Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

cnm hamdolsun iim keseyi gördük çokşükür ama telaş hiç bitmiyo denizcim bu kez kalp atışlarını duymak için dua ediyorum inşş onuda sağlıkla duyarım Rabbim en hayırlı vakitte sanada nasip eylesin cnm en hayırlı ve tez vakitte inşş.dokotr takibi ii oluyo gerçekten çünkü testlerde yanılma payı çok yüksek bencee.dua edelim cnm birbirimize

saol canım benim bakarım birazdan ama yinede ayda dr gidecem takip orda yaptırıyım.olmazsa önümüzdeki ay alırım testleri.şaka yapıyorum canlarım biliyorum unutulmadıgımı kimseden ses cıkmayınca öyle yazdım.sen nasılsın testlerin iyi cıkmış dı demi canım...

hazel gelmiş. canım haberler sende . geçmiş olsun atlattınız had. Allah acil şifalar versin. önemli kısmı geçti.
.
deniz baktın mı bizim başlığın yukarılarında ovulasyonla ilgili dedim topik. ilk sayfada bilgiler var.

ben de ordan öncelikle bilgilenmiştim bu konularda! aklına takılan bişi olrsa yardımcı olurum. ben de her ay yapıcam bu tastlerden . geçen ayda yapmıştım.. preseed kullanmayı düşünüo musun canım?

oyyy teyzesinin minik kuşu büyümüşte annecigi kesesini görmüşşş oy oy kıyamam gamyoncuiremsu inş canım hep dualarımdasınız hepiniz.hepimiz için dualar ediyorum rabbim kabul eylesin.inş saglıklıca kucagına alırsın ve bizlerle tanıştırırsın:teytey:

saoll cnmminş o günleri göstersin hayırlısıyla Rabbim

bakıyorum canım saol

benim biyokimya ve hematolofi ii çıktı. hormonda ii di ama başka bi hastanede daha baktırdım adet bitmeden zamanı geçmeden o daha ayrıntılı olcaktı. yani öteki test sonuçlarım da salı çıkıcak.. bi de eşim sperm testi yaptırcak. benim kalan testler ve eşimin sperm testinin ii olmasını umyorum. rahim filminden vazgeçtim. ondan önce halletmemiz gereken işler var!!!bi de doktor polikistik dedi bi yumurtada ama diğeri ded öle desede atabilirsin dedi. ötekii hep kalır dedi. testlerde şimdilik normal ama anlamadım. pco muyum deil miyim. senin de daha önce dedin gibi kafama takmıorum. gebe kalma şansım varmış zate çok erken dio doktorlar.. ben de öle düşünüorum artık...

kızlar bızım amelıyat dun oldu ıste.teoman bey yaptı.basarılı gectı dedı.suana kadar herhangı bır komplıkasyon olusmadı.amelıyat anestezı ve amelıyattan sonra uyanması ıle bırlıkte tam 1 saat surdu.tek taraflıydı.esımde bır de yarım cay bardagı kadar yag bezesı cıkmıs.dr. dedı oturdum bıre ınceledım dedı.bazı varıkosel vakalarında oluyormus.aslında amelıyat sonrası bıraz cektık.narkozun etkısı vardı tabı.basıt amelıyat dıye okuduk ama hıcte oyle degılmıs.en nıhayetınde amelıyat yani.esım yattı 2-3 saat amelıyat sonrası.sonra avaboya gıtmek ıcın ılk ıdrar ıcın ayag kalkınca tansıyonu dustu sapsarı kesıldı.yatrdık yerıne bıraz yattı snra yavas yavas kademelı olarak kaldırdık once oturdu sonra kalktı.yanı narkoz mahvettı dun.ama ılk ayaga kalktıktan sonra daha ıyı oldu.ıdrararla narkoz atılmya baslayınca daha ıyı olmaya basladı.ayaga kalkınca bası donuyordu mıdesı bulanıyordu.kımısını narkoz cok etkılermıs.bızden baska 3 hasta daha vardı.onlar sankı daha cabuk ayaga alktı.gercı benım esım pek mızmızdır.ondanda kaynaklandı.ama bugun 2 gıbı cıktık araba bıle kullandı o getrdı eve kadar sımdı gayet ıyı.yatarken bıraz dıkkat edıyoruz kalkarken falan ama cok ıyı narkozun etkısı gectı galıba.yanı kısacası dr. sunu dedı.amelıyat basarılıydı.sımdı bakıcaz degerlere nasıl olacak.onemlı olan esının hamıle kalması .ınsallah.ama artık varıkoselden kurtulduk.pzt kontrolu var.bakalım sonra gelın dıycekmı.rabbım herkese yardım etsın.cocuk ıcın nelere katlanıyoruz.
hemsıreler dıyorkı ooo anlayın bakın kadınlar nasıl szeryanla dogum yapıyor.bende dedımkı bızde once esım sezeryana gırdı sıra bende.guluyorlar.ayyy o narkozun etkısını gorunce hamıle kalırsam normal dogum yaparım dedım.yap kalk ayaga.tabı mecbur kalmazsam.

