Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

kızlar geliyomuş eşim ben hazırlanıyım öpüyorum sizi opuyorumnanaktan
yarın sabah yazarım haberleri size

offf ınsallah aysucum yaaa ınsallah oyle olur.ama umudum yok.benımde 22 agustos esımın dogum gunu bırdahakı ay bende ona senın gıbı guzel bır hedıye verebılsem rabbım kabul edermıkı.saglıklı hayırlı evlatlar versın rabbım hepımıze

inşallah cnm inşallah sende eşine güzel bi hediye verebilirsin.dualarım hep seninle cnm

bence guzel aysucum .zaten testler herseyı soylıycek bırde bu yazı.yaaa valla tuylerım dıken dıken oluyor ne guzel bır duygudur rabbım mutlulugunuzu daım etsın.bugun sızın en mutlu gununuz :hooray:

bugun regl oldum bekledıgım uzre 25. gunumde geldı.zaten bu ay calısmada olmamıstı.agustosa kısmet artık ınsallah bızımde yuzumuz guler bırdahakı ay absynthcım.bugun bırde halı yıkadık hem benımkılerı hem annemınkılerı yıkadık öldük yorgunluktan.kollarım tutmuyor vallahı.

sız nasılsınız absynth ve ramıznur

varya sunu kesınlıkle anladım.hergune ılıskı sart yumurtlama donemınde.cunku aysu ramıznur faran boyle hamıle kaldılar.bız agustosta hergun yapabılırmıyız bılmıyorum ama sonrakı aylarda oyle denıycem

saol hazelcim iiyim dua ediyorum sürekli sizlere cnm...
absynt iiyim cnm bi problem yok çok şüüküürr..
hazelcim haklısın bencede ovulasyon zamanı hergün yapmak lazm çalışma,biz ilk kez 3gün üst üste olduğu zaman oldu gebelik
tabi ovulasyon testi de yardımmcı olu buna
biz sadece ov.zamı gün üst üste çalıştık diğer zamanlar genelde kafamıza göre takldık
ama yinede ov.yakınken gün aşırıya başlanmalıı..

bugun regl oldum bekledıgım uzre 25. gunumde geldı.zaten bu ay calısmada olmamıstı.agustosa kısmet artık ınsallah bızımde yuzumuz guler bırdahakı ay absynthcım.bugun bırde halı yıkadık hem benımkılerı hem annemınkılerı yıkadık öldük yorgunluktan.kollarım tutmuyor vallahı.

varya sunu kesınlıkle anladım.hergune ılıskı sart yumurtlama donemınde.cunku aysu ramıznur faran boyle hamıle kaldılar.bız agustosta hergun yapabılırmıyız bılmıyorum ama sonrakı aylarda oyle denıycem

Hazel, sağol iyiyim ben de. Adet tarihlerimiz aynı güne denk geldi :) Canım, gelecek aya inşallah sana da nasip olur eşine böyle bir doğumgünü hediyesi. Benim gönlümden zaten şu 3-4 aylık bekleme periyodu dolmadan bebişine kavuşacaksın diye doğuyor. Ağustos olmasa bile eylülde umutluyum senden. İnşallah allah söyletiyordur :Saruboceq:
Bak GNC nin arginmax diye bir vitamini var, eşim onu kullanmaya başladı şimdi. Ürologlar öneriyormuş. Bir araştırın da deneyin isterseniz.

Aysu, hadi bakalım, iyi eğlenceler :teytey:

slm arkadaşlar nasılsınız uzun zamandır aranızda yoktum kimsede bu kız nerde diye merak etmemiş.
nasılsınız sizleri cok özledim yeni hamişlerimiz varmı
benim reglme 1 kac gün kaldı kızlar.adetim bu kadar süre kaldı bu gün ovulasyon testi yaptım cift cizgi cıktı bu..ovulasyon testi ile gebelik belli olurmu aranızda bilen varmı

slm arkadaşlar nasılsınız uzun zamandır aranızda yoktum kimsede bu kız nerde diye merak etmemiş.
benim reglme 1 kac gün kaldı kızlar.adetim bu kadar süre kaldı bu gün ovulasyon testi yaptım cift cizgi cıktı bu..ovulasyon testi ile gebelik belli olurmu aranızda bilen varmı

denizcim hoşgeldin,
hatırlıyorum sanki, ovülasyon testleriyle de gebelik belli oluyordu. İnşallah canım :)
ama sen klomen, çatlatma iğnesi filan kullanmışmıydın? iğnenin etkisiyle de pozitif çıkabiliyor.

