Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

tekrar merhaba kızlar. tebrik eden tüm arkadaşlarıma tek tek teşekkür ediyorum. darısı başınıza diyorum. hamile olan arkadaşlarıma da hayırlı doğumlar diliyorum.

tekrar merhaba kızlar. tebrik eden tüm arkadaşlarıma tek tek teşekkür ediyorum. darısı başınıza diyorum. hamile olan arkadaşlarıma da hayırlı doğumlar diliyorum.

impaladeniz, tekrar tebrikler.
aklıma birşey geldi de, hoş bhcg değerlerini de tam bilmem aslında ama böyle yüksek değerlerde çoğul gebelikten şüpheleniyorlardı kaydirigubbakcemile3
yani aklını bulandırmış olmayım ama yakında ikinci iyi haberi alırız gibi geldi bana :teytey:

testlerin ara ara tekrarlanacak ya zaten, habersiz bırakma bizi :)

ayyy kızlar impaladeniz hamileymiş ne güzel bir haber böyle.tebrik ederim canım Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin Darısı tez zamanda bizlerre olsun...

bu arada herkese iyi tatiller kızlar...

canımm yaaa tebrik ederim bu ay çok kısmetli oldu darısı başıma inşallah. değerin süper. 3 gün sonra doktora gidersen keseyi görürsünüz:) değer 1500 olunca kese görülebiliyor çünkü. gün aşırı da değer 2 ye katlanıyor. turkbayragi:sm_cool:

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
:emir_bebek:ANNE OLMAK İSTİYORUZZZZZZ :emir_bebek:

BEKELEMEDEKILER

gonca85gonca----------23 Haziran------------5. deneme:Saruboceq:KK43:IDRAR TESTINDE SILIK IKINCI CIZGI):Saruboceq:

:lepi:HAZİRAN HAMİŞLERİMİZ:lepi:

:lepi:sarısheker..........-::emir_bebek::nazar::CüvCüv:KK43:ugur geıtırır inşallah bize)

:lepi:Nurberra----------------23 Haziran-------12. deneme : :nazar:-BEBİŞ GELIYORRRRR:emir_bebek::CüvCüv:
:lepi:Faran---------------------29 Haziran----------------7. deneme :nazar:BEBİŞ GELİYORRR:emir_bebek::CüvCüv:
:lepi::Ponispon------21 Haziran-------1. deneme:nazar::CüvCüv:BEBİŞ GELIYORRRR:emir_bebek::lepi:
:lepi:Babu---------------25 Haziran-------1. deneme:nazar::CüvCüv:BEBİŞ GELIYORRR:emir_bebek::lepi:

TEMMUZDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER

Karats---------------------------2 ağustos--------------2. deneme
impaladeniz--------------------2 Temmuz-------------1. deneme
Lithium84-----------------------3 Temmuz--------------? deneme
Suyasem-----------------------4 Temmuz---------------12. deneme
Nurten34------------------------5 Temmuz --------------? deneme
D_kupcu------------------------6 Temmuz---------------? deneme
Mse121822.......-------------6 Temmuz---------------6.deneme
Edamm--------------------------8 Temmuz---------------1. deneme
Darkangellove58--------------8 Temmuz--------------10. deneme
ekin_09--------------------------9 Temmuz----------------1. deneme
Guzel83------------------------10 Temmuz---------------7. deneme
Ramiznur-----------------------11 Temmuz--------------6. deneme
ozlemsoysal------------------19 Temmuz--------------1. deneme
Nehiretna-----------------------22 Temmuz--------------9. deneme
Firstheaven--------------------20Temmuz-------------- ? deneme
Hazel82-------------------------20 Temmuz--------------5. deneme
Tırtılkurabiye------------------20 Temmuz--------------2. deneme
Aysu87--------------------------23 Temmuz--------------8.deneme
Yasekase----------------------23 Temmuz---------------4. deneme

Tugok----------------------------23 Temmuz--------------6.deneme
melike---------------------------24 Temmuz----------1. deneme
esteem---------------------------24 Temmuz-------------1. deneme
Nisa-86--------------------------26 Temmuz--------------2.deneme
denizxx--------------------------28 Temmuz-------------11. deneme

