Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

kızlar benden doktorumşu testleri istedi
LH
FSH
PROLAKTıN
ESTRADıOL (E2)

bunlardan neyi anlıyolar?ben ilk defa yaptırıcam.başka yaptırmam gereken test varmı?

esınde bayagı duzelme olmus yanı sorun yok sanırsam.sende cıktımı problem.neden asılama dıyorlarkı

aysu yok baska.tsh yapılmıs zaten.bırde dr ıstemesede testesteron var.hıcbır dr. ıstemez.benden de ılk ıstemedı.ınfertılıtede testesterona bakılmaz dedı.ama ben cok kafaya taktım yuksekse dıye.yaptrdım oda normal cıktı.yanı fsh lh falan normalse o da normaldr.oyuzden ıstemıyorlar.bunlar yeter

bende de hiç bir sorun yok dediler eşime eşiniz hamile kalmaya müsait dediler. ama sanıırm hareketlilik çok iyi değil. bir de gittiğim kadın doğumcunun biri ilk denemede % 100 tutar dedi. normal yolla hamile kalma şansın 20 aşılamayla da 20 deyince aşılamadan mümkün olduğunca kaçındım tam 1 senemi aldı

anladım cnm çok saol.şimdi beklicez başka çare yok.

çok teşekkürler arkadaşım,1 temmuzda oldum...hepimiz bekliyoruz değil mi?

6 gün geçmiş bile 15 gün sonra belli oluyo sanırım 9 gün kalmış.mutlu haberlerini alırız inş.
hepimiz beklemedeyiz hepimizin duaları aynı.rabbim hayırlısıyla en kısa sürede bebişlerimizi göndersin.

insan hep yeni şeyler öğreniyor burda iyi ki gelmişim kadınlar kulübüne. mesela ben ovulasyon testini daha bugün duydum

anatolya ,aysu87 güzel dilekleriniz için teşekkürler umarm sizin güzeller de fazla bekletmeden sevindirir sizizemuszemus

hareketliliği tam bilemiyorum şimdi de morfoloji ameliyattan önce %1 di ameliyat sonrası % 4 e çıktı. biz sonra mone ve evikap adlı ilecı kullandık morfoloji direk % 8e çıktı.bu ay da hamile kalmazsam eşim sigarayı bırakacak sigara da biliyorsun çok düşürüyor kaliteyi

evet bende söylüyorum ürologlarda söylüyor ama irade meselesi bu ay olmazsa hiç umrumda değil valla elimden geleni yapacağım bıraktırmak için

canııımm sigara cıssss:umursamaz:

evet sigara çok fena ya.benim eşimde çok içiyodu. evlendiğimden beri 2 kere bıraktı başladı.bu 3. bırakışı inş bi daha başlamaz.başlarsan evde içirmem diyorum.badanada yapılcak 1-2 hafta içinde.balkonda kalırsın diyorum.inşallah başlamaz ya.

anatolya cok ıyı yaaa.% 8 .bızım kalıte % 2 (( ınsallah bızımde duzelme olur.harekete takılma.%15 ve yukarısı ıse mesele yoktr.gelır sızın bebıste bıran once.

evet bende kadınlar kulubunde cok sey ogrendım.hemde cokkkk. :enbuyukkk:

:) nikotin sakızı aldık. değişik bir su varmış bıraktırmak için onu da aldık ama beyinde bitirmek önemli olan. ve hakkaten sigara lanet bişey. bıraksan da kaç yıl geçerse geçsin insanın canı çekiyor diyor arkadaşlar 2 yıl oldu bırakalı arkadaş hala bi tane yaksam başlarım diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…