Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

aynen özlemcigim adam yerinde duramıyorkaydirigubbakcemile3 dün tam 3 kere fikfik oldukafamçokkarıştı birşeyler oldu normalde 2.yapamazdık o dereceydi yani şimdi cıldırdı delikafadulden

essahmı kız:))))))
ben 1.den sonra pert oluyomdelikafadulden
kalk hemen banyonu yap deyip duruyom adama
aslında benimde yemem lazımdelikafadulden
yoksa haşadım çıkarkafamçokkarıştı

acaba kötümü ediyoz adamlar düz duvara tırmanacak valla ben bu durumdan çok memnun değilim hadi hep evde otursa nese ama bir sekreteri var kızlar öyle güzel bir kızki yaşı büyük baya ama çok bakımlı sıfır beden benim herif hızını alamazsa diyee çok korkuyorumkaydirigubbakcemile3

ilahi özlem
ya ben napıyım
benimki özel bi okulda çalışıyo ve kızları bi gör ogün gittim kalp krizi geçircektim
laf atasım geldidelikafadulden
hızını evde aldırırsan merak etme adamın mecalini bırakma bişi olmaz

al benden de okadar her gün tebesine cıkıyordum valla canım istemeye istemeye.oda nazlanıyordu sinir oluyordum valla.şimdi kendi duramıyor yerinde valla hamiş oluyumda ne isterse yaparım.

essahmı kız:))))))
ben 1.den sonra pert oluyomdelikafadulden
kalk hemen banyonu yap deyip duruyom adama
aslında benimde yemem lazımdelikafadulden
yoksa haşadım çıkarkafamçokkarıştı

valla kız ilk defa oluyor benimde canım cıkıyo ama ara veriyoruz üst üste deyil yani.cok isteksizdi önceden ama şimdi öyle deyil birde sperm sorunu vardı bizde. bence üzüm,fındık fıstık işe yaradı:dance:

al benden de okadar her gün tebesine cıkıyordum valla canım istemeye istemeye.oda nazlanıyordu sinir oluyordum valla.şimdi kendi duramıyor yerinde valla hamiş oluyumda ne isterse yaparım.

ben oturup yatalım diye ağladığımı biliyodum
bi ara spermlerle konuştum gir gir diyekaydirigubbakcemile3
ama şimdi yapcağımı biliom hergün isticem bakalımk nolcak sonu:))))
hemi o şeylerdende yedircem ve havuç suyu bol bol
sonra artık ben kaçarmıyım
o düz duvaramı tırmanır bilmemdelikafadulden

ayy kızlar siz çok yaşayın.güldürdünüz beni.çocuk olacak diye kocaların pestilini çıkarmayın yahu.fikfik ha :)))

ilahi kızlar ommancığım canım bende 1yıl özel okulda çalıştım psikolojim bozuldu b ne ya dedim benmiyim öğretmen bunlarmı sonra canım millie ğitime geçtim şimdi öyle fakir bir yerde çalışıyorum ki hiç sorma..bir velimin evinde 3 kadından olma 26 çocuk var..herhalde bunlarda aynen yedirdiler adamı birbirlerinden habersiz sonrası her gece için bir bebek kaydirigubbakcemile3

özlemcigim boş bırakma sen her gün pestili cıksın sabaha hali kalmasın kaydirigubbakcemile3ozaman bişicik olmaz sen merak etme

bak havuç suyu ve armutta çok işe yarıyomuş
ben hemen meyze sıkacağı alcam
bunlarda kalitesini arttırıymuş
abooooo netcem garikaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
vallahi ya dedimki benimkine senin yerinde olsam hiç eve gelmemdelikafadulden
adama bak desekte azcık taktik verse bizimkileredelikafadulden
26 değil tek 4 tane olsunalkisalkisalkis

ayy kızlar siz çok yaşayın.güldürdünüz beni.çocuk olacak diye kocaların pestilini çıkarmayın yahu.fikfik ha :)))

napalım bacım başka çaresi yok
ne kadar fikfiik okadar bebekdelikafadulden
sloganımız bukaydirigubbakcemile3hihoyyyt

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 ilahi omman yüksek performans iyidir her zaman spermlerde harketli olur o yüzden ne geçerse eline yedir ben hergün 1 kase üzüm,fındık,badem,çam sıstıgı karıştırıp yedirdim 1 haftadır halende yiyoruz :dance:

valla bizimki o tür şeyleri yemiyor azcık mız mız yok midem bulandı falan diyip duruyo. oyüzden başka yöntemler deniyorumsempatiksalakcinni

deniz, iyi canım. Günde 2-4mm arası büyüyecek zaten onlar. Bu aralar sende fındık, fıstık, badem yüklen bence. Bol bol meyve suyu, portakal, elma, havuç... Hadi canım, ha gayret :teytey:

ama canım ben kaynayan suya incirleri attıkdan 20 dk daha kaynayacak okudum yanlışmı okudum kiiakannehir

karats, bende 10dk. kadar diye biliyorum ama sen incirleri yokla bence, iyice yumuşayınca olmuş oluyor herhalde.yerimseniben

ilahi, beni de güldürdünüz sırnaşık şey
şaka bir yana meyve suyunun gerçekten inanılmaz etkisi var. Benim de bu aralar sıklıkla "ben esmeri badem ile, ben esmeri fıstık ile, ben esmeri fındık ile besleriiiim" şarkısı dolanıyor. Söyleye söyleye tıkıştırıyoum ağzına kocişin :lepi:

canım benim ben kadınlarla koonuşuyorum merak etmeyin zaten herşeylerini anlattıyorlar öğretmenim diye kadınların dediği şu biz hiç hamile kalmak istemedik ama doğum kontrol hapı alamıyorlarmış o nedenle hep hamile kalıyorlarmış ben çok acıyorum hallerine hepsi 10 yaş yaşlı görünüyo...alkisalkisalkis maşallah 4 tane istiyorsun ha ben 2 tane olsun yeter diye düşünüyorum kaydirigubbakcemile3 ayy bende daha birini bulamadım 2 tane yeter diyorum aç tavuk kendini darı ambaarında görürmüş

ohhh günde 2 4 mm arası büyüyorsa süper inş.cuma günü yine gel dedi büyünce igne yapacak:dance: :dance: şimdi markete gidip meyve suyu falan alıyımda geliyim

amannn bizi görseler ne derler acaba aslın yazık.ben 1taneyede razıyımsenağlama

ohhh günde 2 4 mm arası büyüyorsa süper inş.cuma günü yine gel dedi büyünce igne yapacak:dance: :dance: şimdi markete gidip meyve suyu falan alıyımda geliyim

amannn bizi görseler ne derler acaba aslın yazık.ben 1taneyede razıyımsenağlama

deniz ve özlem senden süper performansler bekliyorum...
hızınızı iyi alın:))))
bidahaki ayda bende sıra hadi inşallah

benimkide çok mız mız ama
ben napcam biyandan öpcem biyandan yedircem
başka çarem yok
bide onla uğraşamam
mızık mızık ay bide benim ihtiyacım yok derse cinnet geçiririm
böytttttttttkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…