Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

saol canım gözlerim doldu şu anda verdiğin moral ve destek için çok teşekkürler.

suyasem, acele etme. Testini tekrarla ve mümkünse gebelik testi yap. Kimisinde hiç gebelik belirtisi olmayabiliyor, 6 haftadan sonra başlıyor belirtiler ama olmazsa da üzme kendini canım. Kısmet, bir gün gelecek diye düşünmeye çalış. Bak ben kendime burç seçtim mesela. Geciktikçe, "ha iyi, şu burçtan olacak" gibi şeylerle avutuyorum kendimi

Ramiznurcum, bizde de durum benzer canım. Eşimde varikosel ihtimali var ama daha kesinleşmedi. Sizde sperm sayısı gayet iyi, hareketlilik ve morfoloji biraz düşük canım, bu da varikoselden olabilir ama emin ol %0 morfoloji ile doğal yoldan gebelikler okudum çokça. Denizin dediği gibi çekirdekli kara üzüm çok tavsiye ediliyor. Keçiboynuzu kürü veya pekmezi. Selenyum, e vitamini vb. gibi vitaminlerle morfolojiyi %2 den %9 lara çıkaranlar var. Her bünyeye göre değişiyor ama denemeye değer bence. Hiçbir işe yaramasa bile bünyesine faydası dokunacaktır.

slm arkadaşlar nasılsınız.
kızlarrr sizlerre tavsiyem eşlerinize cekirdekli siyah üzüm varya ondan yedirin.inanın cok faydası oluyor.

Evet deniz haklısın. Dün bizde epey birşeyler aldık. Çekirdekli kara üzüm ve üzüm çekirdeği tozu da aldık :) Çekirdek tozunu bal-polen-arısütü karışımına ekleyip yiyecek her gün. Hap şeklinde olan vitaminlere bu tür şeyleri her zaman tercih ederim. sırnaşık şey

saol teşekkür ederim. allah hamilelere sağlıklı doğum bebek isteyenlere birer bebiş versin inşallah.

impaladeniz hoşgeldin, aklım sende kaldı. Test yapıldı mı canım tekrardan veya doktorla görüşebildin mi? Ben senden iyi haberlerin devamını bekliyorum kaydirigubbakcemile3
sağlıklı, sorunsuz bir hamilelik dilerim...

Hamile arkadaşlar, ara ara gelişmelerden bizleri de haberdar edin. Hem moral buluyoruz, seviniyoruz, hemde gelişmeleri ve olabilecekleri görmüş oluyoruz.

selam arkadaşlar dün incir suyuna başladım aranızda yapan varmı??

Karats, ben yapmadım ama çok tavsiye ediliyor. Yarım lt suya 5-6 incir atılıp 5-10 dk. kaynatılacak. İyice haşlanacak sonra bu su gün içinde içilecek diye okumuştum.

selam arkadaşalar, ben incir küürünü 1 haftadır yapıyorum. günde 2 defa öğle ve akşam yemekten önce içiyorum. her defasında taze yapılması çok önemliymiş , 7 yada 8 adet incir kaynamış hazır suya koyup yaklaşık 8-10 dk kaynatıp ılımasını bekliyorum ve ılık ılık içiyorum. bakalım daha yeni olduğu için bir faydasını anlayamadım zamanla bakacaz.

evet canım mız mız oluyorlar gayet normal okuduklarımda hep çok basit çok basit diyolardı fakat bence basit biz ameliyat değil ağrısı sızısı olur. siz bu ayı pas geçeceksiniz mecburen bizim bir ay oldu ameliyat olalı bu ay çalışmalara başladık. sizinki de 20 güne kadar geçer meraklanma

bize verdiği ilaç ameliyatıyla ilgili değil sperm kalitesini yükseltiyormuş internetten de araştırdım genelde veriliyormuş bu ilaç Proxeed sen de bi araştır istersen a.s.

selam kızlar haftasonu burda yoktum onun için giremedim geç oldu ama ancak cevapları yazabiliyorum.geçmişi okumak baya zaman aldı.

yorumun için çok teşekkür ederim cnm.bende bugün gidicem sonuçları göstermek için.aslında kendi doktorum burda değil tatile gitmiş 15 gün yokmuş ama orda başka bi doktor var şimdilik merak ettiğimiz için ona göstercez.
eşimin yediklerine gelince özel bişiler yemiyo ama benim eşim yaklaşık 2 ay önce siigarayı bıraktı.bundan dolayı sürekli bişiler yiyo fındık,fıstık,çikolata tatlılar anlatamam sana.ama bunları sırf sigaradan dolayı yiyo.faydası ne derecedir bilmiyorum.

günaydınlaaaar

cnm çok sevindim rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasib eder inş.

slm canım, sayo her ne kadar düşük olsa da hareketlilik ve morfoloji oranı çok daha önemli, ve onlar da çok iyi çıkmış. normal yollarla gebe kalabilirsin bence ama tabii doktora danışmakta yarar var.

yorumun için çok teşekkür ederim cnm doktor ne dicek bakalım inş ii şeyler söyler oda.