Ronya-----------------------------? Temmuz----------10. deneme
bizard------------------------------? Temmuz-----------? deneme
Ozlemyalcinkaya-------------28 Haziran-----------? deneme

karan1----------------------------? Temmuz------------1. deneme
Abysnth-------------------------? Temmuz------------? deneme

:Saruboceq::emir_bebek::Saruboceq::emir_bebek:

arkadaşlar sıranız gelmiş..

impaladeniz tebrik ederim canım allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah...

selam kızlar sperm sonuçlarını aldım ama doktoruma gösteremedim malesef ancak pazartesi gösterebilicem.sizlere yazıyım fikirlerinizi söyleyin banada

miktar 3 ml
ph 7.7
1. saatte hareketli sperm yüzdesi %70
hızlı ileri hareketli %50
yavaş ileri hareketli %10
yerinde hareketli %10
hareketsiz %30
sperm yoğunluğu 10.500.000/ml
anormal morfolojili sperm yüzdesi %16
yuvarlak hücre 1.000.000/ml
lökosit 1.000.000/ml

biz ilk defa yaptırdığımız için pek bişi anlamadım.

slm canım, sayo her ne kadar düşük olsa da hareketlilik ve morfoloji oranı çok daha önemli, ve onlar da çok iyi çıkmış. normal yollarla gebe kalabilirsin bence ama tabii doktora danışmakta yarar var.

inşallah canım benim inşallah hepimiz inşallah

ben de çocuk çalışmalarına başladıktan 9 ay sonra hamile kaldım. kimyasal gebelik oldu ne yazıkki. ondan 2 ay sonra doktor kontrolünde yine hamile kaldım. onda da kimyasal gebelik yaşadım. daha önce çocuğum olduğu için doktor test falan istemedi kromozom bozukluğudur. olabilir dedi. ancak aradan 2 yıl geçti neredeyse hala hamile kalamadım. bu 12. denemem. artık bıraktım işin ucunu son baharda tüp bebek deneyelim diye düşünüyorum. ben de bilmiyorum ne yapacağımı. bir tanıdığım hamile kaldı 9. hafta kalbi durdu. zaten çok net bir kalp atışı da alamamışlardı öncesinde sonra hiç hamile kalamadı 2 yıl boyunca, kocasında varikosel falan çıktı, sperm değerleri düşüktü sonta kız tam işin ucunu bıraktı şimdi 3 aylık hamile. hepimiz çok şaşırdık. bu işler hiç belli olmuyor. darısı başımıza :))

çok doğru söylüyorsun. sağlıkla bebeğimizi kucağımıza almadıktan sonra kesin gözüyle bakamayacağımız bir durum bence.

ben de çocuk çalışmalarına başladıktan 9 ay sonra hamile kaldım. kimyasal gebelik oldu ne yazıkki. ondan 2 ay sonra doktor kontrolünde yine hamile kaldım. onda da kimyasal gebelik yaşadım. daha önce çocuğum olduğu için doktor test falan istemedi kromozom bozukluğudur. olabilir dedi. ancak aradan 2 yıl geçti neredeyse hala hamile kalamadım. bu 12. denemem. artık bıraktım işin ucunu son baharda tüp bebek deneyelim diye düşünüyorum. ben de bilmiyorum ne yapacağımı. bir tanıdığım hamile kaldı 9. hafta kalbi durdu. zaten çok net bir kalp atışı da alamamışlardı öncesinde sonra hiç hamile kalamadı 2 yıl boyunca, kocasında varikosel falan çıktı, sperm değerleri düşüktü sonta kız tam işin ucunu bıraktı şimdi 3 aylık hamile. hepimiz çok şaşırdık. bu işler hiç belli olmuyor. darısı başımıza :))

canım benim ya
ben 3 senedir istiodum olmuyodu
3 ay öncede kimyasal gebelik oldu doktor olabilir böyle şeyler dedi
sonra tekrar hamile kaldım
kalbi atmadı maalesef
ve kürtaj oldum
bu sefer patolojiye yolladım sonucumu ve tastlerimi yaptırcam
kan pırtılaşması falan
sende vakit kaybetme derim yaptır testlerini tüp bebekten önce

mrb kızlar ben 2 gündür ovulasyon testi yapıyorum dün biraz silikti bugün ise hemen hemen aynı koyulukta ayy bilemedim ne düşüneceğimi.ne yapmam lazım ?

X