Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

hazelcim bir dahaki takip yaptırmayı düşünüyorum.ya kadın dogumcuya eşim vitamin kullansınmı dediğimde gerek yok demişti ama ben kendim vitamin almıştım sordugumda o zaman solgarın çinkosunu al ve evicap al demişti.2 aydır içiyor eşim.

Evet, kısmetse ilk olacak ama çok ümitlenmemeye çalışıyorum.
Demek ki mamagrafi gibi rahim filminin de çeşitleri var. Mamografide de dijital olanı tavsiye ediliyor mesela. Araştırmak lazım ihtiyaç halinde.

hımm evet nurtencım bencede bırdaha yaptırın ve gıtsın mutlaka.hep bız yıpranıyoruz ama ya onlardada sorun varsa.ondanda gecıkıyor olabılır degılmı.

kızlar ya bu rahim filmi rahme ters bi etki mi yapabilio? öle bi ihtimal mi var? radyasyon var ama geçio denio. gerekirese bi ay da yapmayız ama. hemen ilişkiye de girebilirsin gebe kalsan bişi olmaz diomuş doktorlar aletin kalitesine göre sölüola işte. kist varken yaptırmak daha mı kötü olur anlamadım ya pazartesi düşünmüştüm ama. ben kararlıyım. bana bildiniz duydunuz şeler varsa yazar mısnız?

llüüüttffennn. çok karıştım ben . abartıorum belki ama. napimm. hoşgörünüze sığınıorum..

hımm evet nurtencım bencede bırdaha yaptırın ve gıtsın mutlaka.hep bız yıpranıyoruz ama ya onlardada sorun varsa.ondanda gecıkıyor olabılır degılmı.

Ya evet arkadaşlar. İşte bende pek problem yok ama eşimin morfoloji %2 canımı sıktı işte. Hadi biz hormon ilacı vb. birşeyler yoluna koymaya uğraşırız da, bunların morfolojiyi düzeltmek de zor iş yav. Sinir oluyorum.eyvahedigeldismile

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
ANNE OLMAK İSTİYORUZZZZZZ

BEKELEMEDEKILER

gnca85gonca----------23 Haziran------------5. deneme:SaruboceqIDRAR TESTINDE SILIK IKINCI CIZGI):Saruboceq:

:lepi:HAZİRAN HAMİŞLERİMİZ:lepi:

:lepi:sarısheker..........-::CüvCüvugur geıtırır inşallah bize)

:lepi:Nurberra----------------23 Haziran-------12. deneme : -BEBİŞ GELIYORRRRR:CüvCüv:
:lepi:Faran---------------------29 Haziran----------------7. deneme BEBİŞ GELİYORRR:CüvCüv:
:lepi::Ponispon------21 Haziran-------1. deneme:CüvCüv:BEBİŞ GELIYORRRR:lepi:
:lepi:Babu---------------25 Haziran-------1. deneme:CüvCüv:BEBİŞ GELIYORRR:lepi:

TEMMUZDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER

Karats---------------------------2 Temmuz--------------2. deneme
impaladeniz--------------------2 Temmuz-------------1. deneme
Lithium84-----------------------3 Temmuz--------------? deneme
Suyasem-----------------------4 Temmuz---------------12. deneme
Nurten34------------------------5 Temmuz --------------3.deneme
D_kupcu------------------------6 Temmuz---------------? deneme
Mse121822.......-------------6 Temmuz---------------6.deneme
Edamm--------------------------8 Temmuz---------------1. deneme
Darkangellove58--------------8 Temmuz--------------10. deneme
ekin_09--------------------------9 Temmuz----------------1. deneme
Guzel83------------------------10 Temmuz---------------7. deneme
Ramiznur-----------------------11 Temmuz--------------6. deneme
ozlemsoysal------------------19 Temmuz--------------1. deneme
Nehiretna-----------------------22 Temmuz--------------9. deneme
Firstheaven--------------------20Temmuz-------------- ? deneme
Tırtılkurabiye------------------20 Temmuz--------------2. deneme
Hazel82-------------------------22 Temmuz--------------5. deneme
Absynth-------------------------22 Temmuz--------------1. denemeAysu87--------------------------23 Temmuz--------------8.deneme
Yasekase----------------------23 Temmuz---------------4. deneme

