Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

deniz doktorlar pco kanısında ama. bende bi yumurtada varmış ama her şeim normal araştırdım hiç şikayeti olmayan yani benim gibi!! testleri de normal olanlarda da oluomuş. büyük ihtimal pco dur. bi kaç yumurtada mı sende . bende bi yumurtada dedi. heral o yumurtda kistler var. işte bizim gibilerde sadece ultrasonda görülüo. bu durumda olup da haberi bile gebe kalanlar oluo dedi doktor. belki gebe kalsan bile sonrasında göremeyebilirdik de bişi olmaz şimdilik denemelere devam diolar. daha 4. denemeye yeni geçcez. eşim olmıcak 2-3 gün inşallah ovulasyonu kaçırmayız.

Hazel ya, bak bugün merak ettim seni haber çıkmadı diye de, o zaman aklıma geldi. Sana "eylül" diyorum arkadaşım. Bilmem artık, allah söyletmiş olsun da çok bekletmesin seni minik kuzu sempatiksalakcinni

ayy evet kızlar benim de bu ay karıştı . bu yüzden hiç doktorlara gitmedim. daha da yeni başladık die. aniden karar verip bi gidim dedim . gidiş o gidiş. kist adını duyunca1 haftada gün aşırı doktordaım anlıcanız.
eşim de sperm testi vericek bu ay. bi de o 3 gün perhiz yapıcak. verdikten sonra da 1 gün geçirsek. bunlar dışında 2 gece de yanımda polmıcak. beni adetim de bitti sayılır.
benim durumumda da şans düşüo görülüo. bu ay böle bi karışığız. randevusunu da bana göre ayarlayamayacağız . durumlar böle. ben bu ayı pas gözüyle bakmaya başladım ama ne zaman yumurtlıcam da önemli. our mu olur!

Nurberra, allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. Biter mi telaş bitmez tabi. Hem şimdi "sağlıklı gelişiyormu, kıprıdadı mı vb." daha çok telaş olur. Allah kolaylık versin, güzel sağlıklı bir hamilelik dilerim :)

hilalbebik, dijitalini ilk senden duydum :)

deniz, klomen kullanıyorsan az kalmış zaten, yakında gideceksin doktora değil mi? Benimki ilaçtan sonraki 2.gün çağırmıştı. Hadi bakalım bol ve güzel yumurta olur inşallah :)

aynen katılıyorum, olurmu olur. İnşallah sırnaşık şey

sagol canım.aslında 2 de cıktık hastaneden.arkadasını aradı sabah cunku acısı vardı bıraz tabı narkoz hala vardr dıye cesaret edemedık bırde ıstanbul trafıgınde.neyse arkadası arabayla gelmıs aldı bızı.sonra bırdaha geldı bızım arabayı aldı getrdı sıslıden esenlere.orda kalacaktık.cok ısrar ettıler allah razı olsun onlardanda cok ıyıler.ama mısafırlerı vardı.esımın yatması gerek.benım yanında tuvalete gırıp yardım etmem gerek

falan yanı zor olacaktı.bız mısafırlerı oldugunu bılmıyorduk.sonra oyle olunca eve gıdelım dedık.uzun sure bırakmadılar ama bende rahat edemem oyle.ee onlarda rahatsız olabılr tabı....hatta arkadası getrcektı sonra gerı doncektı dugunlerı vardı onlarında arkadaslarının.olmaz dedık.okadar yol.zor bıraktılar ama.bak bısı olursa ara gelırız dedılerde oyle kactık.cok ıyı ınsanlar onlarda sagolsunlar.

aslında teyzemde var ama ne annemlerın ne teyzemlerın kımsenın haberı yok amelıyattan ve bebek denemelerımızden bıle.oyuzden onlara da gıdemedık.bız sılıvrı tarafındayız yanı ıstanbul merkeze uzagız.cıktık yola yavas yavas geldık.hava kararmadan gıdelım dedık.geldık ama aksama dogru daha ıyı hıssetmeye baslamıstı.nyese kazasız belasız geldıkhepkonustum ylda dalmasın falan dıye

ahhh absynth canım agzından bal damlıyor ınsallah.gelsınde 3 ay 5 ay farketmez ınsallah tez zamanda hepımız hamıleler lıstesınde goruruz kendımızı.

hılalcım dıjıtalıde varda onlar cok pahalı.gıttıgıdıyorda tanesı 1 tlya var onlardan al aynı negerek var pahalısına.onlar genelde 5 tanesı 50 tl cıvarı oluyor.tabı tercıh sana kalmıs

nurberracım sen nasılsın canım.ıyısınız degılmı yegenımle.teyzesının kuzuyla.yerım ben onuuu

hilalbebik bu ovulasyon testlerinin ömü boyu kullanılanları da oluomuş. gg de görmüştüm. kullanılıp atılanlardan da var. ben onlardan kullanıorum. ömür boyu bakılandan alcaksan sorun çıkcanı zannetmem. her türlüsünde yazar nasıl olcağı. bu sitede yardımcı olacaklar çıkacaktır. dene istesen . buralarda olursak yardımcı olurum.ama tabii testin tipine göre de deişio. bi de kast tipi diolar. o da kullanıp atılanlardan sanırsam canımm..

