Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

denızcım esının sperm sonucları nasıldı problem varmıydı.hanı hamıleysen banada umut olsun dıye soruyorum canım.sen klomenmı kullanıyordun pekı.bnde kullansammı bırdahakı aya

denizx canım şimdi geçmişi okuyordum sanırım senden güzel haberler alıcaz inşallah canım bebişin vardırda hep birlikte seviniriz

denızcım esının sperm sonucları nasıldı problem varmıydı.hanı hamıleysen banada umut olsun dıye soruyorum canım.sen klomenmı kullanıyordun pekı.bnde kullansammı bırdahakı aya

Hazel, istersen bir dahaki aya bir doktorla görüş. Klomen kullanmasan bile yumurta takibi yapılır, ona göre çalışma günlerini daha kolay ayarlarsınız. Gelecek ay şansını bir öyle dene bence. Doktor uygun görürse de klomende kullanırsın.

ayy edacım allah korusun yaaa butun askerlerımızı ve polıslerımızı.rabbım yardımcımız olsun

denızcım kardesın evlenınce nıye uzuldunuz anlamadım neden kı canım

hazelcigim benim eşiminde sperm sayısında problem vardı 20milyondu ama normal sperleri cok azdı %4 dü düşün yani ama bu ay hergün cekirdekli siyah üzüm yedirmiştim acayip faydası oldugunu söyledi yerinde bile duramıyordu:KK1: ve hemen hemen gergün ilişki oldu.canım senin yumurtalarında problem varmıydı.ben de pko oldugu için kullandım ve bu ay 4 5tane yumurtam olmuştu.istersen dr bir danış klomen kullanmak istersen.

Çok geçmiş olsun, allah korumuş...
Senin doktor işlerinde de bol şans dilerim, inşallah bu sefer doğru düzgün birileri çıkar karşına.

tşk ederim canımm..
amin canım yaa inş burda dr bulmak çok zor hepsi kasaptan beter..nerdeyse ilk denememde bebek fikrimi ertelicem..kafam acayip karışık yanii..bakalım olmadı 20 gün sonra ist a gelicem ordaki dr uma görünmeyi düşünüyorumm..

absynth ben hazıranda yumurta takıbı yaptrdım canım hatta yumurta hala canlıydı ılıskı oldu ama tutmadı ıste .neden tutmadı yaaa offf

ayy edacım allah korusun yaaa butun askerlerımızı ve polıslerımızı.rabbım yardımcımız olsun

denızcım kardesın evlenınce nıye uzuldunuz anlamadım neden kı canım

canım fransaya gelin gitti ayrıldıgımız için üzüldüm:sinifsinif:

absynth ben hazıranda yumurta takıbı yaptrdım canım hatta yumurta hala canlıydı ılıskı oldu ama tutmadı ıste .neden tutmadı yaaa offf

Hazelcim, üzülme, olabilir. Bak benimde 3 yumurtam olduğu halde ve aşılama yapıldığı halde tutmadı işte. Garantisi yok maalesef bu işlerin ama şimdi siz ameliyattan yeni çıktınız, takiple olursa daha az yorulursunuz diye söyledim.

Öteki türlü, ovülasyon testleriyle filan stres olacaksın bu sefer.

Ne olursa olsun kısmetten öte yol yok canım ama çekirdekli kara üzümü bende tavsiye ederim. Benimkide yiyor, çok memnun.

denızcım bende sorun yok kıst falanda yok.yumurtam bır tane olluyor.oyuzden klomen kullansam ıkı uc tane olsa sansım daha cok olur dıye dusunuyorum ama 4 ay sonra klomenı dusunuyorum.ama duzelır ınsallah .benım esımın 18 mılyon ve normal yapılı % 2 canım ınsallah bızımde olur yaa umutsuz vaka ama

tşk ederim denizcim çok sağoll..hayırlısıyla hepimiz güzel haberler veririz inş canımm..
sende görünmüyordun bir kaç gündür??
evet canım kardeşimin dügünü vardı annemlerdeyim dün akşam geldim.cok saol güzel dileklerin için tatlım rabbim hepimize nasip etsin

denizx canım şimdi geçmişi okuyordum sanırım senden güzel haberler alıcaz inşallah canım bebişin vardırda hep birlikte seviniriz

inş canım ama cok korkuyorum hayal kırıklıgından

denızcım bende sorun yok kıst falanda yok.yumurtam bır tane olluyor.oyuzden klomen kullansam ıkı uc tane olsa sansım daha cok olur dıye dusunuyorum ama 4 ay sonra klomenı dusunuyorum.ama duzelır ınsallah .benım esımın 18 mılyon ve normal yapılı % 2 canım ınsallah bızımde olur yaa umutsuz vaka ama

haklısın canım şansın daha yüksek olur ama dr danışmadan kullanma sonra kist yapıyormuş.hiç üzülme bebişimizin olması için 1 tane sperm bile yeter canım rabbim hayırlısını versin

inş ramiznurcugum kız kardeşimin düğünü vardı gecen hafta cok üzüldük bu ay morel olur inş bana ama dedim ya gercekten cok calışmıştık bol bol dua ettim rabbim hayırlısını versin.ama bilmiyorum gercekten içimden birses evet oldu diyordelikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden

inşallah cnm bende çook umutlandıımm senin adına bence sen perşembe sabah evde idrar testi yap..

rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin.en kısa zamanda inş.
canlarım benim şimdi cıkmam gerek sonra yine gelirim kendine iyi bakınnn iyi akşamlar

X