Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

canım toxoplazma testi önemli bişey mesela bu kedilerden veya az pişmiş etten geçiyo ve hamilelik öncesi test yaptırılıyo olursa çıkarsa eğer testte düşük olur ve genetik olarak tehdit oluyormuş dikkat etmek lazım

yase tıroıd var tsh oluyor.yaa testesterona gerek yok.bak bende cokpanık yaptım.ama dr. bısı cıkacagını sanmıyorum ama ıstıyorsan yaptr dedı.bısı cıkmadı.yanı az cok bılıyorlar bısı olup olmadıgını.yaptrmana gerek yokmus.fsh lh falan normal cıkarsa.senınde normalse gerek yok.ama ılla yaptırayım dersen adetın 3. yada en gec 5. gunu yaptırılıyor.
toxoplazma ne testı oluyor bılemıyorum ama.onu hıc yaptrmadım bende

canım ben de doktora tam soramadım ama diğer doktora da göstercem hem adetin 13. günü ultrasonlan yumurtalarıma bakın dicem gitmişken!

bu doktor şöle dedi ama. Toxoplazma kısmında olanlar işte Eliza Lab. ne ben de tam anlamadım ama doktor kızamıkçık hani küçükken o hastalıkları geçirip geçirmedimizi gösteriomuş. ben geçirmişim ama bi hastalık varmış küçükken geçirilen sanırım onu bi geçirmemişin dedi. o da çok bilinen bişi deilmiş. küçükken geçirdimizi de bilemeyebilirmişiz. sölemişti ama unuttum ya..ben bütün küçüklük hastalıklarımı geçirdim die biliorum dedmiştim doktora öncesinde.. sadece tüylerden tüylü hayvanlara dikkat edersin dedi. o da abest deil zate.. yani normal dedi....

kızlar burda elektrikler kesilip duruyor tam mahrumiyet bölgesi yaw. bişi sorcam ben size ovulasyon testi tek çizgi çift çizgi ne?

özlem onu biliyorı-um sanırım siz şu hamilelik testinden mi bahsediyorsunuz? o test yumurtlama zamanını da gösteriyor mu?

int. ten araştırmak lazmım belki elizadakilerden bazıları küçüklük hastalıklarından bazıları da alerjik hastalık yatkınlık vb. olabilir.. doktor mühim bişi yok dedi.. bu ay bi de adetin 21. günü bakılanı yaptırcam bakarız dedi. 19 temmuz da ona gitcem.. 22. gün gibi ama olur dedi. pazara denk gelio gi bi. farketmez o kdr dedi.. sabah baklıo dedi.. ben de hesapladım doktorada söledim 19 temmuz saba aç karnınagitcem.. 27 haziranda adet olmuştum..

hazel sen d eyaptır. bizim bu ay adetler uyuyo. karşılaştırırz. olmaz mı?

ayyy ozlem allah korusun yaa.bencede kıskanıyorsan bıle esıne bellı etme.adamın aklına karpuz kabugu sokma olaf baska turluydu ama boyle uyarladık.yanı aklında olmayan seylerı aklına sokma.hılalın dedıgı gıbı yapacagı varsa her turlu yapar.ama rabbım kısmet etmesın oyle seylerı yapmasını.1 yıl uzak olmakta zor olacak.arada gelır heraldebelkı ozaman hamıle kalırsın.okadar ozlem sonunda adam geldıgınde bebek mebek dusunmeden olursa belkı gelır bebıs :emir_bebek:
evet ya bir yıl uzun ama
tabiki görüşcekler ve
özlemcim sen bu günleri
yımırtlama günlerine ayarla
hem spermcikler boşuna gitmez
hem sen boşa helek olmazsın:)))
hazele katılıyorum özleyince de çocuk daha rahat oluyormuş. benim arkadaşım 3 hafta ayrı kalmış kocasından sonraki buluşmalarında hamile kalmış kızlar biz de kocaları kısa süreliğine bir yere mi yollasak :)))))
ben çok denedim ama olmadı
bidaha yollayabilirimkaydirigubbakcemile3
iyi fikir biraz özlesinkaydirigubbakcemile
alkisalkisalkis alkisalkisalkis sapık bulunmuş kızlar şu teknolojiye bir türlü akılsır erdiremiyorum maşallah ne bilgili kızlar var aramızda kız dayanışması budur işteolumunekankayizsmile yok belli etmiyorum ama yakışıklı gitmesinede izin vermiycem kesin bişey yapacam tatilde falan kötükedihüso

bence gömleklerinin kolunu kes
pantolonunun boyunu kısalt
yap bişiler yanikaydirigubbakcemile3
bak bu dediğimi kesin yap
bavulun içine kendini hatırlatcak şeyler koy
mektup yaz
resminizi koy
eşinin telefonun not yaz seni seviyorum diye gün aşırı tekrarlasınkaydirigubbakcemile3
yap da yap işte
gitmeden ona ikinizin baş başa kalabileceği bi sürpriz yap ve sni hep öyle hatırlasın
anlarsınyazemuszemuszemuszemus

evet canım sanırımprogesteron testi doktorun dediği. benim de 21. gün pazardı ben de pazartesi yaptırdım testi.

