Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

kızlar ben sogan kürünü yaptım gercekten cok faydasını gördüm adetlerim düzene girdi sogan sayesinde yoksa 4 ay regl olamamıştım ilaçsız sogan ve adacayı kullandıım ay kendiliginde oldum hamd olsun şimdi cok düzeldi 3 aydır.deneyin derim gercekten öyle akıntı oluyorki göreceksiniz ben sadece 10 kadar yapım bıraktım ama onun bile faydası oldu

Son düzenleme:
süt daha etkili galiba öle midir? ama hilalbebik yaptında gebe kalmıştın di mi o ay.. dimek yumurtala ra bi zaararı yok ama aklıma takıldı derler ya sıcak banyo yapmayın fala.n. ayy ne bilim ya yumurtalardan her şede etkilenio. canı istedikleinde etkileniolsr dır bence. takılmayalım di mi buraya hilal sence. bi fikir ver. soğan kürü spermlere fikir yürüttük şimdii haydaa buharda da yumurtlara diidik. e napcaz biz yapsak bi yapmasak bi. yapmadıkmı da aklımızda kalır...

şimdide hayıt tohumu içiyorum oda fsh yüksekliine ve pkoya cok iyi geliyormuş bu ayda bunu deniyorum bakalım ne olacak

anladım canım saol. acı elma aktarlarda buluruz o zaman. 1 çay kaşığı falan süt maydanoz buharına koycaz di mi. soğanlan ilgisi yok. ama soğan kürü de oldunda 15 gün oldundan denk gelio gene spermelre ya. olsun hadi güç olmasın geç olsun.

soğan kürünü nası yaptın. ben yarın başlıom adetin yedinci günü. öle mi de ya. sabhakşam 15 gün sonram adet oluoz diğer adetten 10 gün önce 5 ya da7 gün yapıoz kür bitio ılık içioz taze hazırlıoz. ben böle biliom ama sen nasl bilion hilalbebik denizzzzz sen ne diceksin bu konularda tatlım..

bacı acı elma yağını suya falan koymuyon o ayrı bişi
bi pamuğu tampon yapıp bi iki damla döküp rahmine yerleştiriyosun
sabaha kadar duruyo
içini temilliyo varsa tüplerindeki üçük yıkanıklarıo açıyo bunu adetin 5.günü yapıyosun

soğan suyuda dediğim gibi ben öyle günlerle falan uğraşmadım kendi tezime dayanarak
adetle başladım ve adet bitince bitirdim
ama şimdi tekrar yapcam adetli değilim yeni kürtaj olduğum için ama
fikfik yasak olduğu için dolayısıyla içimde spermde olmadığı için başlıcam
ama senin hangisi kafana yatıyosa öyle yap kuşum

kızlar bence hepsi dogal şeyler kullandıgımız ilaçların yanında hiç kalırlar valla ama ben ne duysam araştırıp yapıyorum.yapmayıncada olmuyo hiç deyilse yaptım nedim derim içimde kalmaz

süt daha etkili galiba öle midir? ama hilalbebik yaptında gebe kalmıştın di mi o ay.. dimek yumurtala ra bi zaararı yok ama aklıma takıldı derler ya sıcak banyo yapmayın fala.n. ayy ne bilim ya yumurtalardan her şede etkilenio. canı istedikleinde etkileniolsr dır bence. takılmayalım di mi buraya hilal sence. bi fikir ver. soğan kürü spermlere fikir yürüttük şimdii haydaa buharda da yumurtlara diidik. e napcaz biz yapsak bi yapmasak bi. yapmadıkmı da aklımızda kalır...

valla bacı ben bi zararını görmnedim
sıcak banyonun yumurtalarla alakası yok
spermi öldürdüğü için sıcak duş almayın diolar
ayrıca sıcak yumurtalıkları büyütür
ben mesala yumurtlama zamanlarımda kasıklarıma sıcak su torbası koyuyorum büyüsünler diye :)
dediğim gibi çok fazla alçak bişiye koyma sütü
biraz yüksek leğen olsun
öyle bulaşık leğeni olmaz yani...

hıııı şimdi anladım bende calışıyor falan sanıyorum.aman bu erkekler öyle işte ana kuzuları ne olacak.gelince sende bıktır onu sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni neye ugradıgını şaşırsın.bazen benim eşimde böyle yapıyor sinir oluyorum heeee valla

yok denizim ne çalışması dün gece 3te geldi çalışıyodu 6da işe gitti
4te geldi köye gitti:KK43:
yarın akşam gelcek...
zaten aramız limoni iki gündür köy davasından çok canım sıkıyodu iyi oldu konuştuğumuz biraz kafa dağıttım valla:nazar:

valla bacı ben bi zararını görmnedim
sıcak banyonun yumurtalarla alakası yok
spermi öldürdüğü için sıcak duş almayın diolar
ayrıca sıcak yumurtalıkları büyütür
ben mesala yumurtlama zamanlarımda kasıklarıma sıcak su torbası koyuyorum büyüsünler diye :)
dediğim gibi çok fazla alçak bişiye koyma sütü
biraz yüksek leğen olsun
öyle bulaşık leğeni olmaz yani...

