Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

evet nurberrada sdece adet sancısı gıbı sancısı olmus son 3-4 gun.goguslerde bısı olmamıs asnırsam oyle dedıgını hatrlıyorum

CandaS hamilelikte herkesin hemen ilk ayda göğsü büyüyecek yada şişecek diye bi şey yok ki. kiminin daha sonra şişebiliyor
Haklısın, fark olmadanda hamile olunabilir tabi :)
Bende zamanla şişer diye düşünüyorum şime yaşamayanlar için ki hamilelerde öyle söylüyor.
ayyy ben dogum yapmıs arkadaslar bebeklerını emzırırken gordum gogus ucları sımsıyah yanı kahverengı ama cok cok koyu sıyah gıbı oluyor.ama ılk ayda okadar olmaz heralde zamanla oyle olur

Evet ya, aslında çok kötü bir görüntü ama yapacakta pek bişey yok.
Ben kendimi öyle düşünemiyorum ya :KK43: Zaten bembayazım, bide siyahlaşırsa,
Beşiktaşlı göğsüm olur artık kaydirigubbakcemile3

tünaydınn
sonunda yıllık aradan sonra 2 bebişimizede kavuşucaz inşallah haziran hamilleeri arasına bende katılabilirmiyim :)kaydirigubbakcemile2:lepi:zemuszemus

tünaydınn
sonunda yıllık aradan sonra 2 bebişimizede kavuşucaz inşallah haziran hamilleeri arasına bende katılabilirmiyim :)kaydirigubbakcemile2:lepi:zemuszemus

Canım hadi hayırlı olsun inş.
Sağlıcakla kucağına alırsın.
Kaç yıl sonra geldi 2 bebeğiniz ?

puskutt tebrıkler ne guzel ıkı bebegın var ben bır taneye bıle razıyım.bızede dua et olurmu

puskutt bu arada temmuzun kacı ve kacıncı deneme olarak yazayım lısteye senı.bızım lıste ılk sayfada

candas ılk defamı korunmadınız bu ay.yoksa bı suredr denıyormusunuz
Geçen ayda korunmamıştık.
Ama biz eşimle ayda 4 gün görüşebiliyoruz sadece.
Hani gebelik içinde sık ilişki isteniyor ya olmaz diye düşünmüştüm.
Ama gecikincede çekinmeye başladım.
ay CandaS bekliyoruz güzel haberleri hadi bakalım inşallah canım hamilesindir
Canım inş hayırlı haber olur ya
puskutt tebrıkler ne guzel ıkı bebegın var ben bır taneye bıle razıyım.bızede dua et olurmu

Canım inş sende isteyen tüm arkadaşlarda en kısa zamanda kavuşur meleklerine.
Benimde dularımdasınız...

kızlaarrrrr bugün test yaptım ikinci çizgiyi hafif silikte olsa gördüm pazarsesi doktora gideyim değil mii ?çok şaşırdım sevinçten ne yapacağımı şaşırdım. yüce rabbim burdaki herkese hayırlı bir evlat nasip etsin

cnm çok sevindim hayırlı olsun.bencede biran önce kan testi yaptır idrarda silik çıktıysa kandada çıkar.

tünaydınn

ay ne güzel ya bi sürü hamiş oldu.rabbim hayırlısıyla kucağınıza almayı nasib etsin.darısı tüm isteyenlerin başına

kızlaarrrrr bugün test yaptım ikinci çizgiyi hafif silikte olsa gördüm pazarsesi doktora gideyim değil mii ?çok şaşırdım sevinçten ne yapacağımı şaşırdım. yüce rabbim burdaki herkese hayırlı bir evlat nasip etsin

canım hayırlı ugurlu olsun.senin adına cok sevindim.rabbim saglıklıca kucagına almıyı nasip etsin inş

arkadaşlar merhabaaaa, bugün bereketli topic maşallah :nazar:

puskutt, 06 arkadaşım, candas hayırlı olsun hihoyyyt

iki gündür pek giremedim, şöyle bir bakabildim sayfalara, bugünde güzel haberlere uyandım sayenizde :dance:

Allah kabul ederse, dün bende kendi çapımda hepinizin adını geçire geçire aklımdan dua ettim kızlar.

arkadaşlar merhabaaaa, bugün bereketli topic maşallah :nazar:

puskutt, 06 arkadaşım, candas hayırlı olsun hihoyyyt

iki gündür pek giremedim, şöyle bir bakabildim sayfalara, bugünde güzel haberlere uyandım sayenizde :dance:

Allah kabul ederse, dün bende kendi çapımda hepinizin adını geçire geçire aklımdan dua ettim kızlar.

Canım teşekkürler.
Ama beimki henüz netleşmedi.
Sadece 2 günlük gecikmem var.
Bakalım sonuç ne?
Şimdilik bekliyorum...

Canım teşekkürler.
Ama beimki henüz netleşmedi.
Sadece 2 günlük gecikmem var.
Bakalım sonuç ne?
Şimdilik bekliyorum...

olsun canım, ben bugün kırk kere söylerim senin için "hamiş, hamiş, hamiş.." diye. Kırk kere söylersen olurmuş. İnşallah öyledir :Saruboceq:sırnaşık şey

olsun canım, ben bugün kırk kere söylerim senin için "hamiş, hamiş, hamiş.." diye. Kırk kere söylersen olurmuş. İnşallah öyledir :Saruboceq:sırnaşık şey

Canım inş hakkımda hayırlısıysa olsun isterim :)
Onuda Allah bilir o yüzden bıraktım rabbime.
O nasıl uygun gördüyse artık.

Biraz kararsızım çünkü biz eşimle evlendiğimizden buyana ayrıyız yani 2 yıldır.
2 yılda tayin vermeyecekler sanırım.
Ama eğer bebek olursa uğruna inancam.
O bizi kavuşturcak gbi geliyor bana tabi eğer hamileysem...

Çok sağol güzel niyetin ve duan içinde :)

Anatolyacım, canım inş nasibiyle gelir.

ınş sende kavuşursun bebeğine en yakın zamanda.
Sen ne kadfardır deniyosun canım ?

X