hazelcim tekrar çok geçmiş olsun.eşin en kısa sürede sağlığına kavuşur inş ve sizinde bi bebiş haberinizi alırız :Saruboceq:

selam bayanlar hamileyim
darısı sizin başınıza en kısa zamanda sağlıklı bir şekilde

rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasib etsin cnm.bizlerede dua et allah hamilelerin dualarını kabul edermiş.

haftasonu burda yoktum tekirdağa gittik ananemlerin yanına kafam baya dağıldı.
çalışmalara tam gaz devam hergün çalışıyoruz :) rabbim bu ay tüm isteyenlere nasib eder inş.

absynth yorumun için teşekkür ettimm
inş bizde doğal yoldan kalırız hamişş:CüvCüv::CüvCüv:
keçiboynuzu kürü yapıyorum ama 2-3 güne bi yapabiliyorum vakit olmuyo
kuru üzüm de alalım ceviz fındık falanda alallım diorum bi de bal
keçi boynuzunu da düzenli yapabilsem ii olcak
bayrama kadar beklemeye karar verdik ozamana kadar
inş gelir bebişimiz olmazsa bi daha gidecez doktora
hem belki ozamana kadar kürler de işe yararcokacimcoook

eşime diorumki bizim çocuk çook inatçı olcak heralde ayağını diredi biz bekledikçe gelmem de gelmem dio şimdiden çektirio bize keratagamyoncuiremsu

nasılsınız şekerler
ben nikimi değiştirdim haberiniz olsun
hilaldim omman oldu:)

kızlar şimdi dr geldim bu gün adetimin 10.günü ve birsürü yumurtam olmuş ama küçükler daha 5 6mm ama sag tarafta 11mm olmuş bir kaç tane yumurta sizce iyimi 10.güne göre bilgisi olan arkadarşlar yardım bekliyorum

ama canım ben kaynayan suya incirleri attıkdan 20 dk daha kaynayacak okudum yanlışmı okudum kiiakannehir

kızlar şimdi dr geldim bu gün adetimin 10.günü ve birsürü yumurtam olmuş ama küçükler daha 5 6mm ama sag tarafta 11mm olmuş bir kaç tane yumurta sizce iyimi 10.güne göre bilgisi olan arkadarşlar yardım bekliyorum

denizim daha ne olsun süper işte
hadi bakaılm bu ay iyi performansla
iyi fikfiklerle inşallah bebeğini kucaklarsın
bu arada sana tavsiyem
hangi tarafındaki yumurtan büyükse 10 dk sırt üstü yatttktan sonra otarafına dön yat
ve mümkünse sabaha kadar hiç kalkma

saol canım tşk ederim cevap için.sevindim iyi olmasına inş bu ay olur gecen ay biraz daha küçüktü bu ay 10. güne göre bu ay biraz daha iyi oldu.yapıyorum canım hiç kalkmıyorum ama olmuyor.büyüyünce yine catlatma ignesi olacam hayırlısı bakalım. sen ne yapıyosun canım nasıl gidiyor

iyi valla nasıl olsun
bişi buldumda onu araştırıyorum
kızın 13 sene çocuğu olmamış bi ot kullanmış o ay hamile kalmış
ona bakıyodum netten
bulabilirsem aktardan bende alcam
tavşancıl otuymuş
inşallah bulurumda kullanırım
soğan kürüne başladım
içimi temzilesin diye
sonrada maydonoz suyu içcem
hayırlsı.....

aaa öylemi dur bende araştırıyım.ne yapalım artık kendimizin dr olacaz ben de hayıt tohumu kulanıyorum eşimede siyah üzüm fındık badem falan yediriyorum.acayip faydası olduna inanıyorum.kaç gündür yerinde duramıyordelikafadulden

mrb kızlar nasılsınız ben çok sık giremiyorum nete mutfak dolaplarımız değişiyo bssürü toz kir pis çıkıyo yer silmekten ellerimin derisi inceldi..denizcim aynen bende yaklaşık 10 gündür eşime keçiboynuzu ceviz badem falan yediriryorum adam iyice bir garip oldu kaydirigubbakcemile3 zamanı olsa sabah akşam fikfik istiyo bende sanki alışıtm gibi kızlar birde hamile kalıyormuşum ve sonrasında bu çalışma dönemini özliyormuşum :kedi:

aynen özlemcigim adam yerinde duramıyorkaydirigubbakcemile3 dün tam 3 kere fikfik oldukafamçokkarıştı birşeyler oldu normalde 2.yapamazdık o dereceydi yani şimdi cıldırdı delikafadulden

kızlar varya ben böyle hamile kalmak için paso fikfik istiyodum azgın gacılar gibi
hamşle oluncada bişi olcak diye istemedim sonra kötü oluyo ama
adamlar değişiyo alışmış kudurmuştan beter derleryakaydirigubbakcemile3
ama bende artık başlayınca siyah üzüm ne bulursam yedircem
ama sonra napcam bilmiom
zaten 3 kilo vermem lazım heralde bi 5 kg veririmdelikafadulden

özlem sanada kolay gelsin bacı kendini çok yorma
akşamları unutma:))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…