Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

orda bende baktım one step olan var 50 tane var 5tanede gebelik testi veriyolardı sanırım.fiyatı da 29.99

bak o iyimiş
alıyım bari napıyım
bi bakıyımda
ama aslında önce benim şu sigara lanetini bırakmam lazım:nazar:

yasecım sımdı baktım artık beyaz akıntım.ama 8. gun hıc olmamıstı yaa bı sorun olmasında onemlı degıl tabı

kızlar okadar yoruldumkı.bebegım olursa kac ay cekıcez bu yorgunlgu ama deger tabı saglıklı olsunda.dun zaten ayaktaydım.yatak vardı banada odada amaacmadım gardrop tarzıydı onu acsam bayagı yer kaplıyordu.gunduz oturdum sandalyede yada ayaktaydım.gec olunca nasıl yorulmusum actım yatagı yattım.esıme dedım ıhtıyacın olunca seslen.ama sesıde cıkmıyor amelıyat yerıne bısı olcak dıye.alem yaakaydirigubbakcemile3
seslenıyormus ama hıc duymuyordum ama ne zaman kalkması gerekırse ozaman kalkıyordum.ya dedım ben senın seslendıgını de duymadım nasıl kalkıyorum ozaman senın ıhtıyacın olunca.gece 3-4 defa kalktı.ıdrarla attı narkozu bol su ıcmıstı zaten.neyse sonradan anladımkı esım yatagın krkuluklarına tutunurken yatagı gıcırdıyor ve ben o sesı duyar duymaz kalkıyrmusumkaydirigubbakcemile3 sabah 7 ye kadar 4 kere kalktık.sonrada uyuyamadım yorgunum.ama ınsanın ayaklarını toplayıp oturması ne guzelmıs.sandalye tepesı cok kotu.rabbım kımseyı hastanelere dusurmesın.evımı ozledım hemen valla

haklısın hazelcigim insanın evi gibisi yok.cok kötü oluyor.sende bol bol dinlen kolay deyil kaç saat ayaktasın.hiç birşey olmasa bile insanın kafası allak bullak oluyor.nese canım artık atlattınız kurtuldunuz.hayırlısı olur inş

bak o iyimiş
alıyım bari napıyım
bi bakıyımda
bende ona baktım alacaktımda bu ay dr gidecem boştan yere birde onları almayım dedim ama olmazsa önümüzdeki ayda alırım.sigarayı sorma bende bırakmaya calışıyorum ama .cok azla içmiyorum nne olacak bilmiyorum

denizcim inşallah biz de gebe kalırız da tez zamnada umut oluruz herkese. kist olmayan yumurta döllenir olan döllenmez di mi deniz doktor ne die. ben doğal yollardaım daha. sen biraz daha karışıksın anladım kadarıyla.
bende de 3 yumurta oluşuo demişti doktor ikisi bi yerde biri yerde işte anlamıom okaddar da. bunlarda 1 in de mi vardı acaba kist sende yokasa diğer ufakların birinde mi. o sırada anlamıom ki doktor ne dedi dmedi. ayy bunalttım biliom ama bi fikrin var mı canım?

bende ona baktım alacaktımda bu ay dr gidecem boştan yere birde onları almayım dedim ama olmazsa önümüzdeki ay alırım.sigarayı sorma bende bırakmaya calışıyorum ama .cok azla içmiyorum nne olacak bilmiyorum

okadar iğrenç bişeyki bu sigara
ben eşimden habersiz içiyorum ve eşimin yanına bile yaklaşamıyorum
akşam olunca nereye kaçcamı düşünüom
kızıyo içmeme
off offf zaten bide kan pırtılaşması çıkarsa kesin sigara yüzünden ve
kendimi hiç affetmem
bırakalım yaaaaaaa:KK43:(

hazel en son bi beyaz akıntı gelio temizlenioz. vajina zate kendini temizlio!!
dönem dönem adet uzunluğu da deişebili tabii. bi gün kanama çok az olur.. sonra gene başlar. belli olmaz yanne . zaman zaman olan bu dieişklikler normal. şimdiye kadar düzenli adet olmuşumdur hep. ara ara böle farklılıklar oluo. bazen 10 gün öncesinden hissederim adet olcamı nadiren de pıt oluvermişim mesela!!!

denizcim inşallah biz de gebe kalırız da tez zamnada umut oluruz herkese. kist olmayan yumurta döllenir olan döllenmez di mi deniz doktor ne die. ben doğal yollardaım daha. sen biraz daha karışıksın anladım kadarıyla.
bende de 3 yumurta oluşuo demişti doktor ikisi bi yerde biri yerde işte anlamıom okaddar da. bunlarda 1 in de mi vardı acaba kist sende yokasa diğer ufakların birinde mi. o sırada anlamıom ki doktor ne dedi dmedi. ayy bunalttım biliom ama bi fikrin var mı canım?

