Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

canım senın goguslerde degısıklık oldumu.yanı acaba her zzaman mutlaka goguslerde degısıklıkoluyormu dıye merak edıyorum

allah razı olsun canım yaaa senın duan kabul oluyor.gecmısı okudumda bu topıgı actıgımızda ne dua ettıysen kabul olmus.duana cok ıhtıyacım var.bende sana her zaan dua edıyorum ve butun hamıelere hamıle kalmak ısteyenlere.rabbım benımde dualarımı kabul eder ınsallah.

dun testesteron tetı yaptrdım.sımdıde ona taktım.yuksek cıkaesa dıye.cok takıntılı oldum.yarım saat sonra arıycam ogrenıcem.ınsallah yuksek degıldr.yarında esım varıkosel amelıyatı olcak.rabbım yardım etsın.ınsallah hersey yolunda gıder de bende hayırlı zamanda saglıklı bebekler hamıle kalırım .

canım estağfirullah ben kimimki.Yüce Rabbim tüm duaları kabul eyler yeterki sabırla içten edebilelim ve bizim için hayırlı ise nasip eyliyo Allah en öenmliside bu zaten.yağmur yağdığı vakitlerde bol dua et haelcim her bi yağmur damlasını bi melek indirirmiş rahmeti hürmetine kabul eylesin inş Rabim ve meryem surasini oku bol bol yani yer gök dua ilee ben iannıyorum dua ile kapılar açılıyoo yeterki sabır olsunn tatlım yoksa bnm duam değil hepimixin duaları kabul oldu

canım senın goguslerde degısıklık oldumu.yanı acaba her zzaman mutlaka goguslerde degısıklıkoluyormu dıye merak edıyorum

hayır canım hiç bi fark yokkk
bende onu çok merak ederdim hep ama hiç bi fark olamayabiliyo ben meselaaa :)hafif ağrı var dokunca okadar çok azzz

okuyorum canım meryem suresını sımdı adetlıyım.ama bıtınce hergun okuyorum.elbet bırgun rabbım o surenın yuzu suyu hurmetınede vercektr.ınsallah canım yaaa.burda bebeklerımızı konusmayı cok ıstıyorum.sende mutlaka haber ver bebısının guzel haberlerını.ıkız mı acaba bellımı.kalp atısı ne zamn duyulcak ayyy o cok heyecan dolu bır an olur..kızzz dogur hemende ısıralım mınık bacaklarını.nurberra sankı erkek gıbı gelıyo bana ama bılmemkı.senın ıcıne ne doguyor

ohh ıyı su gogus olayına takılmıstım bende adet oncesındede bı fark olmaz goguslerde.demek herkeste olmayabılıyor

esın ne yaptı soyleyınce ayyy ne sevınmıstr yaa.o da baba olcak.nasıl sevındım sana anlatamam.kendım gıbı valla

kızlar dün ov.da çift çzgiden sonraki 2. gündü eve saat gece1 de geldik eşimi zor ikna ettim çalışma için çok uykum var deyip durdu zar zor ikna ettimkaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile
neyse sonundaoldu çalışma sonrada bizimkinin uykusu kaçtı
ben mışıl mışl uyudum o nette bişelere bakıodu
çok kötüyüm dimikötükedihüso
bakalım bugün napacaz 3gün üst üste yapalım die kafaya koydum ya illa olacak
ay hayır odeğilde sanki ben çok hevesliyim osaatte,eşimde çoçuk olmasını çok istio aslında ama bizim kadar takıntılı değiller

bizde de oluyor böyle şeyler ramiznur sırnaşık şey
hele bazen valla kan çanağı gibi oluyor gözleri, kıyamıyorumda ama naparsın mecbur sempatiksalakcinni

karats, impaladeniz haber var mı?

yeni geldim doktordan ben. Bakamadım daha sayfalara. Ekin sen ne durumdasın? Hazel test sonuçlarını alalım sırnaşık şey

Arkadaşlar benim solda iki dene, sağda bir dene 13mm yımırta olmuş. Eşimin morfoloji %2, hızlı hareketli %18 olduğu için bu ay aşılama yapalım hemen dedi. Yumurtaların durumu çok iyi, başka ilaca filan gerek yok büyüsünler çatlatalım dediiii :teytey:

Bakalım haftaya filan aşılama olacak herhalde. Erken ama sevindim yav, en azından yımırta oldu.

Testesteronu sordum. Adetin 3.günü yapılması lazım o testin dedi. Ovülasyon zamanında yüksek çıkar yanıltırmış. PKO dan dolayı vb. yükselebilirmiş. Testesteron yükselir, iner vb. öyle devam eder dedi.

