Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

oooo guzelllll ayyy sende hamıleler lıstesıne katılacaksın inşallah:CüvCüv:

valla canım aslında bu aydan ümitli değildim ilk denemem diye ama ilk gebeliğimde ilk deneme de olmustuu...bakalım hayırlısı şuan için bir heyecan yok günümü bekliyorum bakalımm...ama bu mide bulantısı öldürecek benii geceden beri :KK43:(

ekıncım bunu nasıl yapıyorsun yanı bıkactaneye aynı anda cvp yzma olayını banada ogretrmısın.hep merak ettım de yapamadım bır turlu

Canım, alıntı yap tuşu varya, onun yanında da ki tuşa basıyorsun, sonra bakşa cevap vermek istediğin kişinin yazısının altındakine basıyorsun, sonra başka bir tane daha varsa onunkine alıntı yap diyorsun. Böylelikle iki ve daha fazla kişiye cevap verebiliyorsun.

hazelcim doktor o ayı ps geçmez dedi! ama filmden 3. gün sonra ilk ilişkiyi yapın dedi. gün aşırı işte. o ay gebe kalırsam bişi olur mu dedim olmazdedi. yani bu ay pas geçilmio da eşim burda olmıcak . o da şans yumurtlama günüme göre zate test de yapıcam. bu arada pressedin bi zararı olmaz heral. doktora desem mi. ya hadiiiii bi de bu çıktı.
doktor sana filmden hemen sonra da girsen ilişkiye bişi olmz mı dedi. benimkisi 3 gün sonra dedi o ay gebe kalsan da bişi olmaz dedi . filmden sonra gebe kalan lar oluo bilioruz. bişi olmaz merak etme dedi..

yasecım bak gordunmu senın dr. da oyle demıs.sen dusunuyordun yaa demek var bıldıgı dr. ların da bısı olmaz dıyorlar.eee cok ıyı o zaman sen 9. gun gıt.10-11-12. gunlerde bos gecersın oylemı.sonra ılıskı olur.zaten 12. gunde catlasa 24 saat yasıyor.kacrmazsınız zaten olacagı varsa olur.bız neler neler yaptık olmayınca olmuyor.onu takma.bebegın bu ay gelecese gelır zaten .bak bızde benım 15. gunumde ılk ılıskıye gırebılcez.tutarmı bılmıyorum bu aydan bende umutsuzum.yarın 2 temmuz 1 hafta sonra ılıskı dıye yazıyor dr.un verdıgı kagıtta.o da benım 15. gunume gelıyor.bu ay lısteye bıle yazmıycaktım kendımı de hadı dedım yazıyım dursundelikafadulden

canım benim ayın 8 inde daha bir hafta var ama nedense bende acayip bir bel karın kasık agrısı var gece 3 den beri de mide bulantım var ayaga kalktıgımda kafam bulanıyor..bugün bütün gün yattımmm...deniz ve sultandan haberim yok bugün görüşemedik ben giremediğim için..

Canım yaa hadi hayırlısı inşallah. Benimde ayın 9 unda. İnşallah güzel, müjdeli haberleri burda veririz.

ooo ekıncım super yaa oylemı oluyormus.ben gecen ay gıttım.sagda bırtane yumurtam vardı.acaba bende problemmı var nıye 1 tane yaa bak sımdıkafamçokkarıştı

Canım, alıntı yap tuşu varya, onun yanında da ki tuşa basıyorsun, sonra bakşa cevap vermek istediğin kişinin yazısının altındakine basıyorsun, sonra başka bir tane daha varsa onunkine alıntı yap diyorsun. Böylelikle iki ve daha fazla kişiye cevap verebiliyorsun.

valla canım aslında bu aydan ümitli değildim ilk denemem diye ama ilk gebeliğimde ilk deneme de olmustuu...bakalım hayırlısı şuan için bir heyecan yok günümü bekliyorum bakalımm...ama bu mide bulantısı öldürecek benii geceden beri :KK43:(

edacım bu bualntı sende normalde olmuyorsa hamılelıge ısaret

Kendiliğinden güzelim. Yaş ilerledikçe yumurta sayısı artabiliyormuş.

anladımmmm

P.tesi günü dr.a gitmiştim. Dr. muayene ediyor. Ne zaman düşük yaptın diye sordu. Nisan 7 dedim. hımmm dedi. biraz daha bekleseydik keşke. en azından sonbahara doğru düşünseydik dedi. Aman dr. hanım dedim, yaşım 37 daha neyi bekleyeceğim ki dedim. Dr. şookk. ne diyorsun dedi. Ben yaşını sormadım senin. O zaman bir an önce hızlandırmamız gerekiyor bu işi dedi. kaydirigubbakcemile3

canım benim kayınvalidem eşimi 41 yaşında dogurmuss..tıp ilerledi artıkk 37 de çok ilerlemiş değil bence ekincimm..

canım benim kayınvalidem eşimi 41 yaşında dogurmuss..tıp ilerledi artıkk 37 de çok ilerlemiş değil bence ekincimm..

Çok haklısın tatlım. Tıp gerçekten çok ilerledi. Ama yaşım 37, bebiş olduğunda 38, 20 yaşına geldiğinde benim yaş 58... Eşim yaşı şu anda 46. gerisini sen düşün tatlım. :eek:

ayy ekıncım en azından cabuk hamıle kalabılıyorsun bızım gıbı bırde beklemek zorunda kalsaydın.ıyıkı boyle bır sansın var canım.

Çok haklısın tatlım. Tıp gerçekten çok ilerledi. Ama yaşım 37, bebiş olduğunda 38, 20 yaşına geldiğinde benim yaş 58... Eşim yaşı şu anda 46. gerisini sen düşün tatlım. :eek:

ilk bebeğin mi cnmmm??
valla canım öyle yaş hesaplasını falan boşver benim eşim şuan da 27 yaşında kayınvalidem turp gibi maşallah hemde 8 doğum yapmıss...eşim okuldayken kayınpederim gittiğinde deden geldi diyorlarmıs..ama allah uzun versin şuan maşallahları varr..sen bebişine hamile kal da bunları düşünme cnmm...

benim ilk gebeliğimdeki belirtilerim de adetime 10 gün kala başlamıstı..kafam karıştı iyice bilmiyorumkismile

Neden karıştı kafan tatlım anlamadım?

kaydirigubbakcemile3 yaa kıme sorsam 2-3 yumurtam olustu dıyor.kızlar benım 1 tane olustu normalmı azmı yoksa yaa.neden benım 1 tanebilmiyorumkismile

Canım gayet normal.

X