valla yasecigim hayırlısı olsun benim hepsi kist olmuştu.ne yapayım yapacak birşey yok.ama cok şükür ilk klomen denememde 2 tane yumoşum olmuştu ama tutmadı inş bu ay yakalıyacaz.bilmiyorum ama yasecigim içimden bir his yakın zamanda olacak gibi ikimizdende ümitliyim:jeyyar:

ya kızlar bugun benım 8. gunum bıraz kahverengı akıntı gelmıs cok az ama .bır yada ıkı defa geldı..normalde benım en gec 6. gun bıterdı reglım.hıc 8. gun gormemıstım.neden boyle geldıkı.rahım fılmının etkısı olabılırmı yada baltarcın corekotu yemıstım ondanmıdır.arada ıgne batması gıbı oluyor.hanı regl olmasam hamıleyım dıycem.dr. a da gıttım rahım ıncelmıs dedı.hamılede degılım ama kasıkta batma nasıl derdım hep.anladım nasıl oldugunu ama neden boyle oldu anlamadım yaa

kızlar ben hamile kalmadan önce preseed kullandım
ve çalışmalara başlayın yine kullancam
onun yanında ovulasyon testide vermişlerdi
iki ay kullandım ikincisinde hamile kaldım
şimdi düşününce yapıp atıyon ve adetten hemen sonra başlıyon ne zaman
çift çizgi çıkmayacağını bilmediğimiz için
bi arştırıyım olmazsa hazelin dediği
1 tl olanlardan alıyım bi otuz tane 3 ay içinde hamiş kalırım inşallah
ilk ay kalırsam isteyen birine veririrm
gg den baktım sadece 1 tane sonuç var oda çok pahalı

canım bana dr bişi söylemedi cünkü kendi dr gidemiyorum maddiyattan dolayı.ama bana demiştiki 6 içmelisin dedi adetlerim düzene girsin hemde yumoşlarım büyüsün diye.bende bu ay kendim gittim kullandım.adetimin 11.yada12. günü gidp burdaki dr takip yaptıracam canım

hazel o tenesi 1 tl olanın markası ne yani ne yazınca çıkıyo gg ye?

absynth inşallah canım tez zamanda kalırız. temmuz sürpriz olur. ağustos diom artık napim. e sonra eylül diecem doğal olarak! oluruna bıraktım aslında. yapcak bişi yok. zate daha başlardamışız. doktorlar öle derler ya aslında doğru bi yerde . tez zamanda istioz genelde öleiz!!!! Umut fakirin ekmeği napalım. Rabbim bişi i çok istedinde her şei onun için sferber edrmiş.ıstioz ama ne zaman olursa da Allah tan. hayırlısı canımcm...

kızlar okadar yoruldumkı.bebegım olursa kac ay cekıcez bu yorgunlgu ama deger tabı saglıklı olsunda.dun zaten ayaktaydım.yatak vardı banada odada amaacmadım gardrop tarzıydı onu acsam bayagı yer kaplıyordu.gunduz oturdum sandalyede yada ayaktaydım.gec olunca nasıl yorulmusum actım yatagı yattım.esıme dedım ıhtıyacın olunca seslen.ama sesıde cıkmıyor amelıyat yerıne bısı olcak dıye.alem yaakaydirigubbakcemile3
seslenıyormus ama hıc duymuyordum ama ne zaman kalkması gerekırse ozaman kalkıyordum.ya dedım ben senın seslendıgını de duymadım nasıl kalkıyorum ozaman senın ıhtıyacın olunca.gece 3-4 defa kalktı.ıdrarla attı narkozu bol su ıcmıstı zaten.neyse sonradan anladımkı esım yatagın krkuluklarına tutunurken yatagı gıcırdıyor ve ben o sesı duyar duymaz kalkıyrmusumkaydirigubbakcemile3 sabah 7 ye kadar 4 kere kalktık.sonrada uyuyamadım yorgunum.ama ınsanın ayaklarını toplayıp oturması ne guzelmıs.sandalye tepesı cok kotu.rabbım kımseyı hastanelere dusurmesın.evımı ozledım hemen valla

hazelcim bi şi yoktur. adettin zate son kalanları atıosun. ben de yediklerimiz ve içtiklerimizin etkisi oldunu düşünürum ama bu kısma dapek takılma . her daim yiyip içtiklerimizin çeteresini tutmuoruz ya..
normal bence . zaman zaman bende de olur. daha tam temizlenmemişsindir. az kalmış yane!!!

hılalcım coretest ve wondfo var.1er tl ıdı.denızın dedıgı daha uygunmus ama.ben onu gormemıstım.suan yoksa belkı ellerınde kalmamıstr .gelır belkı bıkac gune kadra.acelen yoksa bıkacgun bekle.aceleysede ıyı arastr hep olurdu gg de .gelır bence bıkacgune sıteye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…