Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

Ben bir önceki gebeliğimi adeti beklediğim gün öğrenmiştim. Aslında çok süpriz olmuştu. Sözde korunuyorduk. Nasıl olduğunu eşimde bende anlamamıştık.

Çok teşekkür ederim canım. Evet hamile kalmamda bir problem yoktu. Ama kürtajdan sonra ne olur ne olmaz bilemem. Tüplerde yapışıklık olma ihtimali oluyormuş. Takdir Allahın. Bekleyip göreceğiz artık.

Allah sana da, tüm isteyenlerle birlikte tatlı mı tatlı, şeker mi şeker bebiş nasip etsin. :Saruboceq:

kızlar ben kaçar tanıştığıma memnun oldum..yine görüşürüz
inşallah topikdeki herkes bu ay hamişşş kalırrr..AMıNNN

Ben bir önceki gebeliğimi adeti beklediğim gün öğrenmiştim. Aslında çok süpriz olmuştu. Sözde korunuyorduk. Nasıl olduğunu eşimde bende anlamamıştık.

“Sizleri Biz yarattık, yine de tasdik etmeyecek misiniz? Şimdi (rahimlere) dökmekte olduğunuz meniyi gördünüz mü? Onu sizler mi yaratıyorsunuz, yoksa yaratıcı Biz miyiz?„

(Vakıa Suresi, 57-59)

Allah yaratmak istediğinde korunmalar çaresiz kalıyor,korunurken hamile kalan arkadaşlarım var:)Sürpriz hamilelikler daha mı heyecanlı oluyor peki,çok özenmişimdir öle habersiz gibip hamilesin denildiğinde verilen ilk tepkiye.

Ekinciğim senden de hayırlı haberler bekliyoruz,banada müsade görüşürüz

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
ANNE OLMAK İSTİYORUZZZZZZ

BEKELEMEDEKILER

gonca85gonca----------23 Haziran------------5. deneme:SaruboceqIDRAR TESTINDE SILIK IKINCI CIZGI):Saruboceq:

:lepi:HAZİRAN HAMİŞLERİMİZ:lepi:

:lepi:sarısheker..........-::CüvCüvugur geıtırır inşallah bize)

:lepi:Nurberra----------------23 Haziran-------12. deneme : -BEBİŞ GELIYORRRRR:CüvCüv:
:lepi:Faran---------------------29 Haziran----------------7. deneme BEBİŞ GELİYORRR:CüvCüv:
:lepi::Ponispon------21 Haziran-------1. deneme:CüvCüv:BEBİŞ GELIYORRRR:lepi:
:lepi:Babu---------------25 Haziran-------1. deneme:CüvCüv:BEBİŞ GELIYORRR:lepi:

TEMMUZDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER

Karats---------------------------2 Temmuz--------------2. deneme
impaladeniz--------------------2 Temmuz-------------1. deneme
Lithium84-----------------------3 Temmuz--------------? deneme
Suyasem-----------------------4 Temmuz---------------12. deneme
Nurten34------------------------5 Temmuz --------------? deneme
D_kupcu------------------------6 Temmuz---------------? deneme
Mse121822.......-------------6 Temmuz---------------6.deneme
Edamm--------------------------8 Temmuz---------------1. deneme
Darkangellove58--------------8 Temmuz--------------10. deneme
ekin_09--------------------------9 Temmuz----------------1. deneme
Guzel83------------------------10 Temmuz---------------7. deneme
Ramiznur-----------------------11 Temmuz--------------6. deneme
ozlemsoysal------------------19 Temmuz--------------1. deneme
Nehiretna-----------------------22 Temmuz--------------9. deneme
Firstheaven--------------------20Temmuz-------------- ? deneme
Hazel82-------------------------20 Temmuz--------------5. deneme
Tırtılkurabiye------------------20 Temmuz--------------2. deneme
Aysu87--------------------------23 Temmuz--------------8.deneme
Yasekase----------------------23 Temmuz---------------4. deneme

Tugok----------------------------23 Temmuz--------------6.deneme
melike---------------------------24 Temmuz----------1. deneme
esteem---------------------------24 Temmuz-------------1. deneme
Nisa-86--------------------------26 Temmuz--------------2.deneme
denizxx--------------------------28 Temmuz-------------11. deneme

