Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

deniz hayırlı olsun. Değerin i i. Cumartesi artışı da görücez inşallah. Her şe yolunda gider umarım. Çok uğraştın semeresini aldın. Sıra bizlerde inşallah..

haklısın gercekten ugraştım rabbim fazla ugraştırmadan melegimi verdi ama gercekten hissersin derlerdide inanmazdı bu ay gercekten birisi kulagıma sen hamilesin diye fısıldıyordu.rabbim en kısa zamanda inş sizlerede nasip eder

teşekkür ederim denizcim.herkes bir bir dökülüyor ne güzel ya.inşallah hepimiz o listede oluruz.

deniz üzüm kuru yaş farkeder mi? Sen int. ten mi duymuştun canım? Hangisini kullandınç Normal böle çekirdeğini de çiğneyerek mi yedi eşin? ÇİĞNEMEDEN DE YUTULSA OLUR MU? hANİ ACISA FALAN!
Bu arda tatlım bizlerden başka kimler bilio gebe oldunu? Eşine söledin mi? bİ SÜRPRİZ ŞEKLİNDE SÖLEMEYİ DÜŞÜNÜO MUSUN? YA DA . B aralar özel bi gün yıldönümü ddoğum günü falan var mıdı canım?

deniz üzüm kuru yaş farkeder mi? Sen int. ten mi duymuştun canım? Hangisini kullandınç Normal böle çekirdeğini de çiğneyerek mi yedi eşin? ÇİĞNEMEDEN DE YUTULSA OLUR MU? hANİ ACISA FALAN!
Bu arda tatlım bizlerden başka kimler bilio gebe oldunu? Eşine söledin mi? bİ SÜRPRİZ ŞEKLİNDE SÖLEMEYİ DÜŞÜNÜO MUSUN? YA DA . B aralar özel bi gün yıldönümü ddoğum günü falan var mıdı canım?

canım benim eşim bildigimiz kuru üzüm yedi hergün bir kase.valla cignedimi bilmiyorum evet bunuda int duymuştu bi arkadaştan
6 temmuz benim dogum günümdü 27 temmuz evlilik yıl dönümümüzdü 12 agustosda eşimin dogum günü.ama ben dayanamadım eşimin haberi vardı bu gün test yapacagımdan fazla merakta bırak istemedim birde akşam misafir gelece o yüzden bebegimin agzından mesaj yazdı ve gönderdim yazık şok olmuş arada nassıl sevindi anlatamam.ailem zaten yakın onlarda biliyordu test yapacagımı.okadar zamandan sonra sabredemedim valla hemencik herkeze ilan ettimkaydirigubbakcemile3 sevincten ne yaptıgımı bilmiyorumhihoyyyt

kızlar beim şimdi cıkmamlazım akşama misafir gelecek sorularınız olursa yazın ben cevap veririm sonra hepinizi cooooooook öptm.

merhaba arkadaşlar.

bugün yazmıştım sabah idrar testim silik diyeee
veee hamileyimmm
bugün yani adetime 3 gün kala kan testi yaptırdım.
vee sonuç pozitif
49.90 falanlı küsürlü bişey çıktı.

çok mutlu olduk eşimle.
darısı tüm bekleyenlere inş..

kızlar aysu ve denız degerlerınız super harıka yaaa.saglıkla kucagınıza alın ınsallah.bız bugun yazlıga geldık gıremedım.temızlık falan sımdı bakabıldım.cok tebrık edıyorum sızı darısı benım gıbı ısteyenlere ınsallah.

lifecıty cok sevındım canım yaaa 3 gun oncesınden cıkmayabılıyordu bak senınkı cıkmıs rabbım sanada saglıkla kucagına almayı nasıp etsın.

ay kızlar temmuz ne ugurlu bereketlı bır aymıs.kac kısı hamıle kaldı yaaa.dahada devamı gelır ınsallah

X