Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

bu sevindirici gelişmeler sanırım,hayırlısı olsun inşallah güzel güzel bebişlerin olsun:)
yaş kaçtı bu arada?

senin ilk bebiş mi olacak ekinciğim,ilk se eğer annesini bekletmesin,hemen 7 gün sonra geldiğini müjdelesin inşallah bize:)
burda hamile haberi aldıkça çok seviniyorum,moral buluyorum henüz bikaç gün oldum geleli ama burda tanımadığım insanlar için dua ederken buluyorum kendimi.
Benim ilk denemem 24ünde bıraktım korunmayı,benim daha çok günüm olmasına rağmen, ben bile merakla bekliyorum 1 ayın dolmasını,seni çok iyi anlayabiliyorum.

evet 1,5 sene önce evlendim yeni yeni artık olsun dedik.Bismillah dedik başladık bekliyoruz bakalım:kedi:

günaydın ramiznur,ne güzel bu saatte uyanabilmek,benim için sabah 7de başlıyor:)

kızlar dün ov.da çift çzgiden sonraki 2. gündü eve saat gece1 de geldik eşimi zor ikna ettim çalışma için çok uykum var deyip durdu zar zor ikna ettimkaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile
neyse sonundaoldu çalışma sonrada bizimkinin uykusu kaçtı
ben mışıl mışl uyudum o nette bişelere bakıodu
çok kötüyüm dimikötükedihüso
bakalım bugün napacaz 3gün üst üste yapalım die kafaya koydum ya illa olacak
ay hayır odeğilde sanki ben çok hevesliyim osaatte,eşimde çoçuk olmasını çok istio aslında ama bizim kadar takıntılı değiller

kaydirigubbak

kaydirigubbakcemile3valla çokmu kötüyüz yok sa çok mu takıntılıyız bilmiyorum ama adamlara eziyet çektirdiğimiz çok açık:)Hadi hayırlısı bakalım başarıya kadar durmak yok:lepi:

Evet canım ilk. Okul, iş güç derken, sonra başlıyorsun armudun sapı üzümün çöpü demeye, bende iki sene önce evlendim. İki düşük yaşadım. Yapılan testler sonucunda kan pıhtılaşması çıktı. İlk defa planlı gebelik deniyorum kısaca. Öncekiler spontandı canım

evet 1,5 sene önce evlendim yeni yeni artık olsun dedik.Bismillah dedik başladık bekliyoruz bakalım:kedi:

cnm hadi hayırlısı inş bebeğin çok bekletmez seni
biz 4 senelik evliyiz ama ocak ayına kadar korunduk hep korunmayı bırakınca hemen olacak sandım oyüzden ilk haftada 1 falan çalışma oluyodu baktım bişe yok martta 12-18.günler günaşırı denedik yine olmadı
öyle olunca ovulasyon testlerine başladım bu 3.ayım geçen aylarda çift çizgi silikleştiği gün çalışma yapabildik yine olmayınca bu ay çift çizgiden sonra 3 gün üst üste deneyecez bakalım
biraz uzun oldu ama
bu arada yaş 27 senin yaş kaç cnm

bu arada yeni başladıysan ovulasyon testlerini tavsiye ederim
benim yumurtlamam geç oluyomuş onu öğrendim
netteki hesplayıcılara uymuyor günleri 18-19-20. günlerde falan yumurtluyorum

Hiçbirşey geç değil canım,zaten nesi artık hep geç evleniyor,Düşükler için üzüldüm canım,inşallah bundan sonra sağlıklı hamişlikler yaşarsın.Sanırım 1 ay dolmadan kesin test sonucu öğrenemiyoruz değil mi?

Erkekler böyle güzelim. Armut piş ağzıma düş isterler. Ama kusura bakmasınlar emeksiz hiç birşey olmuyor. Hele ki bebiş. :ecrin_bebek: Hem hep erkekler mi uykunun en tatlı yerinde kadınları uyandıracak da hangiş fingiş yapacak. En iyisini yapmışsın tatlım. süprizzzzz

Sağol canım. İnşallah.

En adet günü veya bir kaç gün sonrası net sonuç çıkıyor canım.

mrb ekin düşükler için üzüldüm geçmiş olsu ama en azından hamile kalmada bi problem yok onu biliosunuz ve sorunu ne oldugu da bulunmş,benim bi arkadaşında 2 düşükten sonra şimdi çok tatlı bi kızı var ondada pıhtılaşma sorunu vardı..ovulasyon testini öneririm kızlar kullanmıyosanız en azından yumurtlama gününü bilp ona göre çalışma yapıyosun ii oluyo bi ayı boşa geçrmektense

Canım yaşım 25.Umarım çok beklemeyiz,Bu hafta gidicem doktora,gerekli testler ve kontrolleri yaptırmayı düşünüyorum,hemde kontrolden geçmiş olurum ne olur ne olmaz.Çalışmalarımız düzenli gidiyor şimdilik,umarım aksilik yaşamayız:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…