Ronya-----------------------------? Temmuz----------10. deneme
bizard------------------------------? Temmuz-----------? deneme
Ozlemyalcinkaya-------------28 Haziran-----------? deneme

karan1----------------------------? Temmuz------------1. deneme
Abysnth-------------------------? Temmuz------------? deneme

:Saruboceq::Saruboceq:

merhaba arkadaşlar,
doktora gidceğim birazdan, bir bakayım dedim.
Ekin aslında ben senden de umutluyum bu ay, ama seni ümitlendirmekten çekiniyorum :) Yine de ara ara haber ver buradan durumları :)
hazel ne oldu test sonuçları?
yaseden de ses yok bugün, doktor peşine mi düştü acaba?
selamlar...

Merhaba canım, dr.a gidişin rutin kontrol için mi?
Laf aramızda bende kendimden umutluyum Ancak ne olacak bilinmez. Bu ay olmazsa öbür aya kısmet artık. Hele günler iyice bir yaklaşsın. Her günü rapor ederim merak etme tatlım. a.s

YOK CANIM BENIM SONUCLAR 4 TE CIKCAK BUGUN.ARIYCAM 4 TTE.offf cok korkuyorumeyvahedigeldismile
yase sen ne yaptın

benım de temızlık yapmam gerek ama hıc yapasım yok moralım cok bozuk streslıyım.sonucu alıyımda mutlu olursam o zaman yaparım.yarında amelıyat var.hersey mı ust uste gelır.rabbım sen gor şu karanlık zamanımızda aydınlat bızı lutfen

tünaydın kızlar bugün gitmek istiodum ama kafamı toparlayamadım gitmedim. ben hala daha başka bi doktora gitmeden bu gittim doktora rahim filmini düşünüorum. bi de onda bişi çıkarsa başka doktora bu sorunlarla giderim die düşündüm. aslında sırf rahim filmi düşüncemden de deil. bu doktor daha erken deniceksniz ilerde olmazsa inceleriz yüzde onun içinde olan bir durumdamışım bu durumda olan kadınların da yüzde 60 ı bişi yapmaya gerek kalmadan normal süre içinde hiç sorunu olmayanlar gibi gebe kalırmış. o yüzden acele de etmedim. bugün bir ara aryıp doktoru filmi sorucam belki pazartesi baktırırım. ondan sonra başka yerlere bu doktorun dedikleini gördüklerini rahim filminin nasıl çıktını sölerim die düşündüm. biliorum istemedikten sonra bakmıolar ya erken die.

bi de hazel sen de çektirdin rahatsın. ben de emin olmak istiom senin gibi.,

rahim filminden sonra dener miyiz bilmiom doktor ne dicek ama gebe kalmam biraz daha zor ya. bu ay ovulasyon zamanına denk gelebilir kaçırabiliriz de belki bi kaç gün eşim olmıcak temmuzda. hatta ben de soğan kürü için aksamasın die gitmicem. belli olmaz ama bu ay pas da geçilebilir. o yüzden u ayı hiiçççççç takmıorum gebelikkonusunda. sürprizler açığım ama..!.

evet tatlımya inşallah.

kızlar salı günü rahim filmi için randevu aldım

doktor çekildikten 3 gün sonra 7 gin gün aşırı ilişki önerdi. bi sakıncası yok dedi. rahim filmi çektirip de gebe kalalnlar var. bu tıbben bilinen bişi . bi zararı yok dedi.

eşimde sperm şeinden yaptırcak bakalım haftaya inş. bari değerleri i i olsa.

işin ilginç tarfı da rahim filminden 3 gün sonra eşim bi kaç gün yok. yumurtlama zamanına denk gelio gibi ama belli olmaz yumurtanın çatlama zamanı da deişio ya. gitmeden yaparıza artık. gelince de hemn yaparız napalım şans.
doktor takibe gerek yok dedi erken dedi gene.
nese ben bi filmi çektirim de . sonra başka doktora durumu anlatırım. kisttin görüldüğü ama hormonlarım i i çıktığını, adetlerimin çok düzenli geldini, ovu testi yapıp çift çizg,leri gördümü falan
bu doktor bir kaç test daha vermişti onları da sölerim yapalm die. çünkü hormonlar normal olunca testleri de bana bıraktı. istersen bi baktır gel dedi. ama ben rahim filmine taktım ya kist çıkınca onda da çıkarsa die şimdilik erteledim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…