Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

deniz çok çalıştık diiyorsunya canım.Tam olarak nasıl.her gece mi her sabah mı?bende geçen ay yumurtlama günlerim boş geçti çalışamadık.Ama bu ay yumurtlama günlerimde her gece çalışma olması için gayret gösteriyorum.Bir arkadaşımda ayaklarını kaldır diyor.Çok yararı oluyormuş.Ölede yapacam.Tatilde çalışmalara ağırlık vermek lazım.

ozgecım ben suna dıkkat ettım ılıskıden sonra sabaha kadar kalkmıycaksın.ben ıkı uc saat yatıyorum sonra kalkıyorum.ama bırdaha kalkmıycam sabaha kadar.ve yumurtlama zamanı hergun ılıskı.

ozgecım ben suna dıkkat ettım ılıskıden sonra sabaha kadar kalkmıycaksın.ben ıkı uc saat yatıyorum sonra kalkıyorum.ama bırdaha kalkmıycam sabaha kadar.ve yumurtlama zamanı hergun ılıskı.

hazelcim o kalkmamaya takılma canım çünkü spermler çok hızlı bir şekilde bir an da gideceğe yere fırlıyor zaten..inanır mısın ben ilk hamileliğimde hemen kalkmıştım hiçte beklemedim..
bence dikkat etmen konu sıcak suya girme, ve eğer spermler güçlüyse her gün ilişki,değilse bir gün durup bir gün ilişki daha iyi..

hazelcim o zman gece ilişki olması gerekli yani.bizim bu sabah oldu bir saat yattıım sonrada banyo.Geceden olursa sahbaha kadar kalıyor doğru aslındaBu ay preseed da kullanmıyorum.İlişki sırasında yanma oldu biraz.Sanırım o bölge nemli kalıyorya.Ama hazelcim bu ayda adet olursa doktora gideceğim kararlıyım.Eşimide dinlemeyeceğim.

ya kızlar belkı komık gelcek ama mesela sımdı bız gece calısma yapıcaz ya ertesı gun denıze gırersem spermler olmez degılmı .garıp bır sorumu sordum acaba.:kedi:

hazel eşin ameliyat olduya yeni sonuçlara baktırdınız mı canım.YA sırf yumurtlama günüm geçmesin diye memleketimde de çok fazla kalamadım.Biraz kalmayı düşünüyordum ama kalamadım.

evet edacım sende haklısın ama o hıc problemı olmayan kısılerdedır.mesela sızde problem yoktur spermler hemen ılerler.ama bızde zaten sorun var.bızım uyusuk spermler ılerleyene kadar sabah olur heraldeeyvahedigeldismile

ya kızlar belkı komık gelcek ama mesela sımdı bız gece calısma yapıcaz ya ertesı gun denıze gırersem spermler olmez degılmı .garıp bır sorumu sordum acaba.:kedi:

Hazel bişey olmaz canım sen rahat rahat denizine gir.hem daha iyi bile olur kafanı dağıtırsın bir meşguliyet olur.

evet edacım sende haklısın ama o hıc problemı olmayan kısılerdedır.mesela sızde problem yoktur spermler hemen ılerler.ama bızde zaten sorun var.bızım uyusuk spermler ılerleyene kadar sabah olur heraldeeyvahedigeldismile

peki dr size önerilerde bulundu mu?? ya da siz sordunuz mu??

hazel eşin ameliyat olduya yeni sonuçlara baktırdınız mı canım.YA sırf yumurtlama günüm geçmesin diye memleketimde de çok fazla kalamadım.Biraz kalmayı düşünüyordum ama kalamadım.

ozgecım spermler hemen bır gunde duzelmıyrkı.varıkoselsız spermler 3 ay sonra bellı olacak sımdı eskı bırıkmısler var.3 ay sonra bellı olcak yanı

nasıl bısı edacım ne sormalıydık kı.suan 3 ay beklıycez yenı spermler ıcın.bısı onermedı dr. zaten ılk 3 ay ılac vermıyormus amelıyatın etkısıne bakmak ıcın.eger duzelme olmazsa ılac verıyorlarmıs.oyuzden bısı kullanmıyor suan.

kızlar dr dedıkı amelıyat esnasında yarım cay bardagı kadar yag bezesı cıkarmıs bırde.acaba o yag bezesı de olumsuz etkıe edıyormudur.testıslerdeymıs o genısleyen damarların cevresınde.

nasıl bısı edacım ne sormalıydık kı.suan 3 ay beklıycez yenı spermler ıcın.bısı onermedı dr. zaten ılk 3 ay ılac vermıyormus amelıyatın etkısıne bakmak ıcın.eger duzelme olmazsa ılac verıyorlarmıs.oyuzden bısı kullanmıyor suan.

ben bir kaç kişiden duymuştum ameliyattan sonra ilişki esnasında ve sonrasında dr önerilerde bulunmuştu daha çabuk hamile kalabilmek için..

ayyy edacım neymıs acaba hıc bısı demedı dr. bıze.zaten ne kadın dogumcular ne urologlar bısı demedı bu konuda gunasırı ılıskı dedıler sadece

ayyy edacım neymıs acaba hıc bısı demedı dr. bıze.zaten ne kadın dogumcular ne urologlar bısı demedı bu konuda gunasırı ılıskı dedıler sadece

valla canım o arkadasları görürsem muhakkak sorarım senin için..
ama öneride bulunmaları gerek bence..yardımcı olurlarsa bu iş daha kolaylaşır çünkü..

ahhh edacım yapmadıgımız kalmadıkı.bır gorsen .ne onersınlerkı bıldıklerı gun asırı ılıskı yumurtlama zamanına dıkkat.falan fılan.ben hıcbır dr. dan duymadım cok dr. a gıttım yanı dusun.

X