Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

Slm canım, genelde vajinal bakıyorlar. En son gittiğim dr. hem karından hem vajinal bakmıştı.[/QUOTE
anladım canım adet bitimi gitmek daha iyi olur galiba ekin bu arada geçmşte okudum düşük yapmışsın en kısa zamanda inş. sağlıcakla bebişini kucağına alırsın bende nisan sonunda yaptım düşük sonrada gitmedim:1no2: ama hcg hormonunu iki ayda attım şimdi sıfırlandı ama doktor inş. bişi çıkmaz

evet yasecım varıkoselı olmadanda nedensz sperm dusuklugu olanlar oluyor.bu daha kotu tabı en azından varıkoselde tedavı olayı var.erkekte ınmemıs testıs dıye bısı okudum.sanırım kucukken olan bı durum.yanı o sperm dusuklugu genlde cocukluklarından kalma oluyor.ya cok ateslı hastalık gecrmıs oluyorlar yada ınmemıs testısten dolayı oluyormus.hanı dusuklukyoktr ınsallah ama varsada varıkosel gıbı nedenı bellı bısıden olsun tabı.ama sen takma yaaa bence ıyı cıkar sonuc .bı gıtsınde ıcın rahat etsın esınde bısı yoksa cok ıyıolur calısmalar tam gaz devam eder.

evet hazel şimdi eşim randevu alacak daha belli deil ne zaman gitceği. ben ertelemesini istemiorum da.
ben bu adet döngümde yani adet başlangıcından itibaren 12. gün ilişkiye girebilcem en erken. rahim filmi çektirmeden temizlenmiş olcam ama ilişki yapmıcaz. film de bu etkil mi etkiler bilmiom . etkilesedi doktor sölerdi ama di mi? ama biz yapmadan gitcez işte!! dedim gibi ilk ilişki 12. gün olur anca..

aslında randevu geç alsa da olur ayarlama derdimiz de olmaz. düşündüm de benim o riski olan gebe kalmam için önemli olan günler yani en son ihtimal yapacağımız günden hesplayıp da dierkt o günün 3 gün sonrasına alması da mantıklı geldi. bakarız artık.. randevu var mı yok mu ayarlıcaz artık. şimdi belli olmıcak daha. hem 3 gün önce adamakıllı ilişki olur. kendi yapmak zorunda kalmaz. sanki böle daha mantıklı geldi bana.. 1 hafta ertelesek daha ii gibi çünkü haftaya benle yapamıcak. giderse kendi yapıp gitce. bildim kadarıyla öle de de olur ama ne se işte sonuçta 1 hafta boşalmadan gitmesi de sakıncalı..

kaydirigubbakcemile3 canım valla bısı anlamadım ama esın 4 gunluk perhızle test vermesı gerekır.yanı 7 gunluk kabul edılmez sperm testınde.yanlıs sonuc verır.

hem zaten masturbasyonla verılıyor cunku bızım evde verme gıbı bır durumumuz yok hastane eve cok uzak ıkıncısıde benım ıcıme sınmez oylesı.hastanede hemen versın ıste.evde dokulur sıcaklık falan bısıler etkı eder goturuken.bence hemen hangı gune ısterse randevu alabılırkı.sorun olmaz zaten.ama 4 yada en gec 5 gunu gecrmesın.ha bırde esımın dr. u demıstı ılk cıkan menide daha cok sperm varmıs onu sakın yere akıtmasın.oyle dedı bızım dr. yenı bır bılgı dahakaydirigubbakcemile3

[/QUOTE
anladım canım adet bitimi gitmek daha iyi olur galiba ekin bu arada geçmşte okudum düşük yapmışsın en kısa zamanda inş. sağlıcakla bebişini kucağına alırsın bende nisan sonunda yaptım düşük sonrada gitmedim:1no2: ama hcg hormonunu iki ayda attım şimdi sıfırlandı ama doktor inş. bişi çıkmaz[/QUOTE]

Canım, ben hiç adetliyken gitmediğim için açıkcası bilmiyorum. Önemli olduğunu da düşünmüyorum.
Sanada çok geçmiş olsun tatlım. İnşallah sende en kısa zamanda sağlıcakla bebişine kavuşursun tatlım.