canım yanlış anlamadıysam şöyle oluyor şimdi benim sag ve sol tarafımda birsürüü yumurtam olmuş böyle fındık büyüklügünde irili ufaklı birsürüydü yani.gecen ayda klomen kullanınca birtanesi sag birtanesi sol tarımda 2 tane yumurtam büyüdü.orda cook yumurtam var ama sadece 2 tanesi büyümüştü digerleri kist görünümünde kalmıştı.sanırım seninde 3 yumurtan vardı 2 tanesi normal bir tanesi kist olmuş demekki.bu okadar önemli deyil yasecigim çünkü 1 tane yumurtamız gelişse o bile yeter yani.yumurtanın fazla olması avantaj tabi ama birtane bile olsa yeter canım sen canını sıkma yani.niye bunalıyım asla sormak istegin herşeyi sorabilirsin.

bak o iyimiş
alıyım bari napıyım
bi bakıyımda

bende ona baktım alacaktımda bu ay dr gidecem boştan yere birde onları almayım dedim ama olmazsa önümüzdeki ayda alırım.sigarayı sorma bende bırakmaya calışıyorum ama .cok azla içmiyorum nne olacak bilmiyorum

Demek yalnız değilmişim. insan her sigara yakışta nasıl suçlu hissediyor kendini değil mi ! Esir aldı mı tam alıyor illet. Aslında kızlar, karar verip de bıraksak, buradan cesaret veririz birbirimize...

yasecım sımdı baktım artık beyaz akıntım.ama 8. gun hıc olmamıstı yaa bı sorun olmasında onemlı degıl tabı

Endişe etme canım. Son günlerde hem çok stres yaptın, hem de yoruldun. Olabilir normal. Doktora da sorsan, ilk defa olduysa "önemli değil, olabilir" diyecektir. Artarsa veya ara ara devamı gelirse bir araştırmak lazım ama. Hem rahim filmi için de derler, lekelenme tarzı kanama olabilir diye, endişe etmeyin derler.

Demek yalnız değilmişim. insan her sigara yakışta nasıl suçlu hissediyor kendini değil mi ! Esir aldı mı tam alıyor illet. Aslında kızlar, karar verip de bıraksak, buradan cesaret veririz birbirimize...

Endişe etme canım. Son günlerde hem çok stres yaptın, hem de yoruldun. Olabilir normal. Doktora da sorsan, ilk defa olduysa "önemli değil, olabilir" diyecektir. Artarsa veya ara ara devamı gelirse bir araştırmak lazım ama. Hem rahim filmi için de derler, lekelenme tarzı kanama olabilir diye, endişe etmeyin derler.

haklısın valla aynen öyle oluyor ama bırakamıyorum.cok fazlada içmem günde 2 3tane illaki içecem ne olacak bilmiyorum.aynen her yaktıgımda senin yüzünden olmuyor diyorum ama bnafile:bbo:

özlettin kendini hazel sen de naptınız die meraktadım ben de . şükür ki her şe yolundamış. bak ne güzel komplikasyon falan olmamış. sende de sorun yok. bu ay olmassa diğer aylar daha heyacanlı olcak senin için..!:.
canım ben de bu arada şimdi,lik diim belki rahim filminden vazgeçtim ya çok aceleci davrandım kist lafını duyunca bi de her şeim normalken. testler de ii çıkınca. gerçi 2 tanesi salı günü belli olcak ama.
vazgeçtim birden. doktorlar da acelen ne dedi. ilk gititm ben istedim için çekcekti zate. iptal ettirdi.

kızlar bu arada ben adein 13. günü yumurtalarıma baktırcam test sonuçlarını da ilk gittim doktora da göstercem. 12. günü ilişkiya gircez. yumurtlama olurda . o zaman sperm de olacak vücudum da olur da döllenir falan o sırada ovu. olurum belli mi olr. ultrasondan zara gelmez di mi. en son 3 tane yumurtam gelişebilme ihtimali vardı da. anaaaaaa ikiz olurmuş. üçüz falan. he he ne güzel olur. başladım gene hayallaer e ben kızlar ya durdurun beniiiiii!!!!

kızlar gg de buldum
tükrükle olan var 75 tl markası julia
bide 48 tanesi 30tl 2 gebelik testi
bide 50 tanesi 30tl 5 gebelik testi
iyide anlamadığım konu niye aralarında fark var bukadar ne dersiniz??

