Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

benim manyak rüyalarım vardır
geçen gün abdülheyi gördüm rüyamda
karısıyla çocuk yapmak için uğraşıyolarmış
bende korka korka abdülhey abi
sen keçiboynuzu ye eşinde bal tarçın çörek otu diyorum:roflol::roflol::roflol:

bi gecede rüyamda tatar ramazanı gördüm
sayıklıyomuşum benimki uyandırdı sonrada 3 gün küstü elin adamının rüyanda ne işi var diyedelikafadulden
halbuki ne güzel adam bana hamile kalma yöntemleri anlatıyodusırnaşık şey

sırnaşık şey :roflol: :roflol: kız sabah sabah kurtlar vadisi kadir inanır oyyy birde sayıklıyormuş adamı delirtmeye mi çalışıyon ne delikafaduldenkeçiboynuzu çok komik kızlar yakında ben zaten karı koca ilaçları satan bir dükkana ortak olurum herhalde

ayyy inşallah canım gece beni görseydiniz karnıma elimi koydum öyle şeyler anlattımki bebeğime neden bizi bekletmemesi gerektiğine dair ona yapacaklarımdan odasından bile bahsettim

özlem sen böyle yaınca aklıma geldi
kürtaj masasına yattığımda
elimi son kez karnıma koydum ve bebeğimle konuştum son kez
hem ağlıyorum hem konuşuyorum
hemşireler falan beni avutmaya çalışıyolar
ama bebeğime dedimki
bana dua et cennetinde
kardeşin olsun hemen beni bekletmesin dedim
sonra bi kadın gördüm elinde bebek bana veriyodu
daha neler neler konuştum bebeğimle son kez
sonra uyudum zaten kalanını hatırlamıyorummafoldumben
ama şunu çok iyi biliyorumki rabbim bir gün bizede verecek inşallahhhhhhhhh:Saruboceq:

oyüzden napıyoruz
ne kadar fikfik okadar bebekhihoyyythihoyyyt

bak ilk defa duyuyom
severim vanilyayı yiyiyim bari:)))

inşallah olmayıoz kötü içerik ne diyim:)
başka nasıl gülcez ya
kafaya tak tak nereye kadarhihoyyyt

ye ye hatta bu küçük mumlar varya onların vanilyalısı var yak onlardan bir tane afrodit olursun mum bitinceye kadar:KK1:

sırnaşık şey :roflol: :roflol: kız sabah sabah kurtlar vadisi kadir inanır oyyy birde sayıklıyormuş adamı delirtmeye mi çalışıyon ne delikafaduldenkeçiboynuzu çok komik kızlar yakında ben zaten karı koca ilaçları satan bir dükkana ortak olurum herhalde
bgazen diyorum keşke aktarcı olsaydı kocamdelikafadulden
en azında para vermezdim
yada kadın doğumcu eve ultrasyonda alırdık ordan hergün takip ederdi beni
yımırlamışmıyım diye hihoyyyt

ye ye hatta bu küçük mumlar varya onların vanilyalısı var yak onlardan bir tane afrodit olursun mum bitinceye kadar:KK1:

vaaaaaaaaaaav süper fikir çarşıya çıkınca ilk işim vanilyalı ne bulursam almak olcak:lepi:

kurtlar vadisi sezonu da kapadı.hadi izledin de etkisinde kaldın dsesm. 3 gün az bile küsmüş. kaydirigubbakcemile3

aynısını bende diyorum ne yani bankacı oldun da ne oldu şöyle bir kadın doğumcu olsaydın kağan kocatepe gibi diyorum bizim evdede en çok onun adı geçiyokaydirigubbakcemile3

first nbr canım.calısmalar basladımı.esın nasıl oldu.benımkı amelıyatın etkısını atlatamadan hasta oldu.bogazı agrıyor ve atesı yukseldı dun.38.3 ü gorduk.dun aksam soguk kompres uyguladım ıkı saat.arada da sıteye gırıyordum.2 dakıkada bır kalkıp bezlerı soguk suda yıkayıp eklem yerlerıne koydum.cok sukur dusurduk.ama yıne ckmasından korkuyorum.benım esım cocuk gıbıdır.hastalandımı hemen ateslenır ve kolayda dusmez.ılacta ıcıyor.aksam nasıl uyumusum hatrlamıyorum yorgunluktan.tabı yatsı namazını aksam namazını 2 defa 12 ser rekat hacet namazı ve kaza namazı kıldım.salatı selam getrdım.elımden geldıgınce yaptım bısıler.kuran okudum.ınsallah rabbım kabul eder.sızlerede ettım.bugunde temızlık var.yarın arkadaslar gelcek.

