Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

canım dısarda yıyorsanız da olsun.masaya bır ucuncu tabak catal kasık koydur ne varkı.esın sorarsa bır mısafırımız var dersın ama once hedıyemı ac dersın.zaten kucuk mınık senın karnında beslenmıycekmı:)))) o mısafırın kım oldugunu dusunerek kutuyu acar hihoyyyt

canım dısarda yıyorsanız da olsun.masaya bır ucuncu tabak catal kasık koydur ne varkı.esın sorarsa bır mısafırımız var dersın ama once hedıyemı ac dersın.zaten kucuk mınık senın karnında beslenmıycekmı:)))) o mısafırın kım oldugunu dusunerek kutuyu acar hihoyyyt

evet cnm bu olabilir
ay varya saatler geçtikçe heyecanlanmaya başlıyorum.sabahtan bişim yoktu çok sakindim yaa

Kızlar merhaba,
aysucum gözün aydın :lepi: Ben korkmuştum negatif çıkarsa tam da doğumgününde üzülürsün diye ama insan kendini biliyor işte, iyi etmişin vereliniortak
Verebileceğin en güzel hediye oldu bu, allah nazardan saklasın :nazar:
Sağlıkla kucağına da almak nasip olsun canım, sana ve eşine nice mutlu yıllar dilerim :Saruboceq:

Bakıyorum da herkes burada laelaelaelaelae
nasılsınız kızlar, edamm, hazel, ramiznur ?

Son düzenleme:
Kızlar merhaba,
aysucum gözün aydın :lepi: Ben korkmuştum negatif çıkarsa tam da doğumgününde üzülürsün diye ama insan kendini biliyor işte, iyi etmişin vereliniortak
Verebileceğin en güzel hediye oldu bu, allah nazardan saklasın :nazar:
Sağlıkla kucağına da almak nasip olsun canım, sana ve eşine nice mutlu yıllar dilerim :Saruboceq:

çok saol cnm korkarak yaptım ama rabbim yüzümü güldürdü.darısı sizlerin başına inşallah.

ben hala eşimi bekliyorum yaa çalışıyo hala gelemedi :KK43:

bugun regl oldum bekledıgım uzre 25. gunumde geldı.zaten bu ay calısmada olmamıstı.agustosa kısmet artık ınsallah bızımde yuzumuz guler bırdahakı ay absynthcım.bugun bırde halı yıkadık hem benımkılerı hem annemınkılerı yıkadık öldük yorgunluktan.kollarım tutmuyor vallahı.

sız nasılsınız absynth ve ramıznur

varya sunu kesınlıkle anladım.hergune ılıskı sart yumurtlama donemınde.cunku aysu ramıznur faran boyle hamıle kaldılar.bız agustosta hergun yapabılırmıyız bılmıyorum ama sonrakı aylarda oyle denıycem

bugun regl oldum bekledıgım uzre 25. gunumde geldı.zaten bu ay calısmada olmamıstı.agustosa kısmet artık ınsallah bızımde yuzumuz guler bırdahakı ay absynthcım.bugun bırde halı yıkadık hem benımkılerı hem annemınkılerı yıkadık öldük yorgunluktan.kollarım tutmuyor vallahı.

sız nasılsınız absynth ve ramıznur

varya sunu kesınlıkle anladım.hergune ılıskı sart yumurtlama donemınde.cunku aysu ramıznur faran boyle hamıle kaldılar.bız agustosta hergun yapabılırmıyız bılmıyorum ama sonrakı aylarda oyle denıycem

hazelcim eşin nasıl oldu nasıl ameliyat yeri?

aysucum daha gelmedımı yaaa ben catlardım valla gelsın artık cok merak edıyorum esının nasıl tepkı verecegını.mutlaka yaz bıze yarın

aysucum dıkısler kapandı erıdı ıpler.hafıf sıslık vardı ama eskısı kadar degıl ve dıkıs yerlerının altı sert.ama hareketlerı normal artık.normalhayatına döndü.ınsallah 4 ay sonra sperm degerlerının cok yukseldıgını gorurum.ozellıklede morfolojısı.beklıycez artık canım

aysucum daha gelmedımı yaaa ben catlardım valla gelsın artık cok merak edıyorum esının nasıl tepkı verecegını.mutlaka yaz bıze yarın

ay sorma canım yaa hala gelemedi malesef :KK43:
benim eşimin kendi işi ve bırakıp gelemiyo.10 gibi dedi ama.
bende çaatlıcam hazelcim sürekli arıyorum nerdesin diye oda bana valla öldüm bugün yorgunluktan napcam diyo :) bakalım ne tepki vericek çok merak ediyorum bende.mutlaka yazarım cnm

aysucum dıkısler kapandı erıdı ıpler.hafıf sıslık vardı ama eskısı kadar degıl ve dıkıs yerlerının altı sert.ama hareketlerı normal artık.normalhayatına döndü.ınsallah 4 ay sonra sperm degerlerının cok yukseldıgını gorurum.ozellıklede morfolojısı.beklıycez artık canım

çok sevindim düzeldiğine cnm.bu ay çalışma yaparsınız inşallah.belkide 4 ay beklemenize gerek kalmaz tatlım.

aysucum hazrladınmı hedıye pakedını yazı yazdınmı pekı

hazırladım cnm bi takı kutusuna koydum testleri bi kağıdada yazı yazıp üstüne koydum.paketledim onuda büyük bi pakete koydum onuda paketledim.
yazı olarakta ne yazcağımı bulamadım çok sade oldu ama "bitanem bu yeni yaşında bebeğimiz bizi yanlız bırakmadı doğum günün kutlu olsun" yazdım.
sizin aklınıza gelen bişiler varsa onuda yazabilirim.benim heyecandan bişi gelmiyo valla aklıma.

offf ınsallah aysucum yaaa ınsallah oyle olur.ama umudum yok.benımde 22 agustos esımın dogum gunu bırdahakı ay bende ona senın gıbı guzel bır hedıye verebılsem rabbım kabul edermıkı.saglıklı hayırlı evlatlar versın rabbım hepımıze

X