durun ben bir önceki sayfalara bakem şutarafagitti

okuyorum canım meryem suresını sımdı adetlıyım.ama bıtınce hergun okuyorum.elbet bırgun rabbım o surenın yuzu suyu hurmetınede vercektr.ınsallah canım yaaa.burda bebeklerımızı konusmayı cok ıstıyorum.sende mutlaka haber ver bebısının guzel haberlerını.ıkız mı acaba bellımı.kalp atısı ne zamn duyulcak ayyy o cok heyecan dolu bır an olur..kızzz dogur hemende ısıralım mınık bacaklarını.nurberra sankı erkek gıbı gelıyo bana ama bılmemkı.senın ıcıne ne doguyor

amin cnm inşş olcak net gitti ondan çıtıkm cnm kusurabakama olurmuu senin tahlil sonucu nasıl çıktı yaz mutlaka herşey yolunda olsun hep inşş tatlım.ayyy teyzesi demek erkek geçti hayırlı sağlıklı olsun inşş bnmde sanırım erkek geçiyoo:KK70: sağlılklı olsun daaa cinsiyeni öğrendiğiiz günleride görürüz inşşş cnm

nurberra, faran iyi haberlerinizin devamını dilerim. Ne güzel, allah nazardan saklasın.
yase, seni biraz sakinleşmiş gördüm. Dün akşam çok karışmıştı kafan. Sevindim :)

Ekin, klomen vermişti doktor. Yumurta rezervin azalmış demişti, çok üzülmüştüm. Hoş normal artık bu yaşta herhalde ama insan en ufak olumsuzlukta üzülüyor işte. Klomen bitti de kontrole çağırmıştı, yapabilmişmiyim yapamamışmıyım görmek için :)

krishazel de yarın gidecekti endokronolojiye. Onu da merak ettim.

amin nuerberracım herseyden once saglıklı olması bencede.

kızlar aradım daha kurye getrmemıs sınır oldum yaa 4 dedıler aradım.ceyrek gece ara dedıler aradım bucuktan sonra ara dıyorlar.bu test hastanede yapılmıyormus.ıstanbula goturmuslerdı.orda yapılıyrmus nerdeyse artık.offf streslı oldum
absynth benım dun 5. gunumdu ama hala az kan gelıyordu.olur dedı dr. tam reglım bıtmedı.ınsallah yukek cıkmaz.ama krıs 3. gununde yaptrmstı.bugun bırdaha yaptrmıs yarın cıkacaktı.ınsallah normal cıkar onunda.

absynth canım ınsallah asılaman tutar canım yaa sende hamıle olursun

Ben sıze bırŞey danıŞayım dedım benım belım agrıyo mıdem yanıyo ama daha gÜnÜmede 10gÜn var dayanamadım test yaptım olumsuz Çıktı gÖgÜslerım sızlıyo sÜreklı yorgunum ŞÜpelenıyorum ama daha erken mı sızce test ıÇın

nurberra sen yaptrmısmıydın canım testesteron.engel olmaz degılmı hamıle kalmaya.offf 5 e kadar beklıycem

afr ne yaptın canım sen yaaa coooook erken . en erken adet gununde cıkar bence.10 gun sabret ınsallah sonuc guzel olur.hamıle arkadasaların bırı 4 gun bırı 3 gun once yaptklarında negatıf cıkmıstı.gunlerınde yaptılar hamıleydıler

Allahım ınŞ. Çok ıstıyorum erken yapmam da yarın evlılık yıl dÖnÜmÜmÜz eŞıme sÜprız yapmak ıstedım ama olmadı ınŞ. 10 gÜn sonra mutlu bır haber verırım

offf allah kımseyı su dr.ların elıne dusurmesın sınırden delı oldum.ara ara yok bısı dalgamı gecıyorlar yaaa.ay kuryesıne de hastanesınede cok sınırlıyım suankötükedihüso

Ben sİze bİrŞey danıŞayım dedİm benİm belİm agrıyo mİdem yanıyo ama daha gÜnÜmede 10gÜn var dayanamadım test yaptım olumsuz Çıktı gÖgÜslerİm sızlıyo sÜreklİ yorgunum ŞÜpelenİyorum ama daha erken mİ sİzce test İÇİn

bence de erken. Valla benim şu test olyından öğrendiğim, erken test yapmak moral bozmakan başka bir işe yaramıyor. Hatta biliyorsunuz adet gününde bile yapılanlara güvenmeyin, iki gün sonra tekrarlayın derler. İnşallah belirtiler hayra almettir canım. Seni de aldım takibime şimdi, ara ara haber ver de merakta bırakma kaydirigubbakcemile3

amin nuerberracım herseyden once saglıklı olması bencede.

kızlar aradım daha kurye getrmemıs sınır oldum yaa 4 dedıler aradım.ceyrek gece ara dedıler aradım bucuktan sonra ara dıyorlar.bu test hastanede yapılmıyormus.ıstanbula goturmuslerdı.orda yapılıyrmus nerdeyse artık.offf streslı oldum
absynth benım dun 5. gunumdu ama hala az kan gelıyordu.olur dedı dr. tam reglım bıtmedı.ınsallah yukek cıkmaz.ama krıs 3. gununde yaptrmstı.bugun bırdaha yaptrmıs yarın cıkacaktı.ınsallah normal cıkar onunda.

absynth canım ınsallah asılaman tutar canım yaa sende hamıle olursun

sağol hazelcim, kısmet bakalım. Sağlıklı, hayırlı olacaksa tutsun inşallah.

Vallahi senin test sonuçlarını bende pc başında bekliyorum, haberin olsun kaydirigubbakcemile3

X