Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

kızlar topıgımızde ne cok hamılemız oldu degılmı.topıgı ılk actıgımda cok korktum.cunku uzun bır sure hamıle cıkmadı.ama sonra kabak cıcegı gıbı acıldı herkes.allahım lutfen bu lıstedekı herkes hamıle kalsın eylul ayına kadar amin

deniz, yarın kan testi yaptır canım, varsa kanda çıkar. Evde kendi kendine uğraşma, hemde bekleyip iyice stres yapma. İğneden sonra 15.gün ise yarın çıkar kanda.

Şimdi bu umutla bekledikçe daha heyecan yaparsın. Var gibi görünüyor, inşallah yanıltmıyordur canım. allah tan hayırlısı...

canım gecen seferde aynısı oldu o yüzden bu seferde aynısı olur diye cok korkuyorum valla hastanedeki hemşilerden utanıyorum iyice belli olmadıkça gitmeyi düşünmüyorum.inş dedigin cıkar canımmm yaeyvahedigeldismile eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile

biz bu ay cok çalıştık ovulasyon günlerimde 1 hafta hergün ilişki oldu birde preseed kullanmıştım

kızlar topıgımızde ne cok hamılemız oldu degılmı.topıgı ılk actıgımda cok korktum.cunku uzun bır sure hamıle cıkmadı.ama sonra kabak cıcegı gıbı acıldı herkes.allahım lutfen bu lıstedekı herkes hamıle kalsın eylul ayına kadar amin

inş hazelcigim rabbim hepimizin yüzünü güldürür inş.

inş canım yaa bu ay yine öyle olmasını istemiyorum.rabbim bilir tabi ama insan cok üzülüyor ben 3 4 gün daha bekleyim evde gebelik testi yaparım.geen ay 15.günü yapmıştım sadece tek çizgi cıktı bu ayda bekleyecem erken yapınca üzülüyorum

cnm bariz koyuysa muhtemelen vardır bişeler ama sen yaa kan testi yaptır yrn yada bi iki gün daha bkle idrarda kendin bak,inş iğnenin etkisi değildirr ama iğnenin etkisi olsa silik çıkardı heralde 14.günmüş çünkü,hayırlı haberlerini alacaz gibi gelioo...

iyidir edamm, senden naber. Sizin oralarda patlamalar filan olmuş, kulağını çınlattım. Doğru hatırlıyorum di mi?

Ne yaptın en son doktor işlerini?

evet canım dogru hatırlıyorsun burası acayip karışık patlama falan oldu..hatta eşimin kaldıgı yere bomba attılar ama allahtan o gün evdeydi bir gün önce nöbetten çıkmıştı..
allaha şükür eşime birşey olmadı ama 6 polisimiz yaralı canımm..durumları şuan çok iyi allaha şükür..

valla canım eşim şuan görevde oldugu için 2. kere dr gidemedim beklemedeyim bakalım hafta sonuna kadar gidicem inşallah..

cnm bariz koyuysa muhtemelen vardır bişeler ama sen yaa kan testi yaptır yrn yada bi iki gün daha bkle idrarda kendin bak,inş iğnenin etkisi değildirr ama iğnenin etkisi olsa silik çıkardı heralde 14.günmüş çünkü,hayırlı haberlerini alacaz gibi gelioo...

inş ramiznurcugum kız kardeşimin düğünü vardı gecen hafta cok üzüldük bu ay morel olur inş bana ama dedim ya gercekten cok calışmıştık bol bol dua ettim rabbim hayırlısını versin.ama bilmiyorum gercekten içimden birses evet oldu diyordelikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden

arkadaşlar nasılsınız keyifler nasıl temmuz listesi inşallah bereketli olur varmı gebişler

evet canım dogru hatırlıyorsun burası acayip karışık patlama falan oldu..hatta eşimin kaldıgı yere bomba attılar ama allahtan o gün evdeydi bir gün önce nöbetten çıkmıştı..
allaha şükür eşime birşey olmadı ama 6 polisimiz yaralı canımm..durumları şuan çok iyi allaha şükür..

valla canım eşim şuan görevde oldugu için 2. kere dr gidemedim beklemedeyim bakalım hafta sonuna kadar gidicem inşallah..

çok gecmiş olsun canım rabbim eşini sana bagışlasın.inş seninde bu ay güzel haberlerini alırız

Çok geçmiş olsun, allah korumuş...
Senin doktor işlerinde de bol şans dilerim, inşallah bu sefer doğru düzgün birileri çıkar karşına.

X