Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

Ha bu arada, resmin sayesinde çift çizgi nasıl olurmuş görmüş oldum :)
maşallah kapı gibi ikinci çizgi işte :)
kendimde görsem bu kadar sevinirdim inan ki :)
edammm, ekin ne alemdsiniz? ekin çok ağrın vardı en son, nasıl oldun? Hadi kızlar sizlerin de güzel haberlerini alalım, az kaldı :)

impaladeniz tebrik ederim :ecrin_bebek:canım allah hayırlı ugurlu saglıklıca kucagına almayı nasip etsin inş hayırlı haberler verirsin bizleredelikafadulden delikafadulden delikafadulden

arkadaşlar sağolun hepiniz. sonucu aldım. pozitifmiş. darısı hepinizin başına.

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
:emir_bebek:ANNE OLMAK İSTİYORUZZZZZZ :emir_bebek:

BEKELEMEDEKILER

gonca85gonca----------23 Haziran------------5. deneme:Saruboceq:KK43:IDRAR TESTINDE SILIK IKINCI CIZGI):Saruboceq:

:lepi:HAZİRAN HAMİŞLERİMİZ:lepi:

:lepi:sarısheker..........-::emir_bebek::nazar::CüvCüv:KK43:ugur geıtırır inşallah bize)

:lepi:Nurberra----------------23 Haziran-------12. deneme : :nazar:-BEBİŞ GELIYORRRRR:emir_bebek::CüvCüv:
:lepi:Faran---------------------29 Haziran----------------7. deneme :nazar:BEBİŞ GELİYORRR:emir_bebek::CüvCüv:
:lepi::Ponispon------21 Haziran-------1. deneme:nazar::CüvCüv:BEBİŞ GELIYORRRR:emir_bebek::lepi:
:lepi:Babu---------------25 Haziran-------1. deneme:nazar::CüvCüv:BEBİŞ GELIYORRR:emir_bebek::lepi:

TEMMUZDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER

Karats---------------------------2 ağustos--------------2. deneme
impaladeniz--------------------2 Temmuz-------------1. deneme
Lithium84-----------------------3 Temmuz--------------? deneme
Suyasem-----------------------4 Temmuz---------------12. deneme
Nurten34------------------------5 Temmuz --------------? deneme
D_kupcu------------------------6 Temmuz---------------? deneme
Mse121822.......-------------6 Temmuz---------------6.deneme
Edamm--------------------------8 Temmuz---------------1. deneme
Darkangellove58--------------8 Temmuz--------------10. deneme
ekin_09--------------------------9 Temmuz----------------1. deneme
Guzel83------------------------10 Temmuz---------------7. deneme
Ramiznur-----------------------11 Temmuz--------------6. deneme
ozlemsoysal------------------19 Temmuz--------------1. deneme
Nehiretna-----------------------22 Temmuz--------------9. deneme
Firstheaven--------------------20Temmuz-------------- ? deneme
Hazel82-------------------------20 Temmuz--------------5. deneme
Tırtılkurabiye------------------20 Temmuz--------------2. deneme
Abysnth----------------------22 Temmuz------------1. deneme
Aysu87--------------------------23 Temmuz--------------8.deneme
Yasekase----------------------23 Temmuz---------------4. deneme

Tugok----------------------------23 Temmuz--------------6.deneme
melike---------------------------24 Temmuz----------1. deneme
esteem---------------------------24 Temmuz-------------1. deneme
Nisa-86--------------------------26 Temmuz--------------2.deneme
denizxx--------------------------28 Temmuz-------------11. deneme

Ronya-----------------------------? Temmuz----------10. deneme
bizard------------------------------? Temmuz-----------? deneme
Ozlemyalcinkaya-------------28 Haziran-----------? deneme

karan1----------------------------? Temmuz------------1. deneme

:Saruboceq::emir_bebek::Saruboceq::emir_bebek:alkisalkisalkis

ben benimkini yazdım ama çizelgeyle uğraşan arkadaş düzeltir artık :)

711,27 pozitif dediler. valla bu konularda çok bilgisizim sence nasıl? ve doktora ne zaman gitmem gerek?

711,27 pozitif dediler. valla bu konularda çok bilgisizim sence nasıl? ve doktora ne zaman gitmem gerek?

pozitif olmazmı adet gününe göre yüksek bhcg.benim 1 hafta geçince 106 idi düşün artık pazartesi git doktora bhcg nin yükselişini kontrol ederler.doktorunu tanımış olursun.ben doktora gitmeden ne yapacağımı bilememiştm dr la konuşunca insan rahatlıyor.inanrmısın yürümeye bile korkuyordum bebiş düşecek diye ama şimdi daha rahatım benim kontrolde çarşamba inşallah bebişim kesesini görecez

pozitif olmazmı adet gününe göre yüksek bhcg.benim 1 hafta geçince 106 idi düşün artık pazartesi git doktora bhcg nin yükselişini kontrol ederler.doktorunu tanımış olursun.ben doktora gitmeden ne yapacağımı bilememiştm dr la konuşunca insan rahatlıyor.inanrmısın yürümeye bile korkuyordum bebiş düşecek diye ama şimdi daha rahatım benim kontrolde çarşamba inşallah bebişim kesesini görecez
inşallah canım. benim son adetim 3 hazirandı. şimdi ben 4 haftalık hamile mi oluyorum. seninki kaç haftalık?

inşallah canım. benim son adetim 3 hazirandı. şimdi ben 4 haftalık hamile mi oluyorum. seninki kaç haftalık?
ben heyecandan dr a sormayı unuttum .son adete göre 6 haftalık ama benim bhcg düşük geç döllenme sanırım o yüzden kaç haftalık bilmiyorum ama seninki 4 haftalık kesin

ben heyecandan dr a sormayı unuttum .son adete göre 6 haftalık ama benim bhcg düşük geç döllenme sanırım o yüzden kaç haftalık bilmiyorum ama seninki 4 haftalık kesin
ayyyy inanamıyorum yaaa. sağlık ocağına kayıt yaptırılıyomuş folik asit alınıyomuş öyle mi? başka yapmam gereken bişey var mı bildiğin?

ayyyy inanamıyorum yaaa. sağlık ocağına kayıt yaptırılıyomuş folik asit alınıyomuş öyle mi? başka yapmam gereken bişey var mı bildiğin?
doktoruna sormadan ilaç alma sakın folikasit veriyor ama bana dr yarın iç dedi belki sana başka birşey verecek dr suz bişey içme

doktoruna sormadan ilaç alma sakın folikasit veriyor ama bana dr yarın iç dedi belki sana başka birşey verecek dr suz bişey içme
peki. sağlık ocağına kayıt yaptırdın mı? o da gerekli bişeymiş sanırım. arada çağırıyorlarmış falan.

impaladeniz tekrar tebrik ederim. çok güzel bir haber.
ponisponcum bizm yeğenden haberdar et..
Kızlar gebe kalan herkes_Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin..

impaladeniz tekrar tebrik ederim. çok güzel bir haber.
ponisponcum bizm yeğenden haberdar et..
Kızlar gebe kalan herkes_Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin..
aminnnn inşallah. hamile olanlar sağlıkla kucaklarına hamile olmayanlarda sağlıkla göbüşlerine alsınlar inşallahkaydirigubbakcemile3

teşekür ederim yasekase darısı başına.denizcim tetnoz aşısı falan yapıyor hamilelere sağlık ocağı o yüzden haber veriyorsun bende hamileyim diye. bana hamile olursan bildir demişlerdi sen söyleyince aklıma geldi.

X