Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

ahhh edacım yapmadıgımız kalmadıkı.bır gorsen .ne onersınlerkı bıldıklerı gun asırı ılıskı yumurtlama zamanına dıkkat.falan fılan.ben hıcbır dr. dan duymadım cok dr. a gıttım yanı dusun.

aslında bu önerileri dr larımızdan almamız gerek ama sağolsunlar hiç yardımcı olmuyorlar..

ayy evet bıozard yaa bende merak ettım.aysuuuu nerdesın canım yaaa

bıozard senın kacıncı gunun.varmı belırtın falan.yumurtlama zamanın gectımı.

ayy evet bıozard yaa bende merak ettım.aysuuuu nerdesın canım yaaa

bıozard senın kacıncı gunun.varmı belırtın falan.yumurtlama zamanın gectımı.

yumurtlama zamanım geçti canım 15.gün ovulasyonda çift çizgiyi gördüm işte bugün 8.günüm.29 temmuzda adet olmam gerekiyo.ama bu ayda bişey olduğunu sanmıyorum.çünkü bi belirti yok bugün göğüslerim şişti akıntım falanda yok anlayacağın yine adet olucam herhalde.bidahaki ay aşılamaya geçiyorum zaten.bakalım hayırlısı.

canım adet dün olmam gerekti
dün gelen giden olmadı ama cok agrım var bugün olucam sanırımmmm
yazarım gelişmeleriiiiiiiii
hiç yumurtlama zamanı calısamadık gecen ay
memelekete gittim geldim bakalımmmmmmmmmmmm ne olucakkkkkkkkk

hayırlısı olsun ama valla bellı de olmaz varya ck kısı var yumurtlama zamanı calısma olmadı ama hamıleyım dıyen.rabbım gonlune gore versın canım

hayırlısı olsun ama valla bellı de olmaz varya ck kısı var yumurtlama zamanı calısma olmadı ama hamıleyım dıyen.rabbım gonlune gore versın canım

amin canım herkese nasip etsin rabbim
adet kaç gün gecince dr gitmek gerek ilk de 2 günsonra gitmiştim bennnnn
şimdi hersey değişmişşşşşşşşşş:Saruboceq:

canım onu bılmıyorum.test yaptınmı evde testte sılıkte olsa ıkıncı cızgı cıkarsa gıdersın.yoksa bıkac gun daha bekler bırdaha yaparsın ona gore.yada beklemem dersen dırek gıdıp kan testı yaptrrsın.orda kesın sonuc

canım onu bılmıyorum.test yaptınmı evde testte sılıkte olsa ıkıncı cızgı cıkarsa gıdersın.yoksa bıkac gun daha bekler bırdaha yaparsın ona gore.yada beklemem dersen dırek gıdıp kan testı yaptrrsın.orda kesın sonuc

cuma giderim eger hasta olmasam evde test yapmadım
bakalım hayırlısı
sanki gelecek gibi kırmızıııııııııııııııüakannehir

mrb arkadaşlar hazelll dün akşam test yaptım cok silik cıktı bu gün sabah ilk idrarla yaptım daha koyu silik cizgi cıktı hemde hemen belirdi.biliyosun dünkü ovulasyon testinde de cift cizgi cıkmıştı.hemde bu gün ignemin 15.günü:teytey: :teytey: :teytey:

denızzz hemen hastaneye saglık ocagına herhangı bıryere gıdp kan testı yaptırıyosun.hadııı daha burdamısın

ama bu gün gidemem canım annemler halı yıkıyor evde kalmmam lazım koli falan gelecekmiş.cok heycanlıyım ama bu günki test dünkünden biraz daha koyu olması umutlandırdı beni acıkcası

hazel sence babystart gebelik testi güvenilirmi ondan yaptım bu ay gercekten cok inanmıştım hatta burayada yazmıştım kesin deyil ama gecen aydan bu sefer cok farklı adet olacagım zaman sivilcelerim cıkardı bu ay cıkmadı.gögüslerim acırdı ama cevresi acırdı bu sefer ucları cok acıyor ve sızlıyor yara gibi.ara arada migdem cok hafif bulanıyordu bir hafta öncede ilişkiden sonra bembe leke gelmişti ama bilmiyorum rabbim bu sefer yüzümü güldürecek inş.

Tebrik ederim denizz.hergün güzel haberler geliyor.içim kıpır kıpr oluyor..sanki sıra bize geliyormuş gibi.Hadi hayırlısı...
bu arada aysu hala gelmedi mi.?

hazel sence babystart gebelik testi güvenilirmi ondan yaptım bu ay gercekten cok inanmıştım hatta burayada yazmıştım kesin deyil ama gecen aydan bu sefer cok farklı adet olacagım zaman sivilcelerim cıkardı bu ay cıkmadı.gögüslerim acırdı ama cevresi acırdı bu sefer ucları cok acıyor ve sızlıyor yara gibi.ara arada migdem cok hafif bulanıyordu bir hafta öncede ilişkiden sonra bembe leke gelmişti ama bilmiyorum rabbim bu sefer yüzümü güldürecek inş.

güvenilir diye biliyorum.yerleşme kanaması gelmş canım.gebelik testleri olumlu yanlış sonuç vermiyor bildiğim kadarıyla.5 dakika için de belli oluyor olumluysa.eğer uzun bir süre geçtiyse olumsuz sonuç olumlu gibi gözükebiliyor.ama zaten kullanma kılavuzunda diyor şu kaDARsüre geçtikten sonra çıkan sonuçları dikkate almayın diye.normal süresi içinde silikte olsa belli olduysa gebelik var demekki.Allah tamamına erdirsin.:teytey::teytey::teytey:

X