Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

canım nurberrada normalmıste esınde 1. derece varıkosel var demıs dr. ama nurberranın dr. u ıse 1. derece degıldr sperm testı sonucları tutarsız bırdaha test yapsın ona gore bakalım demıs.nurberra oyle demıstı.ama test sonucları kotu degılmıs esının.ya herseye ragmen 12. denemede oldu.yanı zaten dr.larda 12 aydan sonra gelın dıyorlr ya.ama bız tabı arastrıyoruzkı bısı vrsa bosa beklemeyelım dıye.bak ben gıtmesem varıkoselı ogrenemıycektık.ınsallah amelıyat fayda saglar tabı.o da ayrı bır konu

ya tahlillerde gerçekten hissetmiştim. Bazen olur hakikaten, karşımdakinin paniğini görürüm ama içim o kadar rahat olur ki derim iyi çıkacak. Bak daha önce de yıllar önce kanser vb. aradıydı bir kere bende doktorlar. Boşuna uğraşıyorsunuz diyordum o zaman onlara ama bu seferkinde daha US çekilirken içim bir tuhaf olduydu. Bu işin sonu iyi değil dediydim.

Şimdi sizin ameliyat olduğu için birşey hissedemiyorum ama ameliyat için içim çok rahat. su gibi gidin gelin inşallah.

Bu ay ekinden ümitlendim ben ya, belirtiler kendiminmiş gibi heyecan yaptım vallahi. Hayırlısı bakalım.

Yase, bir de senin için kist vb. dediler de, bana sanki sorunsuz pıt diye bebişine kavuşacakmışın gibi geliyor.
Allah söyletmiştir inşallah.

ayy canım benim be de birden böle şeler düşünmeye başladım ya.. güzel düşünelim güzel olsun.. olmasa da bu ay üzülmicem tabii.. eşim de bi sperm testi yaptırsa. bakalım inş. diğer hafta olucak onun da.. zate onda da sorun çıkarsa yandık ki ne yandık..

hazel ya nurberranın ve eşinin her şe normalken mi 12. denemede olmuştu. nurberra gitmiş.. canım okursan aydınlatır mısın beni?

cnm herşey normaldi evt ama dediğim gibi Rabbim zamanını en ii bilen o zaman beklememiz gerkiyomuş çok şükür nasip eyledi Allah daarısı size inş cnm

ya tahlillerde gerçekten hissetmiştim. Bazen olur hakikaten, karşımdakinin paniğini görürüm ama içim o kadar rahat olur ki derim iyi çıkacak. Bak daha önce de yıllar önce kanser vb. aradıydı bir kere bende doktorlar. Boşuna uğraşıyorsunuz diyordum o zaman onlara ama bu seferkinde daha US çekilirken içim bir tuhaf olduydu. Bu işin sonu iyi değil dediydim.

Şimdi sizin ameliyat olduğu için birşey hissedemiyorum ama ameliyat için içim çok rahat. su gibi gidin gelin inşallah.

Bu ay ekinden ümitlendim ben ya, belirtiler kendiminmiş gibi heyecan yaptım vallahi. Hayırlısı bakalım.

Yase, bir de senin için kist vb. dediler de, bana sanki sorunsuz pıt diye bebişine kavuşacakmışın gibi geliyor.

canım ne kanserıydı ıstersen yanıtlamaybılırsın tabı.demek erken teshısmıs.bu ıyı olmus.baksana bebek bıle gelecek oooo sen bıtırmıssın ısı.:CüvCüv: sevındım valla.

canım spermler 3 ayda yenılenırmıs ya.esımın amelıyattan 3 ay sonra varıkoselsız ortamda sperm olusacak.ıste 3 ay sonra duzelme olur ınsallah spermlerde daha cabuk gelır bebıs.ama bu 3 ay ıcındede eskı sperm degerlerıyle gelırsede yasenın dedgı gıbı cok buyuk bır surprız olur.

