Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

kızlar dün gece bi harikaydı yaa bu duygunu tarifi yok kesinlikle.
eşim geldi sahile gittik önce biraz yürüdük ölesine sohbet ettik.sonra sana bi hediye aldım dedim ne dedi.söylemem yemeğe oturunca vericem dedim.altın mı aldın dedi yok dedim nasıl bişi dedi paha biçilemez dedim.aaa çok merak ettim dedi.neyse gittik oturduk yemek yiceğimiz yere siparişlerimizi verdik hediyemi istiyorum dedi.bende çıkardım kutuyu önce büyük kutuyu açtı sonra küçüğünün paketini açtı kutu altın kutusuydu yüzükmü aldın dedi hayır dedim daha güzel bişi masanın altında açtı önce yazıyı okudu ve teste baktı ve kızlar bana dönüp gözlerimin içine bi bakışı vardıki görmelisiniz hayatımda hiç böle görmemiştim onu.parıl parıl parlıyodu göz bebekleri yanıma yaklaştı ve ciddimisin aşkım dedi evet dedim ve bana öle bi sarıldıki kemiklerimi kırıcaktı resmen.sürekli seni seviyorum dei bi kaç dakika öle sarılı kaldık.sonra hayatımda aldığım ve alıcağım en güzel doğum günü hediyesi dedi bi daha böle bi hediye alamam dedi çok teşekkür ederim aşkım dedi.ve bütün gece baba oluyorum diye sayıkladı durdu.

gözlerim doldu okurken.maaşallah canım ya.Ben korkarım nazardan.Allah mutluluğunuzu daim etsin canım.Senin adına çok sevindim.Gerçekten çok güzel bir sunum olmuş:lepi:

Aysucum naptım,nasıl söyledin?ne meraklıyız di mi?

cnm ben evde yaptığım idrar testini bi altın kutusuna koydum bide kağıda not yazdım "bitanem yeni yaşında bebeğimiz bizi yanlız bırakmadı doğum günün kutlu olsun " diye.o kutuyu paketledim sonra onuda büyük bi kutunun içine koyup paketledim.önce büyük kutuyu açtı sonrada diğerini masanın altında önce yazıyı okudu sonrada teste baktı ve bana baktığında gözleri pırıl pırıldı.şok oldu ciddimisin dedi ve bana sarıldı.

gözlerim doldu okurken.maaşallah canım ya.Ben korkarım nazardan.Allah mutluluğunuzu daim etsin canım.Senin adına çok sevindim.Gerçekten çok güzel bir sunum olmuş:lepi:

çok saol cnm çok teşekkür ederim darısı sizlerin başına inşallah.

amin inşaallah.benim işim zor.çevresel faktörler sanki olmasın diye uğraşıyor.önceki ay folikül kisti oldu.bu ay kist gitti eşim idrar yollarında iltihap oldu,ikimiz de antibiyotik kullandık.hep te ovulasyon dönemi.bir iki kaçamak yaptım ama.%1 bile ihtimal old.sanmıyorum.önümüzdeki ayda yurtdışına akrabalara gidiyoruz.yine ovulasyon dönemi.sempatiksalakcinni kader beklememi istiyor.bakalım hayırlısı olsun.

kızlar dün gece bi harikaydı yaa bu duygunu tarifi yok kesinlikle.
eşim geldi sahile gittik önce biraz yürüdük ölesine sohbet ettik.sonra sana bi hediye aldım dedim ne dedi.söylemem yemeğe oturunca vericem dedim.altın mı aldın dedi yok dedim nasıl bişi dedi paha biçilemez dedim.aaa çok merak ettim dedi.neyse gittik oturduk yemek yiceğimiz yere siparişlerimizi verdik hediyemi istiyorum dedi.bende çıkardım kutuyu önce büyük kutuyu açtı sonra küçüğünün paketini açtı kutu altın kutusuydu yüzükmü aldın dedi hayır dedim daha güzel bişi masanın altında açtı önce yazıyı okudu ve teste baktı ve kızlar bana dönüp gözlerimin içine bi bakışı vardıki görmelisiniz hayatımda hiç böle görmemiştim onu.parıl parıl parlıyodu göz bebekleri yanıma yaklaştı ve ciddimisin aşkım dedi evet dedim ve bana öle bi sarıldıki kemiklerimi kırıcaktı resmen.sürekli seni seviyorum dei bi kaç dakika öle sarılı kaldık.sonra hayatımda aldığım ve alıcağım en güzel doğum günü hediyesi dedi bi daha böle bi hediye alamam dedi çok teşekkür ederim aşkım dedi.ve bütün gece baba oluyorum diye sayıkladı durdu.

aysu çok güzel olmuş ya okurken çok duygulandım. Çok güzel anlatmışşsın. Bizim de ağustos sonu evlilik yıldönümümüz benim de gebelik durumu o zamanlara belli olur gibi. Tabii sperm testi ve yumurtlama zamanım da nası olcak. Ama uyarda gebe kalırsam benim de güzel bi armağan olur.. Mutluluğunuz daim olsun canım inşallah sağlıcakla bebeğinizi kucağınıza alırsınız..