Tugok----------------------------23 Temmuz--------------6.deneme
melike---------------------------24 Temmuz----------1. deneme
esteem---------------------------24 Temmuz-------------1. deneme
Nisa-86--------------------------26 Temmuz--------------2.deneme
denizxx--------------------------28 Temmuz-------------11. deneme

Ronya-----------------------------? Temmuz----------10. deneme
bizard------------------------------? Temmuz-----------? deneme
Ozlemyalcinkaya-------------28 Haziran-----------? deneme

karan1----------------------------? Temmuz------------1. deneme
Abysnth-------------------------? Temmuz------------? deneme

:Saruboceq::Saruboceq:

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
ANNE OLMAK İSTİYORUZZZZZZ

BEKELEMEDEKILER

gnca85gonca----------23 Haziran------------5. deneme:SaruboceqIDRAR TESTINDE SILIK IKINCI CIZGI):Saruboceq:

:lepi:HAZİRAN HAMİŞLERİMİZ:lepi:

:lepi:sarısheker..........-::CüvCüvugur geıtırır inşallah bize)

:lepi:Nurberra----------------23 Haziran-------12. deneme : -BEBİŞ GELIYORRRRR:CüvCüv:
:lepi:Faran---------------------29 Haziran----------------7. deneme BEBİŞ GELİYORRR:CüvCüv:
:lepi::Ponispon------21 Haziran-------1. deneme:CüvCüv:BEBİŞ GELIYORRRR:lepi:
:lepi:Babu---------------25 Haziran-------1. deneme:CüvCüv:BEBİŞ GELIYORRR:lepi:

TEMMUZDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER

Karats---------------------------2 Temmuz--------------2. deneme
impaladeniz--------------------2 Temmuz-------------1. deneme
Lithium84-----------------------3 Temmuz--------------? deneme
Suyasem-----------------------4 Temmuz---------------12. deneme
Nurten34------------------------5 Temmuz --------------3.deneme
D_kupcu------------------------6 Temmuz---------------? deneme
Mse121822.......-------------6 Temmuz---------------6.deneme
Edamm--------------------------8 Temmuz---------------1. deneme
Darkangellove58--------------8 Temmuz--------------10. deneme
ekin_09--------------------------9 Temmuz----------------1. deneme
Guzel83------------------------10 Temmuz---------------7. deneme
Ramiznur-----------------------11 Temmuz--------------6. deneme
ozlemsoysal------------------19 Temmuz--------------1. deneme
Nehiretna-----------------------22 Temmuz--------------9. deneme
Firstheaven--------------------20Temmuz-------------- ? deneme
Tırtılkurabiye------------------20 Temmuz--------------2. deneme
Hazel82-------------------------22 Temmuz--------------5. deneme
Absynth-------------------------22 Temmuz--------------1. deneme
Aysu87--------------------------23 Temmuz--------------8.deneme
Yasekase----------------------23 Temmuz---------------4. deneme

Tugok----------------------------23 Temmuz--------------6.deneme
melike---------------------------24 Temmuz----------1. deneme
esteem---------------------------24 Temmuz-------------1. deneme
Nisa-86--------------------------26 Temmuz--------------2.deneme
denizxx--------------------------28 Temmuz-------------11. deneme

Ronya-----------------------------? Temmuz----------10. deneme
bizard------------------------------? Temmuz-----------? deneme
Ozlemyalcinkaya-------------28 Haziran-----------? deneme

karan1----------------------------? Temmuz------------1. deneme
Abysnth-------------------------? Temmuz------------? deneme

:Saruboceq::Saruboceq:

Yasecim, bence önce bir başka doktora git. Yaptırmak istediğin testleri, doktorların bu testleri hangi hallerde gerekli gördüklerini filan bir iyice danış. Hatta doğrudan ikinci bir fikir almaya geldim, vakit kaybetmek istemiyorum, doktorumu değiştireceğim de diyebilirsin.
Bu düşündüğün testleri bir hekimle tartışmadan şimdi ne desek boş hayatım kaydirigubbakcemile3

teoman cem kadıoglu nurtencım.pzt ve pers 12 ıle 2 arası randevu verıyor muayene ıcın.ona gerek yok ama sımdı.once bır hastanede baksınlar ısterse eger varıkosel derse ona gıdersınız.