ya ben senıde cok sevdım burda valla

hazelcim amaeliyatın az da olsa yararı olmaz mı yani anlamadım. her ameliyatta varrdır risk ama tıb çok ilerledi. bişi olmaz bence. 3 ay da belli olmaz bu ay bile gebe olabilirsin sonuçta. hayat sürprizlerle dolu. hayırlısı ne zamansa o zaman olcak . ben buna inanıorum. çünkü inançlıyız ve istioruz temiz kalplerle..

nurberraaaaa bana kız gibi gelio. içime öle doğuo canım. hele bi kalp atışlarını duyalım da kızımızın di mi? inşallah canım sağlıkla devam eder gebeliğin bi sorun olmaz. gebe kaldıktan sonra da başka düşünceler oluşacaktır doğal olarak..

yasecım en ıyı dr. u bulduk yaptrıyoruz amelıyatı.dedıgı 5 kısıden 4 tanesının degerler yukselır 1 i en kotu ıhtımal aynı kalır degerler.ama hıcbırımız ne olacak bılemeyız rabbım yardımcımız olsunda degerlerı cok yukselsın.tabı bu amelıyattan sonra hamıle kalan cok cok kısı var.umarım bızdede sonuc guzel olur ama kesın konusamıyorum benı bılırsın pıpırıklıyım ıste.sımıdıden konusamıyorum karamsar ben:eek:klava:

hazelcim ben pazar sabah adet oldum. rahim filmine pazartesi mi gidim salı mı. 10. gün gelmeden uyuyo di mi iki günde. o zamana temiz olurum. pazar banyomu yaparım ii ce temizlenirim. biraz erken gitmek ii se pazartesiye m mi aldırsam. doktor salı olabilir dedi. ne se randevumu deiştirebilirim.
yumurtalar gelişmeden erken mi gidilir. ne bilim bi de erken yumurtlarım radyasyon ne zaman geçer vücuttan. bişi olur mu canım. sen adetin ne zaman olup ne zaman gitmiştin canım filme? gün ve akşam mı öğlen mi sabah mı yazar mısın talım?

Selam kızlar, en sonunda birşeyler yazabileceğim. iki gündür temizlikle uğraşıyorum, camlar, perdeler vs. Herhalde iki günde 1 kilo vermişimdir. sempatiksalakcinni

kızlarr aradım ohhh normalmıs hepsı.dr.la konustum .cok sukur.dunden berı öldüm öldüm dırıldım yaaa.allahım eımın amelıyatı da ınsallah guzel gecerde degrler duzzelır gelır bebısım .

Canım gözün aydın. Bak bu iyi bir başlangıç oldu, bundan sonrada herşey istediğin gibi olur inşallah canım.

Canım arkadaşım, ağzın bal yesin. Yarabbim hepinizin gönlüne göre verir inşallah. Sağlıklı, hayırlı, eli ayağı düzgün şirin mi şirin bebişler nasip etsin. :Saruboceq:

canım ne kanserıydı ıstersen yanıtlamaybılırsın tabı.demek erken teshısmıs.bu ıyı olmus.baksana bebek bıle gelecek oooo sen bıtırmıssın ısı.:CüvCüv: sevındım valla.

canım spermler 3 ayda yenılenırmıs ya.esımın amelıyattan 3 ay sonra varıkoselsız ortamda sperm olusacak.ıste 3 ay sonra duzelme olur ınsallah spermlerde daha cabuk gelır bebıs.ama bu 3 ay ıcındede eskı sperm degerlerıyle gelırsede yasenın dedgı gıbı cok buyuk bır surprız olur.

ya ben senıde cok sevdım burda valla

sağolasın hazel. benimde kanım kaynadı valla :)
başka konularda da yazıyorum ara ara ama burada yazdımmı hatılayamadım, meme kanseriydi benimkisi. Aslında böyle hastalıklarda gebelik çok riskli ama benimkine izin verdi doktorlar. bir kaç ay deneyeceğiz, sonra kanser koruyucu tedavisine devam edilecek.

