Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

kızlarr aradım ohhh normalmıs hepsı.dr.la konustum .cok sukur.dunden berı öldüm öldüm dırıldım yaaa.allahım eımın amelıyatı da ınsallah guzel gecerde degrler duzzelır gelır bebısım .

murebduu nbr canım nasıl oldun.kıstın nasılmıs.gectımı.merak ettım senı

selam kızlar. ben geldim. artık daha iyiym.
hazel nurberrada kist mi vardı. anlatır mısın?
yarın adetin 5.. günü yaptırsam mı acaba testeso işte o erkeklik hormonundan..

pardon canım ya nurberra deil miş.
murebbu muş
murebbucum bana da doktor kist var dedi ya hafif derecede nasıls artık hormon normal. senin durumların nasıl? doktor kontrollerin doktorun dedikleri tedavin mi var? kaçıncı denemen canım..

hazelcim çok sevindim . bak yarın da ameliyat olcak işin senin adına sevindim çok canım benim..

murebduu nbr canım nasıl oldun.kıstın nasılmıs.gectımı.merak ettım senı

sevindim Hazel :teytey:
Mühim olan içinin rahat etmesi tabi ama iki gündür neler çektirdin arkadaşım kendine kafamçokkarıştı
Çooook geçmiş olsun, sevindim gerçekten.

ya bir de şunu sorayım. Rahim duvarında incelme var ama klomen sebebiyle olmuş olabilir, önemli değil dedi doktor. Nedir ki bu arkadaşlar?

Son düzenleme:
sevindim Hazel :teytey:
Mühüm olan içinin rahat etmesi tabi ama iki gündür neler çektirdin arkadaşım kendine kafamçokkarıştı
Çooook geçmiş olsun, sevindim gerçekten.

sorma canım yaaa ben boyleyım ıste taktımmı takıyorum sonuc gelene kadar rahat etmıyorum.cok kotu bısı ama napım elımde degıl.kafamın saglam delıllerle rahatlaması lazım.neyse bunu atlattık.ama hastane benı bugun delırttı.aradım kac defa yaa yıne aradıgımda laboratuara baglarmısın dedım.bayan cıktı.ben kısaca kurye geldımı dıye soruyorum adın ne kuryesı dıyor.ben tahlıl sonucumu ogrenmek ıcın aradım sız kurye gelmedı dedınız ya dedım.kadın dıyorkı burası genel sekreterlık laboratuara baglayım.ee dedım laboratuara baglamamıslarmıydı.ayyy sonra mesgulmus daha sonra arayın kafayı yedım.dalga gecıyorlar sankı.cok sınırlenmıstım yaa.bırde dr.u aradım.gelmedı daha dedı.evet dedım 4u ceyrek gecede gelmemıstı ozaman 6 dan sonra arayın gelmemıstr daha dıyor 4:30 ta aradıgımda.e 6 dan sonra dr. lar paydos edıyor.offf ne gıcıktı yaa.neyse ıyı sonuc geldıde kendıme geldım.temızlıge basladımkaydirigubbakcemile3
yarın ykuz.cts gelıncede yorgun olursam dıye sımdıden yapım temızlıgımı

sımdı sıra sende buyut yumurtaları bakım gelsın bebıs.esınede bol muz badem cevız fındık.bal yedır.havuc yesın bol bol.domateste yesın asılamaya kadar bak ıyı ona.hadı bakım

yase benım dun 5. gunumdu yaptrdım.sende en son 5. gununde yaptrabılırsın hormon testlerını.ıster bu ay ıster bırdahakı ay yaptr canım sen nasıl ıstersen ama 5. gunu gecrme hormon testlerınde

sorma canım yaaa ben boyleyım ıste taktımmı takıyorum sonuc gelene kadar rahat etmıyorum.cok kotu bısı ama napım elımde degıl.kafamın saglam delıllerle rahatlaması lazım.neyse bunu atlattık.ama hastane benı bugun delırttı.aradım kac defa yaa yıne aradıgımda laboratuara baglarmısın dedım.bayan cıktı.ben kısaca kurye geldımı dıye soruyorum adın ne kuryesı dıyor.ben tahlıl sonucumu ogrenmek ıcın aradım sız kurye gelmedı dedınız ya dedım.kadın dıyorkı burası genel sekreterlık laboratuara baglayım.ee dedım laboratuara baglamamıslarmıydı.ayyy sonra mesgulmus daha sonra arayın kafayı yedım.dalga gecıyorlar sankı.cok sınırlenmıstım yaa.bırde dr.u aradım.gelmedı daha dedı.evet dedım 4u ceyrek gecede gelmemıstı ozaman 6 dan sonra arayın gelmemıstr daha dıyor 4:30 ta aradıgımda.e 6 dan sonra dr. lar paydos edıyor.offf ne gıcıktı yaa.neyse ıyı sonuc geldıde kendıme geldım.temızlıge basladımkaydirigubbakcemile3
yarın ykuz.cts gelıncede yorgun olursam dıye sımdıden yapım temızlıgımı