Kızlar şimdilik hoşçakalın demek istiyorum. Karın ağrım arttı biraz. Dinlensem iyi olacak sanırım. Görüşmek üzere. Kendinize çok iyi bakın. opuyorumnanaktan

hazel dedin gibi bari eşimde bişi çıkmasa da tam gaz yapsak ama bu ay düşündük randevu alabilrsek tabii 15 temmuz die düşündük ..
sabah gidilse daha mı ii olur hazel. hani spermler o zaman daha ii olurmuş ya..
rahim filminde n önce de ilişki yapmamaya karar verdik. filmden sonra da 3 gün geçcek. adetimi n 12. günü ilk ilişki yapıcaz. sonra da 14. günü yani temmuzun 11 i gecesi . 15 ine de randevu alalbilirs 15. temmuzda da sperm testi yaptırcak. ondan sonra ilişkiye ne zaman istersek gireiz veya girmeyiz artık. tutcaksa tutar zate yumrtlama zamnı geçmiş olcak. yani bu ay adetimden sonra 2 tane ilişkimiz olcak gebe kalmaya yönelik öncesi ve sonrası yapamıcaz. olur mu olur az yaptımız ay tutarmış.

inşallah rahim filmim ii çıkar ve de eşimin sperm değerleri.. o zaman bu aydan da ümitlenebilirim belkim tabii yumurtalam a zamınım hesapladım gibi olursa. direkt kaçırabiliriz de . bu ay benim işler sarpa sardı kızlar yaa.

yeterince dert yandım . Allah hepimize yardım etsin..

Ben şu komplesini eklemeyi beceremediğim için açtım word dosyası, okudukça yazdım da yazdım oraya.
Ee 5 sayfa doldurmuşunuz, kolay değil :) Şimdi tüm cevaplarımı yapıştırıyorum buraya. Hoş ben gelene kadar herkes kaçmış ama olsun :) Eşimle ikiz-üçüz geyiğine dalmışız :)
Buyrun, yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim :)

Ekin, kitleler her kadında olabiliyor ama zaman içinde tanıyorsun zaten. Büyüme oldukça hissedersin. Adet zamanları artar yalnız panik olmayın. Hoş bana sorsan yapıyormusun diye, ı-ıı. Ben iyice serdim, nasılsa doktorlar bakıyor diye :)

Yumurta meselesini söylediğin iyi oldu. Benim doktor pek bir iyimser, sonra hayalkırıklığı olmasın bana. Ama olsun be yaptığımız geyik bile yeter. ıyi eğlendim, olmuş gibi sanki :)

Benimde yaş 38. Doktor hiç insiyatif vermiyor bana. Aşılama yapılacak, bittiii şeklinde. Doğal yolla yapabilseydiniz bu yaşa kadar olurdu der gibi bir hali var maşallah. Aldı eline sihirli değneği, biz de sığındık ona :) Yaşın geç değil be ekin, üzme kendini vallahi ama bir sperm testi yaptırsanız. Bu ay olmamışsa eğer. En azından görmüş olursunuz.

Yase, rahim filmi çektireceksen, bence de denk getirin de eşinin sperm testi de çıksın aradan. Bende 3 günlük perhiz diye biliyorum. 5 güne bile çok diyorlar. Bir sorun yaptıracağınız yere.

Edamm, bomba haberler sendeymiş ya! Ekinle aynı zamana gelecek haberleriniz, hadi bakalım:)

Hazel ya, bak yumurta meselesinden endişelenmişsin şimdi de. Ben zaten normalde bir tane olur diye biliyorum. Bir de şöyle düşün, sonuçta bunların bir sayısı var. Hepsini bir anda kullanmaktansa, tane hesabı daha mantıklı bence :)

Aysu87, benim de eşim az verebilmiş testte. Stresten oluyor sanırım. Olabilir ama endişe etmeyin, onlar bakarlar yine de gerekli şeylere. Eşiminki 1ml civarıydı yanlış hatırlamıyorsam. Zaten test sonuçlarında da yazar ne kadar olduğu.

Nisa, geçmiş olsun. Yarın için kolaylıklar dilerim. Benim dokt. vajinal baktı. Detaylı görünüyor sanırsam öyle olunca. Genel muayene çok iyi olur tabi.

Kızlar Bu Ayki Çalışmalarda aklımızda kalsın
Yapılan çalışmalara göre; içerdiği E vitamini sayesinde sperm miktarını ve cinsel organlara giden kan dolaşımını hızlandırarak seks dürtüsünü artıran çilek günde 2 kase yenildiğinde 1 hafta içinde afrodizyak etkisini gösteriyor. Temel yağ asitleri ve antioksidanlarıyla seks hormonlarının üretimini hızlandıran avokado da, haftada 3 kez yenildiğinde etkisini 2 hafta içinde sperm miktarında önemli oranda artış sağlıyor. Ayrıca, muz, çilek, incir, şeftali, armut, hurma, üzüm, elma, greyfurt, karpuz, kivi ve ahududu da çok güçlü afrodizyak etkisi olan meyveler arasında yer alıyor. Ayriyeten içmeyenlere göre içenlerde az miktarda türk kahvesi spermlerde uyarıcı ve hızlandırıcı etki yapıyor

Nisa, geçmiş olsun. Yarın için kolaylıklar dilerim. Benim dokt. vajinal baktı. Detaylı görünüyor sanırsam öyle olunca. Genel muayene çok iyi olur tabi.

