Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

ilahi ne çok güldüm ayy hayırlısıyla bu ay hamile kalsakda şöyle güzelce dinlensek hepimiizde yoğun mesai yapıyoruz.inşallah bu ay Rabbim hepimize bebişler gönderir cennetindenkaydirigubbakcemile3

inşallah canım benim hep gülün böyle:)))
ben bu ay kalamam ama
inşallah tahlillerim temiz çıkarsa hamen başlıcam bende
preseed sipariş etcem zaten
geçen seferde öyle hamile kaldım hayırlıs rabbimden

kızlar şimdi gidiom ama
gelcem geri
kendinize dikkat edin
unutmayın
ne kadar fikfik okadar bebek:)))
allah kolaylık versin...

inşallah ben fortel aldım eczaneden baya pahalıydı bende bir dahaki sefere inşallah gerek kalmaz ama bende coretest alacam.tahlillerin temiz çıkar merak etme inşallah hem burda hepimiz birbirimize dua ediyoruz Rabbim birbirine dua eden kullarının duasını kabul edermiş:Saruboceq:

hamişlerimiz gitgide artıyor kızlarrr darısı bize bi hesapladım da 3 yıldır korunmuyoruz yani 36. deneme bizimkisi en kıdemliniz de ben yaniii kaydirigubbakcemile3

hamişlerimiz gitgide artıyor kızlarrr darısı bize bi hesapladım da 3 yıldır korunmuyoruz yani 36. deneme bizimkisi en kıdemliniz de ben yaniii kaydirigubbakcemile3

darısı bekleyen hepimize olur inşallah kısmet bazen geç olabiliyo mesela benim bir velim var 9 tane çocuğu var ve maddi imkanları da kısıtlı Rabbim heriyiliği bir arada vermiyor bizide beişle sınıyo inşallah bu çok uzun bir sınav olmaz dayanmak çok zor:Saruboceq:

inşallah canım benim inşallah
rabbim dermansız dert vermez inşallah hiçbirimize
fortel ve coretest onlar ne inan hiç bilmiyorum
ilk defa duydum ne işe yarıyo şu saf arkadaşına bi yazsan:)))

inşallah peşpeşe hepimiz gelcez canım merak etme
bizimkiler azcık nazlı gelmiolar
ama gelcekelr yakalıcaz sonunda:)))

slm kızlar nasılsınız.size birşey soracagım yaa bu ovulasyon testlerini hangi günlerde yapmaya başlıyoruz bilen varmı ben hiç kullanmadım...

biozard 5 senedir olmamısın bi sebebi varmı canım.yani bi rahatsızlıgın falan...

hakikaten deniz, benimde dikkatimi çekti. İki gündür aynı şey olmuş :) Kısmet işte :)

şimdi ben baktım ama bu sefer de sen kaçmışın :)

valla kimseyle bi sohbet edemedim beni unuttumu yoksa arkadaşlar diyorumsenağlama bekledim gelen olmayınca kaçtım artık ama ara ara bakıyorum ama.
ay sonuna dogru topik hareketleniyor ama ondan önceki günler monotonaklinialirimsmile

slm kızlar nasılsınız.size birşey soracagım yaa bu ovulasyon testlerini hangi günlerde yapmaya başlıyoruz bilen varmı ben hiç kullanmadım...

slm denizcim cnm eğer reglin düzenliyse genelde adetin 11.günü falan yapmaya başlanıyo ama elinde test çoksa eğer 8.günden itibaren yap günü kaçırmamak için her gün yapsan daha ii tabi.inşallah ovulasyonda pozitifi yakalarsın cnm benovulasyon testlerinin güvenirliğine çok inanmıyorum kullandıım 2 ay ama moralimi bozmaktan başka bişi olmadı zaten reglim düzensizdi birazkafamı karştırıyodu en güzeli yumurta takibi cnm dokotrda

Evet çoğu kişinin günü de ay sonu. Bu aralar genelde testler ve sonuçlarıyla geçti :)
Hazelden de ses çıkmadı bugün, ben haber çıkar sanmıştım.

nurberra, sen nasılsın canım. Nasıl gidiyor, accık anlatsana gelişmeleri bize, heveslenelim a.s

denizcim bazı testlerde adet aralığına göre kaçıncı gün başlaman gerektiği tahmini olrak tabi yazar. ben de yazıcaktım ama sanırım atmışım onu. forum gebelik kısmına girdiğimizde sanırım bu topiğn olan kısmında bak şu yazıo. ovulasyon testleri hakkında merak ettikleriniz gibi bi başlık var. sabit olması lazım orda hemen ilk sayfalarda açıklamalar olması lazım. bi bak istersen. bakınca bulunca haber ver polur mu . nulamadısan araştırım bakım yardımcı olim sana canım. bu arada nie unutulasın. zaman zama denk gelmeyebiliriz nete giremeyebilir uzun süreli tatil gezmelere gidebilirirz. di mi?

haklısın nurbernacıgım bende kararsız kaldım birde kullanmadım bu zamana kadar hiç o yüzden merak ettim ama ben klomen kullanıyorum ya dr gidip takipde yaptıracagım böylesi daha iyi her halde tşk ederim cevap için.minik bebişin:ecrin_bebek: nasıl keseyi gördünüzmü canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…