aysu gitmişş
çok heyecanlı yaa
ben eşime silik izgiyii görür görmez söyledim dayanamadım sonra 1gün bekledik hafta sonu diee sonra kan sonucunu bekledik falan eşimi de bi sürü strese soktumm ama neyse sonuu ii oldu..
bende hep böyle bi süpriz yapmayı istemiştim ama olmadı hafta sonu ikimizde evde oluncaa..

hazelcigim inş agustos senin için coooooooooooook ugurlu olur ve rabbim yüzünü güldürür.

denizcim hoşgeldin,
hatırlıyorum sanki, ovülasyon testleriyle de gebelik belli oluyordu. İnşallah canım :)
ama sen klomen, çatlatma iğnesi filan kullanmışmıydın? iğnenin etkisiyle de pozitif çıkabiliyor.

canım biliyorum gecen ay ignenin 10.ve 12.günü yaptım pozitif cıkmıştı.ama bu gün 14. günüm:dance: inş bu ay rabbim yüzümü güldürür

cnm belli olabilio bende adte 1gün kaala ov.testi yapmıştım çift izgi çıkmıştı ama silikti biraz ama pek önemsememiştim
sabah ilk idrarla yapmıştıım...
gerçekten hamileymişimm ama sen ilaç falan kullanmıodun dimi etkilememiştir yani..

canım biliyorum gecen ay ignenin 10.ve 12.günü yaptım pozitif cıkmıştı.ama bu gün 14. günüm:dance: inş bu ay rabbim yüzümü güldürür

ooooo :teytey: 14.dün ise hiç dert etme :dance: Tamam canım, yarın bir kan testi yaptır, halayını çekelim burada :teytey::teytey::teytey:

Şimdiden gözün aydın, allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. :Saruboceq:

Yarın haber ver hee, unutma sempatiksalakcinni

denızcım valla ıgnenın etkısı olabılırmı bılemıyorum ama ovulasyonda eger ıkı cızgıde aynı koyuluktaysa sılık olmıycak canım yalnız.ıkısıde aynı koyuluktaysa hamılelık var demek .sen bırde gebelık testı yap egerkı 14 gunde olduysa kanda baktr canım.ama beklerım dersen sen bılırsın tabı.ınsallah canım bu ay bebısın senınledır.gecen ay kandırdı bızı

cnm belli olabilio bende adte 1gün kaala ov.testi yapmıştım çift izgi çıkmıştı ama silikti biraz ama pek önemsememiştim
sabah ilk idrarla yapmıştıım...
gerçekten hamileymişimm ama sen ilaç falan kullanmıodun dimi etkilememiştir yani..

canım ben klomen ve catlatma ignesi kullandım ama igneden 14 gün gecti ve bende cizgi silik milik deyil bariz kırmızı cizgi

denızcım valla ıgnenın etkısı olabılırmı bılemıyorum ama ovulasyonda eger ıkı cızgıde aynı koyuluktaysa sılık olmıycak canım yalnız.ıkısıde aynı koyuluktaysa hamılelık var demek .sen bırde gebelık testı yap egerkı 14 gunde olduysa kanda baktr canım.ama beklerım dersen sen bılırsın tabı.ınsallah canım bu ay bebısın senınledır.gecen ay kandırdı bızı

inş canım yaa bu ay yine öyle olmasını istemiyorum.rabbim bilir tabi ama insan cok üzülüyor ben 3 4 gün daha bekleyim evde gebelik testi yaparım.geen ay 15.günü yapmıştım sadece tek çizgi cıktı bu ayda bekleyecem erken yapınca üzülüyorum

ooooo :teytey: 14.dün ise hiç dert etme :dance: Tamam canım, yarın bir kan testi yaptır, halayını çekelim burada :teytey::teytey::teytey:

Şimdiden gözün aydın, allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. :Saruboceq:

Yarın haber ver hee, unutma sempatiksalakcinni

ayyyyyyyyyyyyy heyecanlandırma beni gecen ayda böle oldu cok üzüldüm ama ozaman bir kac gün önce yapmıştım biraz bekleyeyimde ben :Saruboceq: :Saruboceq:

inş canım yaa bu ay yine öyle olmasını istemiyorum.rabbim bilir tabi ama insan cok üzülüyor ben 3 4 gün daha bekleyim evde gebelik testi yaparım.geen ay 15.günü yapmıştım sadece tek çizgi cıktı bu ayda bekleyecem erken yapınca üzülüyorum

deniz, yarın kan testi yaptır canım, varsa kanda çıkar. Evde kendi kendine uğraşma, hemde bekleyip iyice stres yapma. İğneden sonra 15.gün ise yarın çıkar kanda.

Şimdi bu umutla bekledikçe daha heyecan yaparsın. Var gibi görünüyor, inşallah yanıltmıyordur canım. allah tan hayırlısı...

X