Bu arada eşimin de US var yakında, belki ona da varikosel diyecekler. Zaten değerleri düşük buldu da doktor ondan aşılama yapalım hemen dedi.

amın ekıncım cok sagol cok ıyısın.evet ıyı cıktı cok sukur.ınsallah hepımıze saglıklı hayrlı evlatlar verır rabbım en kısa zamanda.senden beklıyoruz bır bomba

kızlar ben çıkıyorumm hazelcimmm hepinize ii akşamlar canlarımm grşz inşş dua edelim birbirimizee

Selam kızlar, en sonunda birşeyler yazabileceğim. iki gündür temizlikle uğraşıyorum, camlar, perdeler vs. Herhalde iki günde 1 kilo vermişimdir. sempatiksalakcinni

Canım gözün aydın. Bak bu iyi bir başlangıç oldu, bundan sonrada herşey istediğin gibi olur inşallah canım.

Canım arkadaşım, ağzın bal yesin. Yarabbim hepinizin gönlüne göre verir inşallah. Sağlıklı, hayırlı, eli ayağı düzgün şirin mi şirin bebişler nasip etsin. :Saruboceq:

hah temizliğini de tam vaktinde yapmışsın, eline sağlık sırnaşık şey hay allahım haklı çıkar beni inşallahhhh sırnaşık şey

anladım absynth cok gecmıs olsun.canım meme kanserı artık tedavısı olan bır kanser turu bızım bır tanıdıgımız 10 yıl once oldu ıyılsetı cokta saglıklı sımdı.ınsallah saglıkla gelır bebegınde super olur.bak kac tane yumurtanda oldu ohhh 3 uz olmasın kız:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:kaydirigubbakcemile3

gorusuruz nurberracım edıcem canım.kendıne ve bebıse cok ıyı bak.yemegını yee hımmm:eek:lmaz: cok optumzemuszemus

yasecım 10. gunu gecrmede tabı.ben randevu alırken dr.la konustum yanı fılmı cekılecegım yerdekı dr. la.ben 7. gunumde cekıldım.reglın bıtınce 3 gun ıcınde ıste.hesapla ona gore.bırde sen hangı gun yumurtluyorsun erkenmı.reglın tamamen bıtıyorsa 9. gun yaptr

sağolasın hazel. benimde kanım kaynadı valla :)
başka konularda da yazıyorum ara ara ama burada yazdımmı hatılayamadım, meme kanseriydi benimkisi. Aslında böyle hastalıklarda gebelik çok riskli ama benimkine izin verdi doktorlar. bir kaç ay deneyeceğiz, sonra kanser koruyucu tedavisine devam edilecek.

Bu arada eşimin de US var yakında, belki ona da varikosel diyecekler. Zaten değerleri düşük buldu da doktor ondan aşılama yapalım hemen dedi.

Canım benim, seni o kadar çok takdir ettim ki anlatamam. Harikasın. Yanımda olsaydın eğer yanacıklarından ses çıkara çıkara öperdim.

Allah büyük güzelim. Neler duymadık ki, neler yaşamıyoruz ki. Hep bir başkasının başına gelecek sandığımız şeyleri günün birinde bizde yaşıyoruz. Allahım bu uğurda gösterdiğin çabayı karşılıksız bırakmasın. :Saruboceq:

yani hazel çok tırtıkladım biliorum da kafama takıldı . ne bilim işte radyasyonun etkisi kaç saatte atlıo vücttan. en az ve en fazla bi zamanı var mıdır? kişiden kişiye deişse bile belki..

hazelci nurberra yı göremedim acele ettimden sen bilirsin die sana da sordum nurberranın durumunu. bişi dimez kızmaz..

X