Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

faran nurberra da burda olsalar okurlardı.denız de okurdu sanırım

mrb hazelcigim inan okurdum ama cok az arapca biliyorum yanlışlarım cok yani.bende kendim için okumak istedim ama yanlışsız yani iyi bilen birisinin okuması gerekiyormuş bende oyüzden okumadım akrabalarıma rica ettim onlar okuyacak benim içinde.
birde ben bi topikte şöyle okumuştum 3 cuma sabah namazından sonra kimseyle konuşmadan yusuf suresi ve meryem suresi okunacakmış.üç cuma günü bunu kendimiz yada bizim için birisinin okuması lazımmış ve Allahın izni ile 3.cuma hamile oldugunu ögreniyormuşsun.bunuda yapan ve hamile kalanlar varmış bende halama rica ettim bu cuma başlayacak.hazelcigim inan sana yardımcı olmak isterdim ama cok az biliyorum o yüzden ne olur kırılma tamam canımm nese hepini cok cok öpüyorum şimdi cıkmam gerek iyi geceler

birde hazelcigim istersen türkçesinden okuyabilirim.bence arapca okusak anlamını bilmiyoruz türkçesini okusak anlayarak bence daha makbul ibi geliyor.

ozlemkactane kaldı.sanırım 3 mıray 4 ozlem 6 ben 4 anatolya 17 oldu. sımdılık.

denızcım bende mealını okuyorum .

kızlar bakın dinleyebilirsinizde netten meryem suresi dinle deyin öyle bir iç huzura kavuşacaksınız ki anlatamam benim bir arkadaşım öğreninceye kadar hep dinlerdi hem onu dinlerken insanın gönlü tamamen Rabbiyle oluyo

turkcesı dedıgın mealı mı.hanı ''kef ha ya ayn'' dıye baslıyr yle degılmı.bende oylesını okuyorum.

evet canım öyle okuyum olurmu 5 tane yarın
benim şimdi cıkmam gerek oldumu tatlım.

evet ozlem o da aklıma geldı.hele bır tane hoca oyle guzel okumus kı.dınlerken agladım cok guzel okumus.ınsanın tuylerı dıken dıken oluyor.dınleyerek daha kolay olur az bılenler ıcın

kızlar :
deniz 5
hazel 6
anatolya 4
miray 3
bende 4 tane okuycam şimdilik 22 tane olduk yarısı bitti bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…