Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

kızlar size bişi sorcam gene!
şimdi ben pazar günü sabah akşam soğan kürü yapıcam başlıcam yani. rahim filmini de salı öleden sonra baktırcam filmdem önce sabah ve filmden sonra akşam da içicem. yane normal soğan kürüne devam edicem.
,bişi olmaz di mi. aç karnına mı gidilio filme hazel.
normal gezmeye gider gibi istedimi yiyip içip ya da yemeyip içmeyip gidebilirim di mi. doktor bişi demedi gerçi. ben de sormadım. sölerdi heral..

kızlar bi de filmden önce su içmemek vs. bişi olmuo di mi?

vala ben gitcem gezmee gider gibi..

yase ac tok farketmez ama ben fılm cekılen yere vardıgımda tam lavaboya gıtcektım.randevu saatımı soyledıgımde sekreter dr.a haber verdı .su saatte alıcam dedı.cunku ben aslında 5 e randevu almıstım ama 3 te gıtmıstım.dr da 4 te alırım demıs cunku hasta vardı sırada.neyse demıskı sakın lavaboya gıtmesın.yanı kucuk tuvaletının olması onlar acısından daha ıyıymıs.daha mı kolay bakılıyor bılmıyorum.yanı bıraz sıkışık olsan daha ıyı olur

tamam hazelcim saol . soğan kürründen de bişi olmaz heral di mi?
canımsen sonuçlara netten mi bakıcan?
ben de şu rahme baktırım de . sen bugünkülerl tüm testleri yaptırmış olcan sanırm di mi?
bunların içinde troid, şeker , gizli şeker, kan şekeri, hemogram vvs, var dimi?
canım salı akşamı müsait olrsak bana yaptırdın test adlarını dikkat çekenleri bdoktorun vermediği ama birbirimizden öğrenerek yaptırdın şeleri yazrsız diil mi sonra.
hazel sadec yumurta takibin yok sanırım di mi? adetin 21. günü de bişie bakılıo du . öle bişiler yaptırmış mıdın canım. ben bu ay tepe tırnak tatildeken rahim filminden sonra uğraşıcam bunlarla. yumurta takibi olmaz belki ama testler falan işte..

yasecım yumurta takıbı yaptrdım gecen ay.progestan testı yaptrmadım cunku dr. a gıttıgım 18. gunde yumurtanın catladıgı goruldu ultrasonda.hala yumurtam canlıyıd catladıktan sonra ve bız o sabah ılıskıye gırmıs olmamıza ragmen tutmadısenağlama

ben seker testı ve hemogram sımdı yaptrmadım ama hemogramı cok sık yaptırırm ben.en son korunmayı bırakmadan 5 ay once yaptrmıstım ve ondan oncekı 2 yılda cok sık yaptrrdım cok sukur kansızlıgım falan yok.gayet ıyı cıkıyordu.ve bobrek karacıger fonksıyonu testlerımı sedımentasyon testlerının hepsı korunmayı bırakmadan 5 ay once yaptrmıstım.onuda dısetı kanamam var dıye acaba kan ıle ılgılı hastalıgımmı var dıye yaptrmıstımkaydirigubbakcemile3 pıpırıklıyım ya dıestı sorunundan once baska hastalıklar gelır hep aklıma.neyse kafam rahatladı ondada.

ama hemogram ve hormon testlerı dısında test yaptrlmıyor benım bıldıgım.ben fsh-lh-prolaktın-tsh-serbest testesteron-total testetsteron-DHEA yaptrdım yanı.daha ne olsun.ama baska topıkte sorduguma gore testesteron hamılelıge engel degılmıs sadece tuylenme yapıyormus.hatta testeseteronu yuksek olupta hamıle olanlar bıle varmıs.ama korktum yaaa suda bellı olana kadar rahat degılım ıste.rbbım bundada guzel sonuc alıyım lutfen sonrada cok bekletmeden gelsın benımde melegım saglıkla tabı

Son düzenleme:
ayyy faran nurberra keseyı grmus sende gorursun bence karından gorunmese bıle vajınal ultrasonla gorulebılıyormus heralde tbı bbıs yeterınce buyumusse.rabbım bızede yasatsın bu guzel duyguyu ınsallah en kısa zamanda.

rabbım kucagına saglıkla almayı nasıp etsın canım inşallah

canım inş tüm dualarım sizinle.
çok tuhaf bir duygu gerçekten. insanın inanması günlerini alıyor. ve sürekli onun için endişeleniyorsun. ben her gün tkan testi yaptırıp değerleri takip etmek istiyorum. mümkün değil tabi.

kaydirigubbakcemile3 ilahı.cagla sıkel de hamıleyken eve ultrason makınesı almak ıstemıs.yaaa gercekten ınsanın hergun bakası gelır degılmı.

faran bu ay takmadınmı bebek olayını bence oyle gelmıstr stres yapmadıysan.nasıl umutlumuydun calısma zamanı yada bebekıcın mı ılıskıye gırdın yanı dusunuyormuydun.nasıldı psıkolojık durumun .

tamamen katılıyorum farancım yaa her an aynı şeyi düşünüyosun olmadan önce de hep bebek fikri oluncada hep sağlıkla görebilecekmiyim endişesi Rabbim yardım etsinn ve sağlık versin inş bebişleriize hazelcimmm sanada en kısa zamnda nasip etsin bu heyecanı cnm inşş

sen nerelerdesın sımdı ıstanbuldamı memlekettemı canım.annenler ne sevınmıstr.ya esın ne yaptı konusamadık.ozel bısı yaptınmı bu ay hamılelık ıcın.belırtın nelerdı.goguslerınde varmıydı acı sancı buyume falan.

cnm sana hepsini yaziim bikere adet sancıyla tamamen aynı sancıları yaşıyosun hiç bi fark yok emin ol hatta hala bile regl sancısı gibi oluyo arada.buay rahim filmi çektirmeyi düşünüyodum biliyosun cnm ama çok dua ediyodum Rabbime gerek kalmasın diee.
farklı olarak her gün aç karna sabahları adetin 1.gününden itibaren kuru incir yedim cnm bir iki tane ama.sonra yumurta takibine gittim bi kere ve 21.günde progesterona baktırdım çatlama olmuşmu die .sonrasında istanbula geldim işte kps falan aklımda ama hep bebkte vardı yani o fikri atamadım sadece artık tedavi olucam die düüşünüyodum.sonsuz kere hamdolsun Allahıma nasip eyledi inş sağlıklada devam eder cnm endişesi hiç bitmiyo inanki inş sende bi kal hep konuşcaz bu durumları şimdi sana hep dua ediyorum hazelcimmm

allah razı olsun canım yaaa senın duan kabul oluyor.gecmısı okudumda bu topıgı actıgımızda ne dua ettıysen kabul olmus.duana cok ıhtıyacım var.bende sana her zaan dua edıyorum ve butun hamıelere hamıle kalmak ısteyenlere.rabbım benımde dualarımı kabul eder ınsallah.

dun testesteron tetı yaptrdım.sımdıde ona taktım.yuksek cıkaesa dıye.cok takıntılı oldum.yarım saat sonra arıycam ogrenıcem.ınsallah yuksek degıldr.yarında esım varıkosel amelıyatı olcak.rabbım yardım etsın.ınsallah hersey yolunda gıder de bende hayırlı zamanda saglıklı bebekler hamıle kalırım .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…