Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

hazel %15 mucize olur. doktor %15 sadece ergen delikanlılarda olur diyor. siz de mone ve evikapı bir araştırın bakalım. diğer ay başka bir ilaç daha var fiyatı baya tuzlu ama olsun denemek gerek

evet bizimkide öyle.ya sakız çiğniyo yada sürekli bişiler yiyo.yedikleri yararlı allahtan.fındık fıstık ceviz kuru meyveler felan.sperm sayısına ii geliyomuş bunlarda

yalvarın yakarın bıraktırın kızlar.Biz de içiyoduk hem de fosur fosur ,doktor rutin sorular sorarken içiyoruz deyince öyle ters baktı ki,yıllardır bırakamamıştım ,ogün bıraktım.Biraz abartın ,içenin bebeği kesin olmuyomuş falan deyin,uydurun ikna edin kocaları bak ne zamandır uğraşıyoruz herkes gibi şanslı değiliz ki...:sinifsinif:

bes ben neler dedim neler yaa. sakın bana bebek istiyorum deme bebek isteseydin bırakırdın falan dedim ama bu sefer kararlıyım bıraktırcam ben de içiyorum ama o abartı derecede içiyor beraber bırakıcaz inşallah

bugün banada doktor muayane esnasında eşinde sigara alkol varmı siye sordu.yok yeni bıraktı sigarayı dedim.ama bana sormadı nedense :)

aysu arkadaşımın doktoru da önce eşin içiyor mu demiş. arkadaşım ben de içiyorum deyince ilk etapta hamile kalmak için eşin bırakacak sen hamile kalınca bırakacaksın demiş belki ondan sana daha sormamıştır:)

olabilr cnm haklısın.zaten ben içmiyorum hiç içmedimde.inşallah içen herkeste bırakır

bana kalsa çoktan bırakacağım da ben bırakırsam o hiç bırakmaz o yüzden şantaj yapıyorum ya ikimizde bırakırız ya bırakmayız diye

kızlar sohbete doyum olmuyo ama ben çıkmak zorundayım bu akşam çok bile kaldım.eşim geliyomuş yoldaymış.hepinize ii geceler yarın görüşürüz. opuyorumnanaktan

anatolya nasıl yanı % 15 mucıze olur anlamadım.ılerı hareket 15 ın altındamı sızde .yoksa ustundemı.anlamadım valla

yok yok morfolojiyi kast ettim ben morfoloji %14 yada %15 en iyisiymiş ama o da ergen delikanlılarda oluyormuş. morfoloji %8 %9 oldu mu sorun olmuyomuş.hareketlilik %50lerde bişeydi sanırım testler şu an yanımda değil ama öyle bişeydi

eee sızde sorun yok yaa daha ne olsun.olur olur.ama esınde ne zaman boyle duzelme oldu.yanı amelıyattan ne kadar sonra.ınsallah bızımde duzelır.esımın en son testte 18 mılyon 1ccde,ılerı hareket % 26 yavas hareket % 28 morfolojı % 2 cıktı.ınsallah 3-4 ay sonra fırlar degerler

ameliyattan 3 ay sonra sperm testinde düzeldi. zaten doktorlar da ameliyattan 3 ay sonra test istiyor. biz de sorun yok gibi ama işte progesteron hormonu sınırdaymış benim o yüzden klomene başladık. genelde ameliyattan ilk 6 ay içinde hamile kalanlar çok oluyormuş inşallah sen de onlardan biri olursun

insallah hepımız hamıle kalalım en yakın zamanda ve saglıklı ve hayrlı evlatlara sahıp olalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…