kızlar ben kalkayım yarın için hazırlık yapmam gerek tatilde girebilirmiyim nete bilemiyorum hepiniz kendinize çok iyi bakın kızlar bu arada 10 gün kaldı inşallah beklenmeyen adetime dualarınızda be nide unutmayın umarım geldiğimde bissürü hamiş haberi okurum hadi bakalım omman ın sloganı nı tekrar edlim ne kadar fikfik o kadar bebek hoşçakalın kızlaropuyorumnanaktan

first nbr canım.calısmalar basladımı.esın nasıl oldu.benımkı amelıyatın etkısını atlatamadan hasta oldu.bogazı agrıyor ve atesı yukseldı dun.38.3 ü gorduk.dun aksam soguk kompres uyguladım ıkı saat.arada da sıteye gırıyordum.2 dakıkada bır kalkıp bezlerı soguk suda yıkayıp eklem yerlerıne koydum.cok sukur dusurduk.ama yıne ckmasından korkuyorum.benım esım cocuk gıbıdır.hastalandımı hemen ateslenır ve kolayda dusmez.ılacta ıcıyor.aksam nasıl uyumusum hatrlamıyorum yorgunluktan.tabı yatsı namazını aksam namazını 2 defa 12 ser rekat hacet namazı ve kaza namazı kıldım.salatı selam getrdım.elımden geldıgınce yaptım bısıler.kuran okudum.ınsallah rabbım kabul eder.sızlerede ettım.bugunde temızlık var.yarın arkadaslar gelcek.

iyiyim canım evet bu ay çalışmalar başladı. eşim gayet iyi maşalllah ama testisterinde sertlik var ama acımıyor diyo.
ayy üzüldüm eşine geçmiş olsun , düzelir ama
ben de kandili değerlendirdim dün yusuf suresi meryem suresi tarık suresi okunurmuş onları okudum bugün de
allah kabul etsin cumlemizin dualarını
ayyy temizlik deme hazelcim 2 gündür ben de onlarla uğraştım 2 kadın geldi zar zor bitirdiler ekstra ben ve kayınvalidemde iş gördük toplam 4 kişi duvarlar tavanlar perdeler storlar her yerim tertemiz oldu beklerim çaya kahveye hepinizi cokacimcoook :içelim: :nazar:

canım geçmiş olsun bağışıklık sistemi zayıflıyor ameliyat sonralarında Rabbim dualarımızı kabul etsin hazelcim...

Gözyaşının Bile Görevi Varmış, Ardından Gelecek Gülümseme İçin Temizlik Yaparmış...''

kızlar ne guzel bır soz degılmı

ya bu ayım iyi gçti yımırtlama günlerimi atlamadım fiki fikii devam allahımm lütfen bu ay olsun bari şu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine dualarımızı kabul et

bu arada en erken hamilelik belirtileri ne zaman oluyor ki acaba :uhm:
hiç de belirtim yok bugün 19.günüm henüz

sagol ozlemcım olabılır.bırde hastanede camlar acıktı carpar dedım kapıyım dedım ama cokta sıcaktı kapama dedı.bence o carptı onu.ben bılıyorum huyunu hemen hasta olur.ama benı bıkere dınlese.hep benı dınlemedıgı zaman basına bısı gelır.sonrada ben demedımmı derım.iş işten gecmıstr

aynısını bende diyorum ne yani bankacı oldun da ne oldu şöyle bir kadın doğumcu olsaydın kağan kocatepe gibi diyorum bizim evdede en çok onun adı geçiyokaydirigubbakcemile3
ayenen ya ne vardı sanki kadın doğumcu olsalarkaydirigubbakcemile3
en azından boşu boşuna hastelere taşınmazdıkkaydirigubbakcemile
allah muhabbetinizi arttırsın süpersiniz kızlar valla güldürdünüz beni kaydirigubbakcemile3
sağol canım
sende takıl hayatını yaşa:)))))
Çok tatlısınız kızlar ya :)
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
kızlar ben kalkayım yarın için hazırlık yapmam gerek tatilde girebilirmiyim nete bilemiyorum hepiniz kendinize çok iyi bakın kızlar bu arada 10 gün kaldı inşallah beklenmeyen adetime dualarınızda be nide unutmayın umarım geldiğimde bissürü hamiş haberi okurum hadi bakalım omman ın sloganı nı tekrar edlim ne kadar fikfik o kadar bebek hoşçakalın kızlaropuyorumnanaktan

hadi canım kolay gelsin
inşallah geldiğinde sende bizde hamiş oluruz
girebilirsin inşallahhhhhhhhhhhhh
sende unutma sloganımızı:)))))

X