Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

kızlar örgü örmeyi sever misiniz ben çok severim valla
şimdi de şal örüyyorum kafa dağıtıyo çok zevkli :hulya:

valla hamıle arkadaslar daha ıyı bılır belırtı yumurtlamadan 5 gun sonra olurmu dıye.faran candas kızlar sızde ne zman bsaladı belırtıler.candas senı hamıle olarak kabul edıyorumoyle soruyorum.

ay inanmıyorum yazdıklarım gelmemiş ya offff

hazelcim 12. ve14. günler yumurtladım ateşimi ölçtüm de ordan bildim

sahiden farancım ne zaman belirtiler çıktı ortaya benim adet öncesi hiç göğsüm falan ağrımaz karnım bile ağrımaz ama senin ağrıyodu adet olurken de hamiş kaldığında da diye hatırlıyoorum.

bugün 19 günüm bilemiyorum bu ay farklı bi duygu var içimde

valla hamıle arkadaslar daha ıyı bılır belırtı yumurtlamadan 5 gun sonra olurmu dıye.faran candas kızlar sızde ne zman bsaladı belırtıler.candas senı hamıle olarak kabul edıyorumoyle soruyorum.
:)) İnş hayırlısıyla diyim bende :)) Ama dilerim yanıltmam sizi :)
Ben 2-3 gün kala yine adet olacak gibi ağrım oldu karnımda.
Adet günüm kasık batmalarımı farkettim ama adet olacağımı düşündüm hep.
Şimdide kasık batmaları biraz daha sıklaştı.Birde hafif bel ağrısı var.
Onun dışında hiç bi belirtim yok.Göğüslerimde normal zamanlardaki gibi şişti.

first ben orguyu severım ama cok cabuk sıkılırım.zaten genelolarak oyleyımdr koc burcu olmamdan kaynaklanıyor galıba.genelde cok sıkılganımdır.hemen herseyden sıkılırım.esım dıyor zaten hayret bır benden sıkılmadın kaydirigubbakcemile3

first ben orguyu severım ama cok cabuk sıkılırım.zaten genelolarak oyleyımdr koc burcu olmamdan kaynaklanıyor galıba.genelde cok sıkılganımdır.hemen herseyden sıkılırım.esım dıyor zaten hayret bır benden sıkılmadın kaydirigubbakcemile3

ben de balık burcuyum sıkılırım da sen kadar değil
hahayttt aman sıkılma eşinden de :nazar:

hamişler terk etti bizi herhalde başka topiklere kaydılar eeeeeee norml yani ben de hamiş olursam naparım bilmem artık :))

Canım hamilelikte göğüs ağrısı ve büyümesi en önemli belirtiymiş.
Benim reglim 2 gün geçti ama normal şeilde şişti.Ağrımda yok.

first aynen bendede goguste deıgısıklık olmaz adet oncesınde ne agrı ne sıslık.hamıle olrsam nasıl olcak cok merak edıyorum

ben de merak ediyorum göğüs şişmesi nasıl bir his bilmek istiyorum sonra göğüs uçları koyu değildir nasıl koyulaşacak onu da merak ediyorum

Bende çok merak ediyorum bunları.Eğer hamileysem ben yaşamadım.Ama genelde vakit geçtikçe uçlardaki koyulaşma ve büyüme artıyormuş canım.

CandaS hamilelikte herkesin hemen ilk ayda göğsü büyüyecek yada şişecek diye bi şey yok ki. kiminin daha sonra şişebiliyor

ayyy ben dogum yapmıs arkadaslar bebeklerını emzırırken gordum gogus ucları sımsıyah yanı kahverengı ama cok cok koyu sıyah gıbı oluyor.ama ılk ayda okadar olmaz heralde zamanla oyle olur

X