Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

eee deniz sen ne diyosun varmısın yokmusun?????
ne hissediyosun:)))

Biz başlayalım, o gelecek bak görürsün. İmrenecek bize becerebilirsek. Kaytarmam ben söz.

Hoş bunu yazarken de sigara elimde sempatiksalakcinni

Olur olur, bırakırız. Bebek diyoruz ayol. Onun sorumluluğu hatırına bırakmak lazım zati.

tam üstüne bastın bende şimdi son sigaralarımı depolamaya gidiodum
durmak yok fikfike devam:))
kaytarmak yok sigaraya son:)))

hilalbebik diğerlerini sabah akçam aç karnına di mi. inciri de yıkayıp yedin sanırım. kürünü deil de. adetten belli bi süre sonra kesilio mu bazılaı..
ben de gge den fertili tea aldım. 1. ay kullanmalıkmış sabah akşam içiicem.
bitkisel çay karılımı gibi bişi. bu rada ada çayı da içsem çok mu gelir ki*?? yumrtalar afalıcak bu gidişle aşrı dozdan i i hoş gelişemiolar ya..!..
maydonozlu oalnının da kafam karıştı. o yaptımız şei böle orta boy o palstik leğene döüküp ılık olaarak yakmıcak şekilde buhar geçene kadar 15-20 dak gibi oturup sonra da duş mu alcaz. yane çıplak bele kadar falan mı gelcek ne bilim belden aşasına da değcek de yukarsına mı değmicek. iltihap falan olmasa da yapabiliriz di mi. ben kist var bi yumurtamda olur mu yapsam? öle mi canım? yarın da soğan kürüne başlıcam adetin 7. günü başlanıodu di mi?

kızlar yaa bana da bişi sölemee gelmio di mi? akabinde de soruom da soruom. hazırcılık yapıom..

geldim kızlar benim koçiş maça kaçtı bu gün fik fik olacaktı yakalayamadım kactı gitti:hulya:

evet canım diğerlerini aç karnına
kesilmiyo o kürlere devem ediyosun
ben adaçayıda içmiştim hormonlarım bozulmasın diye
tok karnına ve balla karıştırarak
evet leğene sıcak koyuyosun alt tarafın çıplak olcak biyerine değmeyecek sadece buhar gelecek
çok fazla yakın oturursan rahmi büzebilirsin
iltahap olmasa bile yaptım ben
3 gün tekrarlıyosun
hiçde yumurtalar afallamıyo merak etme iyice çalışıyolar ben o ay gittiğimde 4 tane iyi yumurtam vardı 2si 16 diğeri 17 ve 18:)))
soğan kürüde yaptım ben adetle başlayıp bitince bıraktım
çünkü soğan içini temizlediği için sonradan yapınca olan spermlere zarar verdiğini düşündüm açıkcası
bende yapıcam ama şimdi başlıcam zaten ne zaman hasta olcağımı bilmiyorum
iltahap falan kapmayım diye

ilahi, güldürdün beni :dance: güzel slogan olmuş. :lepi:

ben kaçtım, iyi geceler herkese.a.s.
hadi canım iyi geceler
benim kocişim bile yok bugün sarılıp yatacak((
fikfikde yok oda yok((
kızlar yaa bana da bişi sölemee gelmio di mi? akabinde de soruom da soruom. hazırcılık yapıom..
yok canım ya tabi sorcaz nasıl öğrencez yoksa
şahsen bana istediğini sorabilirsin...
geldim kızlar benim koçiş maça kaçtı bu gün fik fik olacaktı yakalayamadım kactı gitti:hulya:

ohhhhhhhkaydirigubbakcemile3
canıma değsin:))))
şaka canım şaka
sende gelince yakala hemen mecbur duşa gircek çevir hemen giy bi gecelik ahanda böyle olsunkafamçokkarıştı
sonrası malum fikfik:))

delikafadulden delikafadulden delikafadulden ayyyy hiç gülecigim yoktu cökecem zaten üstüne birazdan gelirŞeniz

delikafadulden delikafadulden delikafadulden ayyyy hiç gülecigim yoktu cökecem zaten üstüne birazdan gelirŞeniz