teoman cem kadıoglu nurtencım.pzt ve pers 12 ıle 2 arası randevu verıyor muayene ıcın.ona gerek yok ama sımdı.once bır hastanede baksınlar ısterse eger varıkosel derse ona gıdersınız.

bende senin gibi çok pipirikliyim takıntılıyım.iyi olsun da ilk ona gideyim onemli değil.nerde muayenehanesi.

yasecım kıstın varsa rahım fılmı bısı yapmaz zarar vermez.cunku ondakı ılac tuplerın ıcıne verılıyor.kıstle alakası yok.ama fılmde sadece tuplere degıl rahımede bakıyorlar temızmı dıye.belkı orda daha acıklayıcı bılgı verırler canım.keske ıstanbulda olsaydında benım gıttıgım yere gıtseydın hıc acıtmıyor.ınsallah senın dr.un da acıtmaz.sonucta guzel cıkar

o zama ben rahim filmi yaptırmadan doktora gidim başka. ultrasonda diğer doktorun kist gördünü ama her testin yapılmadını sölim.. testleri yaptırma k istedimi.

aslında ben rahim filminden kurtulup sonra başka doktora gitmeyi düşünmüştüm ama.

hımm o zaman canım gıdersen once sperm testı yaptrıp oyle gıdın ama o ya caadakı yada tumlabdakı yerlerden test ıster dıgerlerını kaale almz.ona gore gıdın.zaten muayenanesının alt katında tumlab var teoman bey kurmus.nısantasında yerı.bır tane tumlab da bakırkoyde.hangısıne ıstersenız gıdebılırsınız.ama baska hastaneledekılere bakıyor not alıyor ama mutlaka tumlabdakını kaale alıyor.bırde onceden yaptırıp gıdınkı bırdaha tekrar test ıcın gıtmek zorunda kalmayın.sabah 9 da acılıyor tumlab.12-1 gıbı randevu alsanız 9 da test versenız sızın randevuya kadar cıkar sonuclar.

Son düzenleme:

Bak bence başka doktora git, doğru düzgün muayene olup, sorularını sorabileceğin. Zaten rahim filmi konusunda da daha aydınlatır o seni bence.

Hem yine buralarda okumuştum, "amann senin rahim ne kötü, hayatta hamile kalamazsın" demiş hipokrattan nasibi almamış bir doktor da, başka doktorlar "ne alakası var, birşey yok" demiş vb. Görüyoruz böyle durumları da yani.

valıkonagı caddesınde canım nısantasında. zaten muayenaneyı arayınca tam adresı alırsın.ben not etmıstım ama esım ne yaptı bılmıyorum kagıdı.he bu arada mutlaka ıkınız gıdın.ben ızın alamamıstımda benıde cagrmıs gıttım 3 gun sonra

kızlar en iisi ben yatim da yarın kalkıp aç karnına başka bi doktora gidim. baksın ultrasonla tesleri de yapın diim gerek duymaz nlar ama. ! . zate filmii çeltirsem de pazartesi ya da salı olur.
ben yarın yarın dan sonra başka yere bi kontrol olim. olmıcak başka türlü..

yase panık yapma canım.tatılde var bencede su ıslerını hallet.fılm mı ıstıyorsun cektr.esın gıtcekmı dr. a gıtsın.eger baska dr. a gıdeyım tekrar hormon tetı yaptrayım dersen.ya yarın en gec yaptr bırdaha yada bır ay beklemek zorunda kalacaksın.bu bır ayda ıster rahım fılmını aradan cıkar ıster bır deneme daha yap.cunku senın dr.un ne dıycek bılmıyorum1 ay korunun dıyebılır.onuda goze almak lazım

iyi geceler canım.
yine bu sitede doktor önerileri sayfası vardı. Bir bak istersen İzmir taraflarında önerilen doktorlara kaydirigubbakcemile3

bu arada yarın benim de doktor günüm. Hayırlısı artık, bakalım işe yaramış mı klomen.
Dermiş 10 dene yımırta olmuş, düşer bayılırmışım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…