Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

ohhh günde 2 4 mm arası büyüyorsa süper inş.cuma günü yine gel dedi büyünce igne yapacak:dance: :dance: şimdi markete gidip meyve suyu falan alıyımda geliyim

denizcim, taze meyve suyu canım. Katı meyve sıkacağı yoksa, elmayı havucu yiyin, bol bol portakal suyu için. Varsa hepsini karıştır sık. Tadı da çok güzel oluyor.

ayy inşallah ama ben hiç hamile kalabilecekmişim gibi hissetmiyorum canım çünkü şu ovulasyon testlerinden aldım normmalde bugün yumurtlamam lazımmış hesaplayıcılar öle diyordu fakat bugün öle bişi yok kızlar yılda bir defa toplantı gibi bişey hiç yapıldımı topikteklierin birbirini görmesi için hem hamişlerimize de hediyelerini veririz yüzyüze tanışırız ne dersiniziyi olmazmı kaydirigubbakcemile5

bazı topiklerdekiler buluşuyo ama
aynı şehirde oturanlar
aslında çok iyi olur
benim bi çok arkadaşım var topiklerden
msnde konuştuğum çok iyi oluyo

özlem niye öyle hissediyon hem her ay aynı gün yumurtlucan diye bişi yok bacı
sende iki gün sonra yumurtla nolcak:)))

ben benimkine diyodum kasıklarım ağrıyo yımırtlıyom heralde diye oda lan bi yımırtlayamadın gitti
tavukalr bile hergün yumurtluyo diyo......

bende şey diye düşünmüştüm böyle herkesin ulaşabileceği yani ortak bir yer mesela abant gibi veya konya ggibi bir tatil gibi buluşsak iyi olur

bende şey diye düşünmüştüm böyle herkesin ulaşabileceği yani ortak bir yer mesela abant gibi veya konya ggibi bir tatil gibi buluşsak iyi olur

biz buluşalım iyi olurda kocalar napcak:KK43:((
bakalım herkesinki göndercekmi:KK43:((((

kızlar hilal kaçarkaydirigubbakcemile3
hep behlülmü kaçcakkaydirigubbakcemile3
gelirim yine kısmet olursa yemek yapcam
off sıcaktada hiç çekilmiyo ha:KK43:((((((

bakalım tabi şartların olgunlaşması lazım zamanı gelince kocalarda katılır hem onlarda bizden dertlenirler bu yediklerini içtiklerini birbirlerine anlatırlar onlaradda tek değilmişiz hissi uyaandırırkaydirigubbakcemile3

neyse kızlar ben de kalakyım biber dolması yapacam akşama biraz erken pişsin hepiniz Allaha emanet olun inşallah birbirimizi duasız bırakmayalım

geldim kızlar ne yapıyosunuz akşama benim aklıma hiç bişi gelmiyo heeeeboshayallersmile

ay deniz, yine sen geldin ama kızlar yemek yapmaya gittii :)
ben bamya yapacağım, bir de brokolili birşeyler popomu kaldırabilirsem :)

hıı kaçtılar yine :KK70: nese benimki hayatta yemez bamyayı brokoliyi hiç sanmıyorum benim en cok sevdigim yemektir bamya ama kociş yemiyor ne yapsam diye düşünüyorum aklıma hiç bişi gelmiyo

canım moralini bozma her söylenene de inanma bence...ii düşün sabırlı ol hakkında hayırlısı olsn canım..gebelik testleri adet gününde ve sonraki bi kaç günde dogru sonuc vermiyo..evet pozitif cıkanlar oluyo ama onlar istisna..ben kendimden biliyorum adet günümde ve sonraki günde yaptım tes negatif cıktı sonraki gün silik çizgi cıktı sonraki gün kan testim pozitif cıktı ve baska bi marka gebelik testi daha yaptım o negatif cıktı...bunlar garantisi olan testler değil..bi kaç gün bekle bakalm moralini bozmadan..umarım regli olmazsın ve güzel haberler verirsin bizlere...a.s

saol canım benim ben hala beklemedeyim. ben de ne düşüneceğimi ne yapacağımı şaşırdım. yaptığım, kan idrar ve ovulasyon tesleri sayısız artık hayal kırıklığı korkusundan test falan yapmıyorum. hakkımda hayırlısı bakalım.

aman ya benimki yoldaymış geliyomuş
erken saatte gelmesini hiç istemiom bide sıcak:KK43:(((((

kızlar yürüyüşten geldim çok yoruldum:KK43:(
bi kaç kilo vermem lazım benimkide yok
bugünden itibaren onu hergün fikfik olayına hazırlamaya başladım kaytarmasın diye:)))))))
şu tahlilllerim bi temiz çıksın hayırlısıyla nolur yarabbiiiiiiiiiiiiiiiiim

X