çök bacım çök:)))kaydirigubbakcemile
bende olsa çökerdim dicem ama
maalesef şimdi mayınlı böle
bende gelince beni bırakıp gitmesinin cezasını çok fena ödetcem:)))

aneyyy dimek bu buharı üst üste 3 gün mü yapcaz. ay soğan kürü spermlere zarar vermez ben ce ya. saraçoğlu mu dio yoksam senin fkrin mi?

çök bacım çök:)))kaydirigubbakcemile
bende olsa çökerdim dicem ama
maalesef şimdi mayınlı böle
bende gelince beni bırakıp gitmesinin cezasını çok fena ödetcem:)))

:) sor bacım sor fik fik mik mik kalmasın valladelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

kızlar alemsiniz ne diim güldürdünüz beni i i mi?

evet denizcim ben hala süt,buhar maydanoz olaındaım. sen yaptın mı yapcak mısın.. vs vs . vs...

bu gidişle tekiz zor bi sürü şe yapcaz. geliooo ... inşalllaaahhh..... ben i i deilim galiba ya.

bi de deni z yarın adetin 7. günü soğan kürüne başlıcam 7. günü müdü. sen yaptın mı ya da yaocak mısın? spermelere bi şi yapmaz heral di mi?

ne dionuz bu konuşarda kızlar soğan, maydonaz vs. vs.. vs..

aneyyy dimek bu buharı üst üste 3 gün mü yapcaz. ay soğan kürü spermlere zarar vermez ben ce ya. saraçoğlu mu dio yoksam senin fkrin mi?

tamemen benim firrimdelikafaduldensırnaşık şey
kendimce şöyel bir tez buldum
şimdi biz bu soğan suyunu neden içiyoruz içimiz temzilensin diye
peki adetten sonra hemen fikfike başlamıyomuyuz
ee noluyo içimizdekilerde geliyo ve aynı zamanda spermlerde((
oyüzden ben şahsen hastayken hepsi birden gitsin diye öyle yapcam sonrada acı elma yağını koycam içimde hiç bişi oluşmasın diye:)))

:) sor bacım sor fik fik mik mik kalmasın valladelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

zaten öyle yapcam
fikfik yok
bende delircem oh sefam olsun
şurda bana sarılıp kardeşp kardeş yatmak varken adam anasının yanına gitti(((

canım ben süt deyilde suyla maydanoz kaynatım ona oturmuştum sütle yapmadım.1 kere denedim ecen ay bir daha da yapmadım sıcaktan yumurtalar falan bişer diyolar bilmiyorum korktum yapmadım bi daha

zaten öyle yapcam
fikfik yok
bende delircem oh sefam olsun
şurda bana sarılıp kardeşp kardeş yatmak varken adam anasının yanına gitti(((

hıııı şimdi anladım bende calışıyor falan sanıyorum.aman bu erkekler öyle işte ana kuzuları ne olacak.gelince sende bıktır onu sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni neye ugradıgını şaşırsın.bazen benim eşimde böyle yapıyor sinir oluyorum heeee valla

anladım canım saol. acı elma aktarlarda buluruz o zaman. 1 çay kaşığı falan süt maydanoz buharına koycaz di mi. soğanlan ilgisi yok. ama soğan kürü de oldunda 15 gün oldundan denk gelio gene spermelre ya. olsun hadi güç olmasın geç olsun.

soğan kürünü nası yaptın. ben yarın başlıom adetin yedinci günü. öle mi de ya. sabhakşam 15 gün sonram adet oluoz diğer adetten 10 gün önce 5 ya da7 gün yapıoz kür bitio ılık içioz taze hazırlıoz. ben böle biliom ama sen nasl bilion hilalbebik denizzzzz sen ne diceksin bu konularda tatlım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…