inşallah gebesindir.. olabilirsin yane nie olmayasın? sen de benleşme!!! yani ben hat safhada hissetimden diorum adet olcam die.. sen gebe olabilirsin. heyecanla bekle...

canım ben 7 senelik evliyim..5.5-6 senedir korunmuyoruz.endometriozisten açık ameliyat oldum 2 sene önce.sonra pko çıktı.4 ay öncede laparoskopi oldum.hormonlarım bozuktu.doktor ilk defa laparoskopiden sonra normal yolla hamile kalabilirsin dedi.ondan önce hep tüp bebek öneriyolardı.çikolata kisti yapışıklık yaptığı için tüpler falan kötü durumdaydı ama yinede açıktı.sadece sanırım yumurtayı yakalayamıyordu bide yumurtam hiç kendiliğinden çatlamıyordu.laparoskopiden sonra bişeyim kalmadı.doktor herşeyimi düzelttiğini söyledi özellikle tüpleri yumurtalığa yaklaştırmış yumurtayı yakalasın diye.artık yumurtam kendiliğinden çatlıyo.28 günde falan adet oluyorum hormonlarımda düzelmiş.yani herşey normale girdikten sonraki 4.ayım.ama daha öncede korunmuyordum ama arada doğum kontrol hapları falan kullandım ameliyattan sonra.yani kaçıncı denemem bilmiyorum ama çok oldu.

canım yazmışşsın ama kist ne oldu. çikolata kiti oldu nerden anlaşılıo. testlerden mi. bende de doktor kist oldunu söledi ama çikolata mı ne bilmiorum.doktorkara göre mühim olmayan bi kist. adetlerim düzenli bütün testlerim normal çıktı. doğal yoolardan gebe kalır dedi senin durumunda ki kadınların yüzde 60 ı. benim durumumda da kadınları yüzde 7 sinde olurmuş. yüzde 7. ye girioz da yüzde 60 a girmek daha kolay .bakalımmmm görüüüceezzzzzzzzzzzz.

canım kısacası benim durumumla ilgili ne diosun fikrin var mı. kistim çikolata mıdır ya ..

biozard adet günüm bugün canım. belirtilerim çok . bugün oolma sam da olurum yarın öbür gün. gebelik testi de yapmıcam ya ölesine de olsa inat ettim.biozardcım bu arada ben göğüs uçlarındaki deişiklerden şüphelendim. inşallah gebesindir.. olabilirsin yane nie olmayasın? sen de benleşme!!! yani ben hat safhada hissetimden diorum adet olcam die.. sen gebe olabilirsin. heyecanla bekle...[/QUOTE]

ah ah inşallah artık 7 seneden sonra insanın umudu kalmıyo malesef.bide benim adet olacağım tarihten bir gün sonra doğum günüm keşke böyle bir hediye alabilsem.bana dünyayı sunsalar hediye diye bebişimden daha çok sevinemem.Allahın mucizesi çok inşallah banada böyle güzel bir hediye yollar.bide rüyalarımda hep 7 rakamını görüyordum.7.senemde ve 7.aydayız.inşallah rüyalarım gerçek olur.

hazel sancı geçio biraz bi de farkediorum hareket edince unutuluo ya da fazla ağrımıo mu ne. gevce yatakta hareksiz kalıom ya ondan da ağrıo. nese geçti rahatladım. adet olup attıkça daha ii olcak tabii..

kızlr tavşancıl otu deniodu bilio musunuz? nasıl yapıldını ne işe yaradını ve içildnini falan?

canım yazmışşsın ama kist ne oldu. çikolata kiti oldu nerden anlaşılıo. testlerden mi. bende de doktor kist oldunu söledi ama çikolata mı ne bilmiorum.doktorkara göre mühim olmayan bi kist. adetlerim düzenli bütün testlerim normal çıktı. doğal yoolardan gebe kalır dedi senin durumunda ki kadınların yüzde 60 ı. benim durumumda da kadınları yüzde 7 sinde olurmuş. yüzde 7. ye girioz da yüzde 60 a girmek daha kolay .bakalımmmm görüüüceezzzzzzzzzzzz.

canım kısacası benim durumumla ilgili ne diosun fikrin var mı. kistim çikolata mıdır ya ..

cnm çukulata kisti endometriosiste oluor seninki değildir yanii takma kafana

canım onu ultrasonda anlıyolar.kist dediği siyah renk aynı yumurta gibiyse o basit kist oluyo ve adetle falan atabiliyosun onu yada doğum kontrol hapı veriyolar geçiyo merak etme doktor basit dediyse basit kisttir o.bendeki farklıydı ultrasonda siyah değil daha çok açık renk bi şişkinlik kitle gibi duruyordu hemen çikolata kisti dediler.çok şükür temizlendim kistlerden.sendeki kistler çatlamayan yumurtadan oluyo bendede oluyodu arada bir sakıncalı değil merak etme.

biozard adet günüm bugün canım. belirtilerim çok . bugün oolma sam da olurum yarın öbür gün. gebelik testi de yapmıcam ya ölesine de olsa inat ettim.biozardcım bu arada ben göğüs uçlarındaki deişiklerden şüphelendim. inşallah gebesindir.. olabilirsin yane nie olmayasın? sen de benleşme!!! yani ben hat safhada hissetimden diorum adet olcam die.. sen gebe olabilirsin. heyecanla bekle...

ah ah inşallah artık 7 seneden sonra insanın umudu kalmıyo malesef.bide benim adet olacağım tarihten bir gün sonra doğum günüm keşke böyle bir hediye alabilsem.bana dünyayı sunsalar hediye diye bebişimden daha çok sevinemem.Allahın mucizesi çok inşallah banada böyle güzel bir hediye yollar.bide rüyalarımda hep 7 rakamını görüyordum.7.senemde ve 7.aydayız.inşallah rüyalarım gerçek olur.[/QUOTE]

ay cnm inşalah gebesindir..belirtilerinde çok uyuyorr hadi inşş. yaaaa...

canım onu ultrasonda anlıyolar.kist dediği siyah renk aynı yumurta gibiyse o basit kist oluyo ve adetle falan atabiliyosun onu yada doğum kontrol hapı veriyolar geçiyo merak etme doktor basit dediyse basit kisttir o.bendeki farklıydı ultrasonda siyah değil daha çok açık renk bi şişkinlik kitle gibi duruyordu hemen çikolata kisti dediler.çok şükür temizlendim kistlerden.sendeki kistler çatlamayan yumurtadan oluyo bendede oluyodu arada bir sakıncalı değil merak etme.

evet canım ya doktor öle dedi yumurta gibi. hafifmiş. test sonuçlarım normal adet düzenli oluom. yumurtalaru-ımda vardı adein 5 günü 3 tane. sanırım fazla yumrtluom. bi doktor geçmez dedi kist için diğer geçebilir de dedi. adetle de atabilirsin dedi. nie farklı sölediler anlamadım. bu kistlerin boyutu falan olu omu. hap falan hiç bişi vemediler. 2 doktorda gebe kalabilirsin dedi. var ömı bildin benim durumda olup da tedavisiz gebe kalan 1 yıl içinde. bizim daha yarım yıl bile olmadı deneyeli acele ediorum. belki diorum avantaj olur. ikiz olur. bişi yoktur di mi yaa..

X