Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

kızlar yürüyüşten geldim çok yoruldum:KK43:(
bi kaç kilo vermem lazım benimkide yok
bugünden itibaren onu hergün fikfik olayına hazırlamaya başladım kaytarmasın diye:)))))))
şu tahlilllerim bi temiz çıksın hayırlısıyla nolur yarabbiiiiiiiiiiiiiiiiim

kaç kilosunki kilo vercen canım.
benimki pek hevesli bu aralar kaytaracak gibi gözükmüyo:dance: cumaya kadar sıksın dişini başka bişi istemem.
inş temiz cıkar canım.hayırlısı olsun.inş üzel haberler verirsin

iyidir, aşılamayı bekliyorum, kısmetse yarın olacak.

gününe az kaldı epey, o yüzden merak etmiştim. Ekinle senden ümitliydim bu ay.

umarım herşey çok güzel geçer cnm ve güzel haberler verirsin bizee..
evet günüme çok az kaldı ve ben 3 gündür agrıdan kıvranıyorum (bel,sırt,karın,kasık)cumartesi gecesi eşimde görevdeyken çok kötü oldumm eşim ekip gönderecekti hastaneye götürmeleri için ama istemedim..ve 3 günden beri devamlı ateşim çıkıyor terler döküyorum onu da anlamış değilimm canımmm..

umarım herşey çok güzel geçer cnm ve güzel haberler verirsin bizee..
evet günüme çok az kaldı ve ben 3 gündür agrıdan kıvranıyorum (bel,sırt,karın,kasık)cumartesi gecesi eşimde görevdeyken çok kötü oldumm eşim ekip gönderecekti hastaneye götürmeleri için ama istemedim..ve 3 günden beri devamlı ateşim çıkıyor terler döküyorum onu da anlamış değilimm canımmm..

aaa çok üzüldüm, gerçi bir yandan da inşallh hayra alamettir diyorum ama yine de bu kadar çilesi üzücü.

doktora bir danışsan? pregnyl iğne olmuşmuydun, belki onunla alakalı birşeylerdir.
geçmiş olsun canım, inşallah hayra alamettir de hep beraber seviniriz. :Saruboceq:

evet kaydirigubbakcemile3 yeni tarihim
delikafadulden 01.AĞUSTOS.2010 delikafadulden
yumurtlama günlerimde 13/7/2010 - 18/7/2010 arasında bu sefer olacakk inşallah :lepi:

Günaydın kızlaaar hihoyyyt
Aramıza yeni arkadaşlar katılmış. Hepinize hoş geldiniz diyorum. Yüce rabbim hepimize tez zamanda, sağlıklı, eli ayağı düzgün, hayırlı evlatlar nasip etsin. :Saruboceq:

Günaydınlarrrrrr;
Kızlar azminize hayran kaldım beni bile gaza getiriyorsunuz:kedi:
Temmuza girdik artık yeni hamiş haberleri duymak istiyoruz,çok çalışalım kızlarŞeniz

günaydın kızlar nasılsınız bakim bugün ben değişik bir rüya gördüm yıllardır görmediğim arkadaşımı görüyorum ve 2 aylık hamileymiş bende onun bu güzel haberine hem çok seviniyorum hemde benim olmayacak kardeş biliyormusun diye ağlıyorum olmayacak gibi bir fikir hiç aklımda yoktu bu rüya neyin nesi anlayamadım yoksa rüyalarda kendimi olmayacağı psikolojisine mi hazırlıyorum bu biir işaret olabilir mi kızlaarsenağlama

günaydın kızlar, ben hala adet olmadım. sabah dayanamadım kan testi yaptırdım 0.1 yani negatif :KK43:(((
gene olmadı ama hala gelen giden de yok o yüzden tarih veremiyorum.

günaydın kızlar, ben hala adet olmadım. sabah dayanamadım kan testi yaptırdım 0.1 yani negatif :KK43:(((
gene olmadı ama hala gelen giden de yok o yüzden tarih veremiyorum.

cnm hayırllısı olsun nolur üzülme çok demesini ne kdar koaly yaşamnınsa nekadar zor lduğunu biliyorum ama Rabbim en uygun zamanda nasip eylicektir inşş

ayy bulantı bende de var canım ya, henüz kusma noktasında değil ama midem kaynıyor sanki.
yemek göresim gelmiyor, aç olduğum halde yiyesim yok.
iş yerinde zor oluyor biraz, ama miniğim için her şeye değer :)

ayy bulantı bende de var canım ya, henüz kusma noktasında değil ama midem kaynıyor sanki.
yemek göresim gelmiyor, aç olduğum halde yiyesim yok.
iş yerinde zor oluyor biraz, ama miniğim için her şeye değer :)

aynen dediğin gibi cnm midem resmen yer değiştiiryo içerde tuhaf şeyler oluyoo :) ama olsun Rabbim minklerimize sağlık versin bizlerede inş.yaa bugüne kadar pek bişi yoktu bulantı konusunda ama şuan cidden fena bulanıyoo sağlıkla geçirelim inş tatlım bu güzel günlerimizi

farancım kaç kilosun cnm ben 47 yaa çok zayıf başladım inşllah alırım biraz ama bu kadar az yemeyle biraz zor gibi

canım ben çok fazlayım ya :)
65'le başladım, doktor normal buluyor ama keşke biraz verebilseydim.
hamile kaldığım ay rejime başlamıştım, nasılsa bebek olmuyor diye, 3-4 kilo falan verdim, ama bebek sürpriz yapınca kaldı tabi.
bence seninki daha güzel canım, çok fazla kilolanmazsın işte.
hamilelik sürecine zaten alacaksın, aldıkların kilonu dengelemeye yardımcı olur ne güzel.
ben tombik bi anne olucam galiba :)

canım ben çok fazlayım ya :)
65'le başladım, doktor normal buluyor ama keşke biraz verebilseydim.
hamile kaldığım ay rejime başlamıştım, nasılsa bebek olmuyor diye, 3-4 kilo falan verdim, ama bebek sürpriz yapınca kaldı tabi.
bence seninki daha güzel canım, çok fazla kilolanmazsın işte.
hamilelik sürecine zaten alacaksın, aldıkların kilonu dengelemeye yardımcı olur ne güzel.
ben tombik bi anne olucam galiba :)

olsun cnm sağlık olsun yetrkii en başta o duamızı eksik etmeyelim birbirimizden ben çıkıyorum artık farancım aeolun cnm dua ile

X