Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

ben tam tersini duymuştum tatlı konusunda tatlı az yesin demişti birileri ama gene de bilmiyorum.

inşallah sayısı yüksek kalitesi iyi çıkar sperm testinin. benden sana tavsiye sperm testi yaptıracağın yer tüp bebek merkezi falan olmasın. biz ilk testimizi öyle bir yerde yaptırmıştık sayıları çok düşük tutuyorlarmış. o hastanede çalışan ürolog söyledi bunu düşün.

en guvenılır yınede tup bebek merkezlerı.ozellerde daha yanlıs cıkıyor.degerlerı yanlıs ve bosyere yuksek sanmak daha sacma bence.

devlet hastanesinde sperm testi ve varikasel muayene olcak.. devlette olu o di mi varrikosal de ikis de zate randevu alın dı 15 temmuza.. oluodur. asılböbrek baktırcak bi de .. orda onu da söleyip yaptırcak sanırsam..

deniz selam . benim testler normal .şükür. sen de pco vardı ya tetst ler nasıldı sen de canım?

yase devlette sperm testı yapılırmı bılmıyorum canım.yapılmayabılır.ama urologa gıdıp muayene olsun.o soyler zaten yapılıp yapılmadıgını.belkıde yapılıyordr.yapılmıyorsada cıkar ordan parasıyla degılmı gıder bır tupbebek merkezıne verır test.bobrek tası engellemz nıye engellesınkı.

devlet hastanesinde sperm testi ve varikasel muayene olcak.. devlette olu o di mi varrikosal de ikis de zate randevu alın dı 15 temmuza.. oluodur. asılböbrek baktırcak bi de .. orda onu da söleyip yaptırcak sanırsam..

Bende devleti tavsiye ederim. Şahsen hiçbir özel lab. merkez vb. ye güvenim yok.
Eşim GATA ya gitti üroloğa. Zaten ürolog testi istiyor. Bence diğer hastanelerde de yapılabilir.

yase canım eğer sperm hacmi 2cc ise ve yüzde 50 hareketli ise ve sperm morfolojisi(yapısı) ii ise sorun yoktur bilgin olsun

Bende devleti tavsiye ederim. Şahsen hiçbir özel lab. merkez vb. ye güvenim yok.
Eşim GATA ya gitti üroloğa. Zaten ürolog testi istiyor. Bence diğer hastanelerde de yapılabilir.

saol canım . devlete gidicek. ürolog varmış. ürologsada bakar o zaman..vaikolsale ultrasosonla bakmalatı şart mı*

bende imkan varsa devlet tavsiye ederim çünkü varikosel gözle anlaşılmayan bişimiş ama doktor hemen var dedi normalde baya detaylı bi ultrason varmış ondan sonra yorum yapılıyomuş burda tanıştığım bi arkadaş demişti nasıl anladığınada şaşırmıştı ama tabii biz devam etmedik o yüzden bilgim yok

yase siz niçin bunlara gerek duydunuz ben düşük yapmıştım ve düşük sebebleri olarak sprem kalitesizliği olabilir diye bi duyum almıştım o yüzden yaptırmuıştık

en iyisi bende aynı sebebtendi aslında zamandan kazanmak için ikincide aynı olmasın eğer varsa bilelim sorunu demiştim sende ii yapmışın peki ne zmandır bebk düşünüyosun

bu ay 4. deneme olcak.başlarda sayoılırız. inş. tutar . pas da geçebilir tutabilir de bakalım görücezz..

efnanım varıkoselı gozle anlarsa dr. ozaman bıraz ılerlemıs demek.sadece ultrasonla anlasılan ve gozle farkedılmeyen varıkoseller spermler olumsuz etkı etmıyorlarmıs.oyuzden ultrasona gerek yok.dr. gozle ve elle muayenede var derse varıkosel var demek gerekır.bızım dr. teoman bey ultrason falan ıstemedı.gerek yok dedı.gercı bız ozelde ultrasonda cektrmıstık.ama amelıyat ıcın sadece ultrasonda bellı olan ve gozle muayenede bellı olmayan varıkoseller 1. derece oluyor.amelıyata gerek olmuyor dıyor.yanı o varıkoseller baslangıc sevıyesındeymıs.

X