Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

yasecım allah kolayık versın ben gecen hafatsonu bıtırdım o ıslerigamyoncuiremsu.ıyı geceler

guzelcım o zaman sen sanslısın desene.hadı ınsallah sımdı daha cok umıtlendım.ama saglıklıysa gelsın bebıs degılmı.bırdahada annesını boyle uzmesın

Amin hazelcim amin.tüm kalbimle.bu olay olduğunda çok içime attım sanırım.Ailemle çok paylaşmadım.Hep güçlüyüm dedim.ama içten içe çok üzüldüm.

kaydirigubbakcemile3:hulya::hulya::hulya: ooo bıttı valla gecen cts bı oturdum pc basına 11 de aksam 5 te bıttı.sımdı rahatım.son rütuşları yaptım bugun en songamyoncuiremsugamyoncuiremsugamyoncuiremsu

yaptr tabı yaa.bende bazen yaptrmasam mı dıyorum sonra kendımı de bılıyrum takıcam kafaya.onu da yaptrayım dıyorum.kı bızım burda hastane yok en az 45 dakıkalık yol gıdpte gıdıcem hastaneye her seferınde ama olsun yaptrcam galıba.merak edıyorumbilmiyorumkismile

yaptr tabı yaa.bende bazen yaptrmasam mı dıyorum sonra kendımı de bılıyrum takıcam kafaya.onu da yaptrayım dıyorum.kı bızım burda hastane yok en az 45 dakıkalık yol gıdpte gıdıcem hastaneye her seferınde ama olsun yaptrcam galıba.merak edıyorumbilmiyorumkismile

ya bana doktorum 6 ay beni hiç aramıyosun dedi.şimdi ona soyleyemeki başka bir doktor buldum.çok iyi diyorlar nişantaşında muayenehanesi ona gitsemmi diye düşünüyorum.

yumurta takibi yaptıranlar, ovulasyon testleriyle karşılaştırma imkanınız oldu mu hiç?YAni paralellik gösteriyor mu?

Amin hazelcim amin.tüm kalbimle.bu olay olduğunda çok içime attım sanırım.Ailemle çok paylaşmadım.Hep güçlüyüm dedim.ama içten içe çok üzüldüm.

burda kımse ıcıne atmasın bırbırımızle paylasalım.benım bebek ıstedıgımı annem bıle bılmıyor soylemıstım dunde.ama burda paylasyorum sızlerle.cunku onlarıda uzmek ıstemıyorum.ve onlar her sordugunda uzulmek ıstemıyorum

nurtencım ıstıyorsan gıt.ıcınde kalmasın ben oyle yapıyorum.yoksa dedıgım gıbı ıcım ıcımı yıyor ya yumurtlamıyorsam.ya catlamıyorsa falan dıye bırde buna baktırayım napım.amaaan psıkolojım daha onemlı dıyorum.aklıma esenı yapıyorum şu tetkıkler knusunda

Evet benim eşim bu işlerin içinde olduğu halde onla bile paylaşmıyorum.Niye bunuda bilemiyorum ama karşıdaki kişi senin eşin annen kardeşin bile olsa anlamıyor.Takma kafana sözü güzel ama nasıl öyle değil mi?

valla guzelcım ben ıkı ay test kullandım ama takıp yaptrmadım daha.bu ay yaptrrsam soylerım

evet erkekler ya bızım gıbı takmıyor yada bellı etmıyorlar.ben esıme sunu ye ıyıymıs bunu ıc ıyıymıs dıyorum.gerı cevırmıyor.ama burdakı gıbı oturup konusamıyorum her zaman

arkadaşlar neden bizim sayfa hep orta sıralarda duruyor.en son yazılan en üstte olması gerek mi?Nakıyorum ilk sıradaki başlığa dün yorum yapılmış.Biraz tuhaf geldi bana.

ayyy guzel hadı bası sen cek yaaa.bızımde hamişimiz olsunn:CüvCüv: sonrada bız gelsek arkandan.

X