aysucum idrar testi, eşine yazdın nottan başka bi şi var mıdı? Kan tahlili sonucunu gösteren kağıt falan.
Gerçekten de ne merak ettik di mi ya? Bize de tecrübe olsun. Gebe kalnlar da yazın arada durumlarınızı olur mu?

amin inşaallah.benim işim zor.çevresel faktörler sanki olmasın diye uğraşıyor.önceki ay folikül kisti oldu.bu ay kist gitti eşim idrar yollarında iltihap oldu,ikimiz de antibiyotik kullandık.hep te ovulasyon dönemi.bir iki kaçamak yaptım ama.%1 bile ihtimal old.sanmıyorum.önümüzdeki ayda yurtdışına akrabalara gidiyoruz.yine ovulasyon dönemi.sempatiksalakcinni kader beklememi istiyor.bakalım hayırlısı olsun.

rabbim önce sağlık nasib ettin hakikatten herşeyin zamanı varmış bende yeni anladım 8 aydır neden olmuyo diyodum hep ama vakti zamanı gelince veriyomuş rabbim inşallah sanada en kısa sürede nasib eder cnm.

aysu çok güzel olmuş ya okurken çok duygulandım. Çok güzel anlatmışşsın. Bizim de ağustos sonu evlilik yıldönümümüz benim de gebelik durumu o zamanlara belli olur gibi. Tabii sperm testi ve yumurtlama zamanım da nası olcak. Ama uyarda gebe kalırsam benim de güzel bi armağan olur.. Mutluluğunuz daim olsun canım inşallah sağlıcakla bebeğinizi kucağınıza alırsınız..

cnm çok çok saol darısı sizin başınıza inşallah.ben kandilde çok dua ettim.burdanda hep birlikte ettik ben bununda faydası olduğuna inanıyorum cnm.sizler içinde çok dua ediyorum inşallah en kısa sürede burdaki herkes tadar bu duyguyu.

aysucum idrar testi, eşine yazdın nottan başka bi şi var mıdı? Kan tahlili sonucunu gösteren kağıt falan.
Gerçekten de ne merak ettik di mi ya? Bize de tecrübe olsun. Gebe kalnlar da yazın arada durumlarınızı olur mu?

cnm kutuda sadece idrar testiyle yazı vardı kan testi sığmadı.oda çantamdaydı sonradan gösterdimki zaten kan testinden anlamazdı ben gösterdim.

merhaba kızlar ben geldim ama çıkıcam kpss sınavına kadar bi süre yani iki ay kadar burada yokum kendimi tamamen sınava vermem gerekiyor ama kalbil ve dualarım hep sizinle hepinizi öpüyorum

merhaba kızlar ben geldim ama çıkıcam kpss sınavına kadar bi süre yani iki ay kadar burada yokum kendimi tamamen sınava vermem gerekiyor ama kalbil ve dualarım hep sizinle hepinizi öpüyorum

hoşgeldin cnm
sana sınavında başarılar cnm eminimki bebişin sana yardım edicektir.

kızlar bende çıkıyorum öpüyorum hepinizi akşam üstü görüşürüz opuyorumnanaktan

slm kızlar inanın kızlar sizi çok özledim
ama hiç fırsatım olmuyo girmeye
1hafta tatile gidfioın gelion bir hafta temizlik yapıon offfffff:KK43:((((
benim dün lekelenmem oldu
gelecek benimkiler heralde:)))))

slm kızlar inanın kızlar sizi çok özledim
ama hiç fırsatım olmuyo girmeye
1hafta tatile gidfioın gelion bir hafta temizlik yapıon offfffff:KK43:((((
benim dün lekelenmem oldu
gelecek benimkiler heralde:)))))

omman hoş geldin tatlım. Özlettin kendini. Adetten beri kaçıncı günün bugün. Ortalama kaç günde olusun regl..

herkese selam kızlar nasılsınız? bende epeydir giremiyorum maalesef kırmızıları gördümm :KK43:( neyse yılmak yok yola devam :)) listeye eklermisiniz 15 temmuz ...

hazel sence babystart gebelik testi güvenilirmi ondan yaptım bu ay gercekten cok inanmıştım hatta burayada yazmıştım kesin deyil ama gecen aydan bu sefer cok farklı adet olacagım zaman sivilcelerim cıkardı bu ay cıkmadı.gögüslerim acırdı ama cevresi acırdı bu sefer ucları cok acıyor ve sızlıyor yara gibi.ara arada migdem cok hafif bulanıyordu bir hafta öncede ilişkiden sonra bembe leke gelmişti ama bilmiyorum rabbim bu sefer yüzümü güldürecek inş.

tebrik ederim denizcimm çok sevindimm :teytey:

X