Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

slm aysu burda da bir gitti bir geldi elektrikler.elektrik olmayınca da yapacak bişi bulamıyor insan :)

anatolya benımde esım varıkosel amelıyatı oldu 5 gun once.senın esın ne zaman amelıyat oldu

bızde de sular yok.şu yaz gunlerınde su kesılırmı yaa.en gereklı sey.3 saattır kesık.ınsallah gelır

benim eşim 2009 da oldu ameliyatı gerçekten çok yararlı oldu. inşallah sen de de yararlı olur
aysu87 ben klomene başladım yaklaşık 2 senedir doktor doktor gezdim sonunda güvenebileceğim bir doktor buldum klomen dedi. 3 ay deneyecek olmazsa aşılama olacak.

bızde de sular yok.şu yaz gunlerınde su kesılırmı yaa.en gereklı sey.3 saattır kesık.ınsallah gelır

ayy suda çok fena ya bizim burdada geçen hafta kesmişlerdi suyu zaten havalar çok sıcak insna dışardan gelince duş almak istiyo.nerde oturuyosun sen hazelcim?

o kadar da yağmur yağdı niye keserler bu suyu anlamam adam gibi boru döşemezler her yer patlar sonra insanlar da sususz kalır böyle

kızlar lısteyı ılk sayfaya koydum.artık ordan takıp edebılırsınız

absynth pekı senın gunun bellı oldumu yazalım lısteye

benim eşim 2009 da oldu ameliyatı gerçekten çok yararlı oldu. inşallah sen de de yararlı olur
aysu87 ben klomene başladım yaklaşık 2 senedir doktor doktor gezdim sonunda güvenebileceğim bir doktor buldum klomen dedi. 3 ay deneyecek olmazsa aşılama olacak.

cnm inş aşılamaya gerek kalmadan gelir bebeşin.
bende bugüne kadar tek bi doktora gidiyodum ama malesef çok ii bildiğim doktorum çokta ii değilmiş.benden hormon testi bile istememişti.bugün arkadaşımın doktoruna gittim bakalım o neler dicek?reglinin 2 günü yaptırcam testleri daha çok zaman var.

sılıvrı tarafındayım.bırde köy burası merkez degıl.ılk geldıgım yıl yanı 3 yıl once hergun kesılırdı ve uzun sure gelmezdı.sonra ıskı el attıda kesılmemeye basladı.ılk defa bugun bu kadar uzun kesıldı.ve bızım buralara daha fazla yagmur yagdı bu yıl yani.

aysucuğum 21. gün testi var progesteron ben bu ay onu yaptırdım sınırda çıktı bir de ona baktır bence

hazel insanlar iişlerinin doğru dürüst yapsalar diğerleri madur olmaz. adam gibi boru döşemiyorlar millet susuzluktan kırılıyor bizim denizliye de güya yeni boru döşediler bir yandan döşüyorlar diğer yandan döşenen boru patlıyor :)

aysucum zaten dr.lar hemen test ıstemzler.once 1 yıl deneyın sonra bakarız derler.sen ıstersen dıretırsen yaparlar.ben 2. ay basladım tetkıklere.bende hersey normal cıktı ama esımde varıkosel cıktı.bıran once tetkıklerı yaptrmak en ıyısı

hazel katılıyorum sana sorunu baştan öğrenmek en iyiysi 1 yılbekleyin diyorlar ama sorun varsa beklemeye de gerek yok yani. ben de senin gibi erkenden gittim sorunu öğrendik iyi de oldu. yoksa insanın içini kemiriyor neden olmuyor bebiş diye

sılıvrı tarafındayım.bırde köy burası merkez degıl.ılk geldıgım yıl yanı 3 yıl once hergun kesılırdı ve uzun sure gelmezdı.sonra ıskı el attıda kesılmemeye basladı.ılk defa bugun bu kadar uzun kesıldı.ve bızım buralara daha fazla yagmur yagdı bu yıl yani.

belki bi problem vardır gelir inş.internetten bakılıyo ne zaman geliceğine iskinin sitesinden.

aysucuğum 21. gün testi var progesteron ben bu ay onu yaptırdım sınırda çıktı bir de ona baktır bence

cnm benim bugün 12. günümdü doktor alttan baktı yumurta göremedi ben dün akşam sol tarafımda ağrı oldu diyince çatlamıştır belki dedi ama istersen progesteron testi var yumurtladığın onunlada belli olur dedi.ama bence gerek yok önce hormon testlerini bi göriyim gerekirse önümüzdeki ay yaparız dedi.

aysucum zaten dr.lar hemen test ıstemzler.once 1 yıl deneyın sonra bakarız derler.sen ıstersen dıretırsen yaparlar.ben 2. ay basladım tetkıklere.bende hersey normal cıktı ama esımde varıkosel cıktı.bıran once tetkıklerı yaptrmak en ıyısı

aslında gittiğim doktor aile doktorumuz.ii bi bayan.bende ilk gittiğimde testlerini yapalım demişti ama o zaman çocuk düşüncemiz tam anlamıyla yoktu.hemogram tsh ve kızamıkçık testi yaptırdı.daha sonra çocuk istiyorum dediğimdede testlerini yaptırmışız çatlatma iğnesi vurduralım dedi.ben %100 gözüyle bakıyorum dedi tutmazsa eşinden test isticem dedi.eşimden test istedi dediği yere yaptırdık ama sonucu gösteremedim hanım efendi tatildeymiş.bide burdan okudukça yetersiz testler olduğunu anladım.bugünde soluğu başka bi doktorda aldım.

kızlar bizim de kadın doğum uzmanı olmamıza az kaldı valla :) maşallah her bi tür testi sorunu yaşıyoruz :)

bir de gerçekten güveneb,leceğin bir doktor bulmak çok zor. kadın doğumcuların çoğu para pul peşinde gibi. en azından benim gitttiklerim öyleydi

hazelciğim biz yaklaşık 1 senedir aşılama yaptırmamak için doktor doktor gezdik. kadın doğumcular aşılama dedi ürologlar sakın yaptırmayın bekleyin sizde çok sorun yok dedi. en son gittiğim kadın doğumcu bile aşılama dediler dedim çok şaşırdı gerek yok diye. bizim klomeni ilk deneyişimiz bu ay

X