evet ben alçak legende yandım inanın cok kötü şeyler oldu her yerim haşlanmıştısempatiksalakcinni cok dikkat edin bilemedim ben aklımada hiç gelmemişti kova falan daha iyi bence

kızlar bence hepsi dogal şeyler kullandıgımız ilaçların yanında hiç kalırlar valla ama ben ne duysam araştırıp yapıyorum.yapmayıncada olmuyo hiç deyilse yaptım nedim derim içimde kalmaz

yani aynen bende senin gibi düşünüyorum ben şeyime şeker bile koydumdelikafadulden
bebeği tutsun diye kaydirigubbakcemile3
okadar çok şey yaptımki hangisi sayesinde oldu bilmiom
önce rabbim ol diyecek ama
boş boş oturmakla olmuyo
allah ne demiş kullarına siz tedbirinizi alın takdir benden

evet ben alçak legende yandım inanın cok kötü şeyler oldu her yerim haşlanmıştısempatiksalakcinni cok dikkat edin bilemedim ben aklımada hiç gelmemişti kova falan daha iyi bence

oyüzden bi zararı olmuyo işte alimallah yoksa yakarız biyerlerimizi:))
en değerli varlığımızı:))))
:sm_cool:

saolun hilalbebik ve denizz çok anlayışlısınız. yazdınız karışımları bazen not alıorum. masaüstü kopyala yapıştır belgelerle doldu. denizz son bi soru bana hyıtı nasıl yaptını ne zaman başlanıp bitiridini yani va mı süresi sıcaklığı nasıl nerden alındığı vs. yazar mısın**

edamm ii saol se de iisindir umarım..

yok denizim ne çalışması dün gece 3te geldi çalışıyodu 6da işe gitti
4te geldi köye gitti:KK43:
yarın akşam gelcek...
zaten aramız limoni iki gündür köy davasından çok canım sıkıyodu iyi oldu konuştuğumuz biraz kafa dağıttım valla:nazar:

anlıyorum seni canım valla benimde canımı sıktı.gitme dedim yine dinlemedi bu duruma cok sinir oluyorum.ben cocuk konusunda bu kadar hassasken onun hiç umrunda deyil bu da cok zoruma gidiyor valla.elimden geleni yapıyorum ben beyefendinin umrunda deyil.bu erkek milleti böyle canım.sennn hiiçç canını sıkma gelincede tatlı konuş sonrada anlarsın yaa fik fiksempatiksalakcinni

saolun hilalbebik ve denizz çok anlayışlısınız. yazdınız karışımları bazen not alıorum. masaüstü kopyala yapıştır belgelerle doldu. denizz son bi soru bana hyıtı nasıl yaptını ne zaman başlanıp bitiridini yani va mı süresi sıcaklığı nasıl nerden alındığı vs. yazar mısın**

yok canım olurmu öyle şey hiç
sen sor ben herzaman hazırım

anlıyorum seni canım valla benimde canımı sıktı.gitme dedim yine dinlemedi bu duruma cok sinir oluyorum.ben cocuk konusunda bu kadar hassasken onun hiç umrunda deyil bu da cok zoruma gidiyor valla.elimden geleni yapıyorum ben beyefendinin umrunda deyil.bu erkek milleti böyle canım.sennn hiiçç canını sıkma gelincede tatlı konuş sonrada anlarsın yaa fik fiksempatiksalakcinni

deniz bazen okadar yorgun ve bitkin hissediyorumki kendimi anlatamam
ben inanki yumurtlama günlerinde sırf fikfik için ağladığımı biliyorum neymiş efendim
başka zaman istemiyomuşum
hamile kaldım çok sevindi tabi ama bi yandanda düşüncesi bebek olunca beni unutcaksın oldu:KK43:((
ama takmıyorum hiç kendimi üzemem mecbur yapacak evlenmeseydi:))):teytey:

canım bunun bi günü yok ne zaman içersen iç.1 tatlı kaşıgı hayıt tohumunu agzı kapalı birşeyin içine döküyorum üzerinede kaynamış bir cay fincanı kadar su ekleyip agzını kapatıp 5 10 dk demledikten sonra içiyorum ılık olarak.günde bi sabah bi akşam yapıyorum.ve bunu her zaman yapabilirsin hamile kalsan bile bebişe bi zararı olmuyomuş.kiminde hemen etki ediyormuş kiminde de 2 3 ayda etkili oluyormuş zaten en fazla 3 ay boyunca yapabilirsin.adetleride düzenliyor rahatlatıyorda o yüzden denemekte fayda var bakalım hayırlısı canım ben şu anda kullanıyorum bu aya nasıl bi etkisi olacak görecem

e haydaaa hilalbebik şeine şekeri nası kodun. onu da gebe kalınca mı yapcaz. onu de bari de kopyala yapıştır yapim gerek olur belki.m.
e hilal normal hemen gebekalmışın ya 2 keredi di mi e normal yane...benceee...

deniz bazen okadar yorgun ve bitkin hissediyorumki kendimi anlatamam
ben inanki yumurtlama günlerinde sırf fikfik için ağladığımı biliyorum neymiş efendim
başka zaman istemiyomuşum
hamile kaldım çok sevindi tabi ama bi yandanda düşüncesi bebek olunca beni unutcaksın oldu:KK43:((
ama takmıyorum hiç kendimi üzemem mecbur yapacak evlenmeseydi:))):teytey:

:) eşinde cocuk gibi ama diyorum yaaa erkek milleti işte hiç bişiden anlamıyorlar.benimkide aynen öyle seninkinden farkı yok şey düşkünü kadın gibi hissediyorum onun yüzünden.istemeye istemeye ne yapayım bebiş için hiç takma keyfine bak sen

Son düzenleme:
kızlar soracagınız başka bişi varmı benimki gelir şimdi eccik gidem de süslenem büslenem :jeyyar:

anlamadım o elma yağını rahme nası koycaz. ben mesela pamuğa döküp gece ped kyuyomuş gibi kosam da vajinanın üstünden değse olmu o mu. nası...

saol denizci m bu arada..

X