oh oh, doktorda çok daha iyi tabi. Hem görürsün ne kadar büyümüş, kaç yumurta var.

hazelcim listede deişikler oldu olcak. nurberra ve sen canım listeye bi bakın sanırım düzeltme ve güncelleme gerekecek. karıştırmıyım die fazla elleyamedimmm..

çok ama çok geçmiş olsun cnmm atlattınız çok şükür inş bundan sonra herşey gönlünce olur meleğin gelir biranönce sağlıkla inşşş

inş o testlerinde normal cıkar inş canım.inş pko deyilsindir olsaydı ama gercekten bariz belli oluyor yani söyleri dr.ama benim coktu hemen anladı dr.dedigim gibi korkma canım ben hiç ümitsizlenmiyorum.allah büyük canım hayırlısı olsun inş herşeyin normal cıkar

hazelcim geçmiş olsun canım...

kızlar bişi sorcam size ben şimdi ovulasyon testi almayı düşünüom ama dijital hiç kullanınız varmı aranızda ?
yazarsınız sevinirm güzel anne adayları

coook gecmiş olsun hazelcigim. inş en kısa zamanda istedigin herşey olur.hayırlı haberlerini duyarız tatlım.

Hazelcim çok geçmiş olsun. Narkoz herkesi farkıl etkiliyor evet, hatta ameliyat sonrası 1-2 gün daha dikkatli olun derler. Bol bol su içsin. Yatıp, kalkarken ani hareket yapmamaya çalışsın biraz daha :) Sana da allah kolaylık versin canım. Araba kullanmasına şaşırdım,iyi cesaret etmişiniz yav.

Benim ananem çok kötü etkilenir narkozdan, 3 gün istifra eder. Nasıl korktuysam, bende de öyle olacak sanmıştım ama iki ameliyatta da "iskender var mı iskender, canım çekti" diye uyanmıştım. Hemşirelerden gizli birşeyler yemeye bile başlamıştım, açım yahu diye söylene söylene :)

Sende korkma, erkekler biraz da nazlı oluyorlar. Belki de o koca gövdeler daha çok etkileniyor hastalıktan :)

geçmiş olsun canım...

allah razı olsun kızlar.gecmısıde okudum .ımpaladenız hamıleymıs.rabbım ısteyenlere en kısa zamanda saglıklı ve hayırlı evlatlar versın.hamılelerede saglıkla kucaklarına almak amin.

gectı bıttı.ama cokta basıt degıl yaa.kasıkta 10 cmlık kesık var.dıkıs atıldı.pansuman yapıldı bugun bırde pzt yapılcak snra ne der bılmem.kızlar benım yumurtlamaya 10 gunden daha az var.esımın bu durumuyla zor bu ayı pas gecıcez gıbı.cunku ancak dıkısler kapanır.korkarım bısı olur dıye.galıba bu ay olmıycak calısma.aman zaten gelmıyor bebıs.bu ay yapmayız.yenı spermler 3 ay sonra gelcek.ınsallah 3-4 aya bende hamıleler lıstesıne eklenırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…