kızlar bende bu ay ateşimi ölçüyorum bakalım nasıl olacak cok faydasını görenler var

teyzem nikotin bantıyla bıraktı
ben denedim daha önce ama
fazla önemsemedim
nikotin sakızı aldım olmadı
sigarasavar aldım olmadı
ama tabi en önemlisi şu beynimde bitirmedim hiç bir zaman laftaydı
ama artık bırakcam kararımı verdim
bu yolda beraberiz derseniz ben hazırım
hem hamile kalmaya çalışırız hem sigaradan kurtuluruz

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
:emir_bebek:ANNE OLMAK İSTİYORUZZZZZZ :emir_bebek:

BEKELEMEDEKILER

gonca85gonca----------23 Haziran------------5. deneme:Saruboceq:KK43:IDRAR TESTINDE SILIK IKINCI CIZGI):Saruboceq:
Lithium84-----------------------3 Temmuz--------------? deneme
Suyasem-----------------------4 Temmuz---------------12. deneme

:lepi:HAZİRAN HAMİŞLERİMİZ:lepi:

:lepi:sarısheker..........-::emir_bebek::nazar::CüvCüv:KK43:ugur geıtırır inşallah bize)

:lepi:Nurberra----------------23 Haziran-------12. deneme : :nazar:-BEBİŞ GELIYORRRRR:emir_bebek::CüvCüv:
:lepi:Faran---------------------29 Haziran----------------7. deneme :nazar:BEBİŞ GELİYORRR:emir_bebek::CüvCüv:
:lepi::Ponispon------21 Haziran-------1. deneme:nazar::CüvCüv:BEBİŞ GELIYORRRR:emir_bebek::lepi:
:lepi:Babu---------------25 Haziran-------1. deneme:nazar::CüvCüv:BEBİŞ GELIYORRR:emir_bebek::lepi:

TEMMUZ HAMİŞLERİ

impaladeniz--------------------2 Temmuz-------------1. deneme:CüvCüv::nazar:BEBİŞ GELİYORRRR:emir_bebek:

TEMMUZDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER

Nurten34------------------------5 Temmuz --------------? deneme
D_kupcu------------------------6 Temmuz---------------? deneme
Mse121822.......-------------6 Temmuz---------------6.deneme
Edamm--------------------------8 Temmuz---------------1. deneme
Darkangellove58--------------8 Temmuz--------------10. deneme
ekin_09--------------------------9 Temmuz----------------1. deneme
Guzel83------------------------10 Temmuz---------------7. deneme
Ramiznur-----------------------11 Temmuz--------------6. deneme
ozlemsoysal------------------19 Temmuz--------------1. deneme
Nehiretna-----------------------22 Temmuz--------------9. deneme
Firstheaven--------------------20Temmuz-------------- ? deneme
Hazel82-------------------------20 Temmuz--------------5. deneme
Tırtılkurabiye------------------20 Temmuz--------------2. deneme
Aysu87--------------------------23 Temmuz--------------8.deneme
Yasekase----------------------23 Temmuz---------------4. deneme

Tugok----------------------------23 Temmuz--------------6.deneme
melike---------------------------24 Temmuz----------1. deneme
esteem---------------------------24 Temmuz-------------1. deneme
Nisa-86--------------------------26 Temmuz--------------2.deneme
denizxx--------------------------28 Temmuz-------------11. deneme[/COLOR]
Ronya-----------------------------? Temmuz----------10. deneme
bizard------------------------------? Temmuz-----------? deneme
Ozlemyalcinkaya-------------28 Haziran-----------? deneme

karan1----------------------------? Temmuz------------1. deneme
Abysnth-------------------------? Temmuz------------? deneme

AGUSTOS AYINDA CIFT CIZGIYI GORMEYI UMUT EDENLERRRR
Karats---------------------------2 Agustos--------------3. deneme

:Saruboceq::emir_bebek::Saruboceq::emir_bebek:

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
:emir_bebek:ANNE OLMAK İSTİYORUZZZZZZ :emir_bebek:

BEKELEMEDEKILER

gonca85gonca----------23 Haziran------------5. deneme:Saruboceq:KK43:IDRAR TESTINDE SILIK IKINCI CIZGI):Saruboceq:
Lithium84-----------------------3 Temmuz--------------? deneme
Suyasem-----------------------4 Temmuz---------------12. deneme

:lepi:HAZİRAN HAMİŞLERİMİZ:lepi:

:lepi:sarısheker..........-::emir_bebek::nazar::CüvCüv:KK43:ugur geıtırır inşallah bize)

:lepi:Nurberra----------------23 Haziran-------12. deneme : :nazar:-BEBİŞ GELIYORRRRR:emir_bebek::CüvCüv:
:lepi:Faran---------------------29 Haziran----------------7. deneme :nazar:BEBİŞ GELİYORRR:emir_bebek::CüvCüv:
:lepi::Ponispon------21 Haziran-------1. deneme:nazar::CüvCüv:BEBİŞ GELIYORRRR:emir_bebek::lepi:
:lepi:Babu---------------25 Haziran-------1. deneme:nazar::CüvCüv:BEBİŞ GELIYORRR:emir_bebek::lepi:

