Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

kızlar beni de ekler misiniz listeye. benim tarihim 28 temmuz. bi de önerim var kızlar. yarın kandil olduğu için sayfaya giren herkes birkaç defa bu isimleri saysak da dua etsek birinin duası kabul olur inş. yarın akşam gündüz her giren okusun olur mu ?

“Bir Müslüman yanında bulunmayan bir din kardeşi için dua ederse mutlaka melek ona aynı şeyler sana da verilsin diye dua eder.” (Müslim Zikir 86; Ebû Dâvûd Vitir 29)

“Bir Müslümanın yanında bulunmayan din kardeşine yapacağı dua kabul olunur. Bir kimse din kardeşine hayır dua ettikçe yanında bulunan görevli bir melek ona ‘duan kabul olsun aynı şeyler sana da verilsin’ diye dua eder.” (Müslim Zikir 87 88; ıbni Mâce Menâsik 5)

kızlar selam. oku oku bitmedi . sonunda geldim son sayfaya. ben de bugün başladımartık ovulasyon testine. idrarımı tuttum saat 21:00 civarlarında yaptım. orta geln idrardan aldım yaptım işte. tekçiczgi vardı . ikinci silik bile yoktu. adet sonrası silik olmuo da adete yakın mı oluo..

bi de rapid one step test hangisi gebelik mi oulasyon mu bu markadan wondfo bi tane kalınca karıştırdım.. one steptekiler baktım alamadım. ing. arkadaşlar yardımm..

bencede çok iyi bir fikir bende yarın inşallah 786 ayetel kürsimi ve yasinimi tamamlayacağım hatta yarın için özel okuma programı da yapabiliriz 41 adet meryem suresi okuruz herkes kaç tane okuyacağını yazsın akşam dualatırız:Saruboceq:

yasekase ingilizcem pek zayıftır :) yardımcı olamıycam. ovulasyon testine ben de başlıcam bakalım.

canım ben de kullanmıştım ama sanki bi yerinde ovulation yazıyordu. gebelikte pregnacy mi ne yazıyordu.

tatlım bende bu ay kullandım hatta acemi olduğum için biraz pahalıya aldım ayrıca o testleri yumurtlama gününe yakın zqmanda başlıyorsun yapmaya yani 12.günden itibaren ben ingilizc eöğretmeniyim anlamadığın yerleri yaz ben çevireyim sana

saol tatlım. yazıorum.

Rapid One Step Test

ne dio?!?

canım meryem suresi mi dağıtsak yasin mi dağıtsak bir de. çok güzel olur kızlar herkes 2 veya 3 tane alsa gün boyunca dağıtılır aslında. ben meryem suresini daha önce hiç okumadım 2 defa okurum inş.

rapıd hızlı demek yase one step te markası zaten.tek adım demek.gebelık testı olabılırmı bılemıyorum.uzerınde ovulation yazan ovulasyon ,pregnancy yazan gebelık demek.ıngılızce olarak ne ogrenmek ıstedın pekı .

evet kızlar okuyalım valla.kac kısıyız ona gore dagıtalım

neryem suresini okuyalım kızlar yasin suresini inşallah her cuma yaparız ben sana 3 taane yazıyım bende 4 tane okurum inşallah diğerlerini bakalım kimler alacak

ya o zaman ilk adım diosa mantıken ovu. teti gelio bana. ben çok olan ovu. olunca anlıodum. sonra başka markada alınca uzun bi sürede kullanmıoz ya ara girio unuttum tabii.

hazelcim o dedi sözcüklerden anlıodum ama yazmıo ki..
ben bi google bakıom ilk adım testi nei ifade ediomuş...

nasıl dağıtabiliriz ayy? yeni topik mi açsak ne yapsak. 41 kişi olması yeterli bizim için.

of ya erken ilk adım testi hangisi ya gebelik de olabilir. anlamadım nete baktım. ne se sanırım ovu. olması lazım.. wondfo markadı. sizir oldum ya tesler de bişi yok ama. almıcam bida wondfo. diğerlerinde yazıo ama ondan..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…