sağol canım benim inş vazgeçmem vLL çocukluktan bu yana doktor krkum var nasıl yenicem ben bunu bilmşiyorum:1hug:

nasılsın nısa.yarın dr. amı gıtceksın.yaa vagecme gıt bır baksın hem dusukten snra gıtmen gerekr bence.buu ay gelırmıs bebısın ohhh o zaman her ay gıtceksınkaydirigubbakcemile3

sağol canım benim inş vazgeçmem vLL çocukluktan bu yana doktor krkum var nasıl yenicem ben bunu bilmşiyorum:1hug:

O bende de var. Hele ki jinekolojik muayene her kadın için rahatsızlık verici birşey sanırsam. Ben doktordan önce çok gergin olurum, ayaklarım geri geri gider ama vajinal usg o kadar korkutucu gelmiyor bana. Yine de bugün nasıl kastıysam kendimi, karikatürlük olmuştum resmen.
Ne kadar rahat olursan o kadar kolay. Hem içinin rahat etmesi için çok önemli.

hazel dedin gibi bari eşimde bişi çıkmasa da tam gaz yapsak ama bu ay düşündük randevu alabilrsek tabii 15 temmuz die düşündük ..
sabah gidilse daha mı ii olur hazel. hani spermler o zaman daha ii olurmuş ya..
rahim filminde n önce de ilişki yapmamaya karar verdik. filmden sonra da 3 gün geçcek. adetimi n 12. günü ilk ilişki yapıcaz. sonra da 14. günü yani temmuzun 11 i gecesi . 15 ine de randevu alalbilirs 15. temmuzda da sperm testi yaptırcak. ondan sonra ilişkiye ne zaman istersek gireiz veya girmeyiz artık. tutcaksa tutar zate yumrtlama zamnı geçmiş olcak. yani bu ay adetimden sonra 2 tane ilişkimiz olcak gebe kalmaya yönelik öncesi ve sonrası yapamıcaz. olur mu olur az yaptımız ay tutarmış.

inşallah rahim filmim ii çıkar ve de eşimin sperm değerleri.. o zaman bu aydan da ümitlenebilirim belkim tabii yumurtalam a zamınım hesapladım gibi olursa. direkt kaçırabiliriz de . bu ay benim işler sarpa sardı kızlar yaa.

yeterince dert yandım . Allah hepimize yardım etsin..

yase evet sabah versın testı daha hareketlı oluyormus spermler.sen 15. gununde bıtrcekmısın calısmayı sırf esın test vercek dıye.ayyy ama nıye yaa.bak buun pers.bgugun bosalma olsa yarın(cuma)-cts-pazar gecsın pazartesı test verebılır esın.sonrada ıstedıgınız kadar calısma yaparsınız senın fılmınden sonra.yanı bence cok uygun pzt esın ıcınde senın ıcınde.aynı gun ıslerınızı halledıp bıtırırsınız tetkıklerı.ama tabı sız bılırsınız yınede.

3 gun en az en cokta 5 gun ama benım dedıgım olayda 4 gun tam ıdeal olanmıs.teoman bey dedı bunu

nasılsın nısa.yarın dr. amı gıtceksın.yaa vagecme gıt bır baksın hem dusukten snra gıtmen gerekr bence.buu ay gelırmıs bebısın ohhh o zaman her ay gıtceksınkaydirigubbakcemile3

Hazelim bu ay benim hakkımda ne hissediyorsun herkes soruyor ya sana:KK1: tamam cnım inş gidecem eyvahedigeldismile bu arada yiyeceklerebakıyorum nasıl sence fikrini beklerim karpuz şeftali tam mevsim meyvelerisempatiksalakcinni çalışmalara hız kazandırır belki tüm topic hamile boshayallersmile

O bende de var. Hele ki jinekolojik muayene her kadın için rahatsızlık verici birşey sanırsam. Ben doktordan önce çok gergin olurum, ayaklarım geri geri gider ama vajinal usg o kadar korkutucu gelmiyor bana. Yine de bugün nasıl kastıysam kendimi, karikatürlük olmuştum resmen.
Ne kadar rahat olursan o kadar kolay. Hem içinin rahat etmesi için çok önemli.

ya vajınal ultrason kotu degıl ama eger bacaklarını acıp oturdugun koltuk varya ona oyle oturmazsan vajınal ultrason ıyı ama o sekılde kotumirmirmirmir

ya vajınal ultrason kotu degıl ama eger bacaklarını acıp oturdugun koltuk varya ona oyle oturmazsan vajınal ultrason ıyı ama o sekılde kotumirmirmirmir

he evet, masada yapmadı bana, normal yattım. Masadan bende hiç hoşlanmıyorum. Haklısın.

X