:lepi:TEMMUZ HAMİŞLERİ:lepi:

impaladeniz--------------------2 Temmuz-------------1. deneme:[/COLOR:nazar::CüvCüv:BEBİŞ GELİYORRRR:emir_bebek:

TEMMUZDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER

Nurten34------------------------5 Temmuz --------------? deneme
D_kupcu------------------------6 Temmuz---------------? deneme
Mse121822.......-------------6 Temmuz---------------6.deneme
Edamm--------------------------8 Temmuz---------------1. deneme
Darkangellove58--------------8 Temmuz--------------10. deneme
ekin_09--------------------------9 Temmuz----------------1. deneme
Guzel83------------------------10 Temmuz---------------7. deneme
Ramiznur-----------------------11 Temmuz--------------6. deneme
ozlemsoysal------------------19 Temmuz--------------1. deneme
Nehiretna-----------------------22 Temmuz--------------9. deneme
Firstheaven--------------------20Temmuz-------------- ? deneme
Hazel82-------------------------20 Temmuz--------------5. deneme
Tırtılkurabiye------------------20 Temmuz--------------2. deneme
Aysu87--------------------------23 Temmuz--------------8.deneme
Yasekase----------------------23 Temmuz---------------4. deneme

Tugok----------------------------23 Temmuz--------------6.deneme
melike---------------------------24 Temmuz----------1. deneme
esteem---------------------------24 Temmuz-------------1. deneme
Nisa-86--------------------------26 Temmuz--------------2.deneme
denizxx--------------------------28 Temmuz-------------11. deneme

Ronya-----------------------------? Temmuz----------10. deneme
bizard------------------------------? Temmuz-----------? deneme
Ozlemyalcinkaya-------------28 Haziran-----------? deneme

karan1----------------------------? Temmuz------------1. deneme
Abysnth-------------------------? Temmuz------------? deneme

AGUSTOS AYINDA CIFT CIZGIYI GORMEYI UMUT EDENLERRRR

Karats---------------------------2 Agustos--------------3. deneme

:Saruboceq::emir_bebek::Saruboceq::emir_bebek:

denizcim saol diğer arkadaşlar gibi sen de çok içtensin.

saolun kızlar ii ki varsınız!

hilalbebekcim evet fiat farkları şaşırtıcı oluo. heralde marka fabridan falan.. heps,i aynı işlemi görüo. en uygun fiatlısını al. 50 artı 5 30 tl i i, görünüo diğerlerine göre şimdilik!! al gg den onu bence. başka sitelerde belki daha uygunu vardır ama al gitsin derim. ilerde de gerek olursa gene farklı farkılı araştırı bakarsın. ebay diolar daha uygun olabilir ama be n o siteden pek çakmıom. bi şi diyemem. ben de gge de n almıştım bi kaç bişi ondan gg diom. başka yerlerde vardır muhakkah!!

kızlar bende bu ay ateşimi ölçüyorum bakalım nasıl olacak cok faydasını görenler var

bende testten önce ölçüyodum
ve işe yaradı ama tutmadı
kıazlar preseed de kullanmanızı tavsiye ederim
iki denememde tuttu.
ama vardı bi sebebi demekki kaybettim belkide sigara yüzünden
ama kararımı verdim
hem kendim bebeğim hemde eşim için bırakcam

denizcim saol diğer arkadaşlar gibi sen de çok içtensin.

saolun kızlar ii ki varsınız!

hilalbebekcim evet fiat farkları şaşırtıcı oluo. heralde marka fabridan falan.. heps,i aynı işlemi görüo. en uygun fiatlısını al. 50 artı 5 30 tl i i, görünüo diğerlerine göre şimdilik!! al gg den onu bence. başka sitelerde belki daha uygunu vardır ama al gitsin derim. ilerde de gerek olursa gene farklı farkılı araştırı bakarsın. ebay diolar daha uygun olabilir ama be n o siteden pek çakmıom. bi şi diyemem. ben de gge de n almıştım bi kaç bişi ondan gg diom. başka yerlerde vardır muhakkah!!

ben preseedi ebaydan almıştım ama
bi acayip site
almış kutuyu pota kutusunun üstüne koymuşlar
biri açsa düşün yani başka bişeye benzemez
en iyisi dediğin gibi gg
alıyım bari
ebaydan gelen test o ucuz olan faydasını görmüştüm bidaha görürüm inşallah
hazırlayımda sonuçlarım inşallah temiz çıkarda
hemen başlarım fikfike:)))kaydirigubbakcemile3

X