yok yase ben daha test falan yaptrmam.yettı bu kadar test.daha cok stres oluyorum.zaten toxplazma dısındakı butun testlerı yaptrdım.bende su cıcegı kabakulak kızamık hepsını gecrdım kucukken

hamile kalabilmek için ne çok testten geçmemiz gerekiyor ya. adetin 3. günü gel yok 21. günü bi daha gel yok rahim filmi Allah'ım bu çabalarımıza karşılık verir inşallah

yase progesteron testı yumurtan catladımı catlamadımı ona bkmak ıcın yapılıyormus.

eet hazel doktor da gerek yok dedi. sen istedin için yaptık dedi.. 21. gün testini de o yüzden yapcak. yapim artık devlette. hiç ücret ödemedim bi de i i oldu. o yüzden işim de yokken temmuz ayı test ayı olsun napim.. anaa bi de gebelik ayı olurmuş benimmm. der artık doktorlar bi rahat duramadın.. keşke gebe olsam da her türlü azara razyımmmmm..........

kızlar ben kaçayım yemek yapayım amaaan ne yapsam bi türlü bulamadım ama sanırım yine mantı yaparım soğuk soğuk iyi gidr bu sıcakta kızlar bu geceden başlayarak mirac kandilini değerlendirelim inşallah hepinizi çok öptüm canlaropuyorumnanaktan

kolay gelsin özlem. evet bu geceyi duayla değerlendirmek lazım.

yasekase inşallah bu ay dediğin gibi hamilelik ayın olur.

Progesteron başlıca etkilerini -kadın cinsel organlarında gösterir: Östrojenin etkilerini bastırır ve östrojenle birlikte bazı değişimlere yol açar. Dölyatağı kas dokusunun uyanlabilirliğini azaltarak kasılmasını zorlaştırır, mukoza salgısı­nın artmasını sağlar, dölyatağı ağzında­ki bezlerin salgısının bileşimini ve özel­liklerini değiştirir, dölyatağmda dölle­nen yumurtanın daha kolay yerleşmesi için gerekli ortamı hazırlar. Bütün bu özellikleriyle gebeliğin başlamasını ve sürmesini sağlayan progesteron ayrıca gebelikte öbür hormonlarla birlikte me­me dokusunu geliştirir

yase progesteron testı yumurtan catladımı catlamadımı ona bkmak ıcın yapılıyormus.

anladım o zaman benim büük ihtimal çatlar o zamana ve çalışmaları da bitiriz. adete yakın günler ilişki yapmıcam . zate 10. gün ile 22. güne kadar güün aşırı yater.. eskiden daha önce bitiridik ya da 4 gün sonra olurdu. sade bu ay sperm testi olcak. hesaplamalarıma göre 3 gün mühim olzmaz gibi ama bi de yarın11 . gün ovu. testi başlım diodum ama bu akşam yapcam galiba ilk testi sıvı alımını kesip idrarımı tutim bi..
perhiz zamanı pazar gecesi yaparız. peşembe yani 15 temmuz sperm testi var. ondan sonra da 17 sinde yaparız. ondan sonra da test yaptırcam gün gece yaparız yani 19 temmuzda biter çalışmalar. yani bu pazar yaptık mı bi da taaa cumartesi yapcazz.. 3. gün 5 gün oluo yaa. spermi verdikten sonra da gün aşırı olsa i i olur. bakalım geçen iki aya göre yumurtlamam denk gelmio perhize ama ya geç çatlarsa.. off ya 3 gün zannadiodum 5 gün oldu. bişileri öğrenip duruorum tam bilene kadr 1 yıl olcak bu gidişleee. ne se artık hayırlısı ya gebelik şansım var gene 2 3 gün canli kalabilio ya spermelr gene de uyuyo her daim.. şans var..... olmsa ağustos raht bu ay tüm testler de olcak ya ondan... perhi de olmaz artıkın eşimin.. bi da zate adetliken ben baktırsın baktırcaksak spermeler am bu aya böle olması gerekkk....

öff ne olacak böyle halimiz ya. gün gün ayarlamak zorunda kalıyoruz her şeyi. yase eşin sigara falan kullanıyormu? bak bu da çok büyük etkenmiş spermlerde benimki hala kullanıyor bu ayda hamile kalamazsam ilk işi sigarayı bırakmak olacak kocamın. istese de isteme se de bırakacak yapcak bişi yok :)

öff ne olacak böyle halimiz ya. gün gün ayarlamak zorunda kalıyoruz her şeyi. yase eşin sigara falan kullanıyormu? bak bu da çok büyük etkenmiş spermlerde benimki hala kullanıyor bu ayda hamile kalamazsam ilk işi sigarayı bırakmak olacak kocamın. istese de isteme se de bırakacak yapcak bişi yok :)

sigara ve içki nefret eder. tatlıyı da çok sever.. tatlı yemesi iş yarar di mi?

X