sımdı sıra sende buyut yumurtaları bakım gelsın bebıs.esınede bol muz badem cevız fındık.bal yedır.havuc yesın bol bol.domateste yesın asılamaya kadar bak ıyı ona.hadı bakım

he he hiç sorma, eşimin benden çekeceği var şimdi. Hoş zaten iştahı yerindedir, dört köşe olur cici mamaları koyunca önüne.

Size de hayırlı ameliyatlar. Çabucak olsun bitsin gelin evinize huzur içinde inşallah.

Yase, testesteron hormonuydu o krishazelin ki. Sordum doktora, yazdıydım yukarı görmedin herhalde. Adetin 3.günü yapılanlardanmış o da. Yumurtlama zamanı yükselirmiş, sonra düşermiş vb. ama PKO yükselmesine sebep olabilir dedi de o kadar şey sordum gebeliğe engelmidir demeyi unutmuşum :sm_confused:

kızlarr aradım ohhh normalmıs hepsı.dr.la konustum .cok sukur.dunden berı öldüm öldüm dırıldım yaaa.allahım eımın amelıyatı da ınsallah guzel gecerde degrler duzzelır gelır bebısım .

cnmsnuçlarının ii çıkmasına çok sevndim yaa hadi gözün aydın inşş herşey yolunda olcak sen da et yeter tatlım benide unutma duanda emi sende hep aklımdasınn

yase kist falan yoktu çok şükür bende canım sürekli gitmiştim be muayeneye temzdi çok şükür ama demekki zamanı gelmemişti inşş sizinde zamnınız gelir bebişleriniz gelir sıraylaa inşş

nurberracım canım benım ya etmemmı.bılıyrmusun meryem suresını okurkende sızın ısımlerınız gecerdı aklımdan ve gozumun onunden.sızede dua ederdım ben sımdı hamısler olarak dua edıcem sızekaydirigubbakcemile3

absynth canım bak tahlıllerım ıcın ıyı cıkıcak dedınbenım bebıs ne zaman gelcek ıcıne dogan bısı varmı.benım arada ıcıme dogar olursa soylerım sıze

hazel benle ilgili bişi doğuyo mu canım ya bu ay ümitlenmiom anlatmıştım ya ayy bi de olurmuş..

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
:emir_bebek:ANNE OLMAK İSTİYORUZZZZZZ :emir_bebek:

BEKELEMEDEKILER

gonca85gonca----------23 Haziran------------5. deneme:Saruboceq:KK43:IDRAR TESTINDE SILIK IKINCI CIZGI):Saruboceq:

:lepi:HAZİRAN HAMİŞLERİMİZ:lepi:

:lepi:sarısheker..........-::emir_bebek::nazar::CüvCüv:KK43:ugur geıtırır inşallah bize)

:lepi:Nurberra----------------23 Haziran-------12. deneme : :nazar:-BEBİŞ GELIYORRRRR:emir_bebek::CüvCüv:
:lepi:Faran---------------------29 Haziran----------------7. deneme :nazar:BEBİŞ GELİYORRR:emir_bebek::CüvCüv:
:lepi::Ponispon------21 Haziran-------1. deneme:nazar::CüvCüv:BEBİŞ GELIYORRRR:emir_bebek::lepi:
:lepi:Babu---------------25 Haziran-------1. deneme:nazar::CüvCüv:BEBİŞ GELIYORRR:emir_bebek::lepi:

TEMMUZDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER

Karats---------------------------2 Temmuz--------------2. deneme
impaladeniz--------------------2 Temmuz-------------1. deneme
Lithium84-----------------------3 Temmuz--------------? deneme
Suyasem-----------------------4 Temmuz---------------12. deneme
Nurten34------------------------5 Temmuz --------------? deneme
D_kupcu------------------------6 Temmuz---------------? deneme
Mse121822.......-------------6 Temmuz---------------6.deneme
Edamm--------------------------8 Temmuz---------------1. deneme
Darkangellove58--------------8 Temmuz--------------10. deneme
ekin_09--------------------------9 Temmuz----------------1. deneme
Guzel83------------------------10 Temmuz---------------7. deneme
Ramiznur-----------------------11 Temmuz--------------6. deneme
ozlemsoysal------------------19 Temmuz--------------1. deneme
Nehiretna-----------------------22 Temmuz--------------9. deneme
Firstheaven--------------------20Temmuz-------------- ? deneme
Hazel82-------------------------20 Temmuz--------------5. deneme
Tırtılkurabiye------------------20 Temmuz--------------2. deneme
Aysu87--------------------------23 Temmuz--------------8.deneme
Yasekase----------------------23 Temmuz---------------4. deneme

Tugok----------------------------23 Temmuz--------------6.deneme
melike---------------------------24 Temmuz----------1. deneme
esteem---------------------------24 Temmuz-------------1. deneme
Nisa-86--------------------------26 Temmuz--------------2.deneme
denizxx--------------------------28 Temmuz-------------11. deneme

Ronya-----------------------------? Temmuz----------10. deneme
bizard------------------------------? Temmuz-----------? deneme
Ozlemyalcinkaya-------------28 Haziran-----------? deneme

karan1----------------------------? Temmuz------------1. deneme
Abysnth-------------------------? Temmuz------------? deneme

:Saruboceq::emir_bebek::Saruboceq::emir_bebek:

yasecım ıcıme dogarsa soylerım canım.nurberranın bebegı erkek gıbı gelıyor bakalım ne olcak.bu hıssım tutacakmıonun da ıcıne oyle doguyormus.bakalım.saglıklı olsunlar en basta tek dılegım o

hazel ya nurberranın ve eşinin her şe normalken mi 12. denemede olmuştu. nurberra gitmiş.. canım okursan aydınlatır mısın beni?

absynth canım bak tahlıllerım ıcın ıyı cıkıcak dedınbenım bebıs ne zaman gelcek ıcıne dogan bısı varmı.benım arada ıcıme dogar olursa soylerım sıze

ya tahlillerde gerçekten hissetmiştim. Bazen olur hakikaten, karşımdakinin paniğini görürüm ama içim o kadar rahat olur ki derim iyi çıkacak. Bak daha önce de yıllar önce kanser vb. aradıydı bir kere bende doktorlar. Boşuna uğraşıyorsunuz diyordum o zaman onlara ama bu seferkinde daha US çekilirken içim bir tuhaf olduydu. Bu işin sonu iyi değil dediydim.

Şimdi sizin ameliyat olduğu için birşey hissedemiyorum ama ameliyat için içim çok rahat. su gibi gidin gelin inşallah.

Bu ay ekinden ümitlendim ben ya, belirtiler kendiminmiş gibi heyecan yaptım vallahi. Hayırlısı bakalım.

Yase, bir de senin için kist vb. dediler de, bana sanki sorunsuz pıt diye bebişine kavuşacakmışın gibi geliyor.
Allah söyletmiştir inşallah.

bu arada yarın bu gittim doktora diğer testleri yaptırım dedim adetin 5. günü olcak ya. doktor olmıcakmış pazartesi gelcekmiş. rahim filmi olmadan başka doktora da gitmek istemedim. doktorda istersen yaptır demişti sonra ama muhakkak yaptır gene sen için rahat olcaksa demişti. beni telaşlı görünce napsın.. bu durumda salı günü 3 te randevum var. rahim filmi için. ondan sonra bakıcam artık..
yine başka doktora gitmeden ne kadar doktor gerek yok dedise de aynı doktora adetin 13. günü yumurta takibine gitmeyi düşünüorum. bi de 21. günü yapılan testi yaptırıcam tamam artık

sil baştan da başka doktora adete yakın gidicem. hem gebelik varsa da çıkar. başka da hiç bişie gerek kalmaz o zaman!!! ayyyyyyyyyyy kızlar yaaaa ne güzel olur.. uğraşmamış olurum başka doktorla gebelik takibi için doktora giderim o zamannnnn. ne ii olur yaaa..

X