Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

evet canım gitti. o da baya garip bir olaydı :) eşimin sperm sayısı 10 milyondu ilk gittiğim kadın doğum uzmanı ilaç verdi. arkadaşların ısrarıyla ürologa gittik. ürolog " kadın doğumcunun verdiği antibiyotik hiç bir işe yaramaz "dedi:)varikosel ameliyatı oldu eşim sayı 60 milyona çıktı. kadın doğum uzmanları aşıla dedikçe ürologlar yapmayın dedi kafamız gerçekten çok karışmıştı

Mse121822 Edamm Darkangellove58 ekin_09 06BVN06 Guzel83 günü geçen arkadaşlarım varmı bi haber?test yaptınızmı?

inciri sen ye.bence eşine bol bol keçi boynuzu pekmezi içir. soğan suyu da çok faydalı diye duydum

mrb arkadaşlar ateş tabloma yorum yapabilirmisiniz sizce bu gün yumurtam çatladımı acaba
3.gün=36.3
4.gün=36.4
5.gün=36.4
6.gün=36.4
7.gün=36.3
8.gün=36.4
9.gün=36.3
10.gün=36.2
11.gün=36.3
12.gün=36.1
13.gün=36.2
14.gün=36.4

ben de yiyorum incir.evde vardı keçi boynuzu pekmezi de veririm.o pek yardımcı olmuyor bu konularda.yarına randevu almış buna da şükür.
eşin ameliyat ne zaman oldu anatolya20?

ben de ısı takibi olayını hiç yapmadım.zannedersem ani yükseliş yumurtlamanın olduğunu gösteriyor.çatlaması farklı bir durum.onun ısıdan anlaşıldığını sanmıyorum deniz.yanılıyor da olabilirim.

anatolya bısı sorcam canım yaa bugun esımın dıkıslerının oldugu bolgede hafıf şişlik var ve de sert bu senın esındede oldumu.korkuyorum.yarın dr. a goruncek.ama neden acaba.dr.la konustuk ateslendı de dedım.dıkıs bolgesı kızarık ve ates varmı dedı.o bolgede kızarıklık ve ates yok dedım ama şişlik var yaa offf

hazel82 beni de listeye eklermisin

29 temmuz (kaçıncı deneme old.kararsızım 7 yazabilirsin.nerdeyse 1 yıl olacak ama arada laporoskopi ,korunma durumlarım oldu)

murebdu inşallah canım içindeki ses doğruyu söylüyordur.

hazelcim korkma bizde de oldu aynı şey. ama tabi doktora görünmekte de fayda var. internetten araştırdın mı? "varikosel ameliyat şişlik "yaz bakalım neler çıkacak.

X